reklama 

Za trenérem Vláďou Šlofarem narozeninovým

1.12.2018  •  Blog  • 
čtenost 108

Bloger: Jaroslav Dvorský

Všechny články autora

Trutnovský pedagog, básník a výtvarník

Trutnovský pedagog, básník a výtvarník
méně o autorovi

…aneb Cesta na sever (jednoho přání)

Za trenérem Vláďou Šlofarem narozeninovým

Milý trenére Vláďo,

připojujeme se k Tvým dnešním gratulantům…

Ať Tvoje trenérská i životní stopa zůstává jiskřivě bílá, rychlá i pohodová, ba nakažlivě veselá, přiměřeně náročná i zdravě dobrodružná – a do takové a pro takovou ať dál strháváš své svěřence a vychováváš následníky!

Jestli budou jednou Tvé Paměti ještě k tomu tak humorně odlehčené jako Tvá tréninková provolání a aktuální organizační scénář pro Účastníky zájezdu (nyní právě rozjetého ve Švédsku), už teď na ně stojíme čtenářskou frontu. Bezpečně totiž víme, že právě Ty v nich dohlédneš do hodně vzdálených horizontů, na hony daleko za naše podšálky… 😊

Ostatně nechť za Tebe promluví malá ukázka:

„Letošní zájezd je tematicky zaměřený na hledání pravdy, nesmrtelnosti a přátelství metodou neskonalé fyzické dřiny, střídmého stravování a večerních intelektuálních seancí. To vše v romantickém prostředí dálného severu krále Valdemara, kde pocit klidu, lásky a bezpečí jen lehce narušují krvelační rosomáci lidožraví, veverky šavlozubé či sobi ostrorozí. Avšak dle sdělení Světové asociace občanů sežraných divokými šelmami, divizí dálného severu, je statistika na naší straně, neboť v loňském roce vyl sežrán každý 21. návštěvník tohoto kraje. A vzhledem k tomu, že náš zájezd je obsazen celkem 19 osobami, máme tak značnou rezervu…“ (V. Š.)

Jaroslav Dvorský

Foto (Vladimír Šlofar): Michal Bogáň


O blogu na Trutnovinkách

Možnost psát blog má každý čtenář s vyzvednutou a ověřenou kartou. Texty na blogu nejsou dílem redakce Trutnovinek.cz a redakce nenese odpovědnost za jejich obsah.

Pište svůj vlastní blog Nahlásit článek
Image

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama