reklama 

Co se na jiné škole nenaučíš?

14.11.2015  •  Blog  • 
čtenost 793

Na zdrávce je toho opravdu mnoho, co se můžeš naučit. Zajímá tě to? Tak čti dál...

Co se na jiné škole nenaučíš?

Chceš se cítit jako agent 007? 
Na naší škole můžeš. Vždy, když ráno budeš chtít vstoupit do školy, protože tě to moc baví a chceš se vzdělávat, tak musíš otevřít dveře. Jak? Čipem nebo kartou, kterou obdržíš hned po prvním dni ve škole. Do školy se tedy nedostaneš jinak. Vždy musíš přiložit kartu k čtecímu zařízení a tajně vstoupit do doupěte vzdělání!

Učebna somatologie
V učebně somatologie nebudeš nikdy sám, protože pokaždé na tebe budou koukat tisíce očí. Proč?
Učebnu máme perfektně vybavenou různými modely orgánů a lidských částí těla.

Přednášky
Několikrát do roka se nám poštěstí a k nám do Trutnova přivítá významný lékař nebo jiný příslušník zdravotnictví a my vždy máme tu čest usednout na židle v sálu Městského Úřadu, bedlivě viset na jeho ústech, dozvědět se spousty nových a odborných informací, které jen tak někde nevyčteme. Na konci přednášky se můžeme zeptat na co jen chceme. Pana Pirka jsme se například ptali, zda poslouchá při operacích písničky.
Něco takového se vždy hodí a ne, že ne!

Pitva
Stůl, srdce, oči, ledviny a párací pomůcky. Stačí nasadit gumové rukavice a můžeš začít zkoumat.
Úžasné, hm? Orgány máme samozřejmě vždy čerstvé a uschované ve speciální lednici u vyučujícího.
Kuchací náčiníčko dostaneš předem vyleštěné a rukavice si stačí vytáhnout z balíčku. Rukavice jsou taktéž čisté!

Wifi
Jednou z předností pro studenty je volně dostupná wifina, která občas blbne, občas nefunguje, ale lepší než nic. Spousty škol takovou výhodu nemá a my jsme rádi, že máme skvělé radílky při testech. Samozřejmě jen pro kontrolu!

Tělesná Výchova
Máme vlastní tělocvičnu, která má všechno možné vybavení, na kterém se často trápíme. Občas se mihneme na atletickém stadionu, kde nám dávají opravdu těžce zabrat s běháním, které většinu absolutně nebaví. Na podzim se chodíme předvádět do posilovny, jací to jsme vlastně kulturisti. Přes zimu si jezdíme krasobruslařit, a že nám to pravdu jde! A k poslednímu chodíme vyvalit naše těla do bazénu.

Ošetřovatelství
Když vstoupíš do učebny ošetřovatelství, vidíš před sebou kupu práce. Čekají na tebe pacienti, kteří potřebují infuze, prášky, ustlat postel, umýt a nakrmit. A co uděláš ty? Skočíš do bílého pláště se svojí jmenovkou a šup do práce! Pacient není břemeno ani balík, takže s citem, sestři!

Sanitka
Chceš se cítit jako opravdový záchranář? V rámci výuky máš možnost. Vyzkoušej si všechny různé přístroje, ale hlavně .. Houkačku!

Tak neváhej a přijď se podívat na den otevřených dveří!

 

O blogu na Trutnovinkách

Možnost psát blog má každý čtenář s vyzvednutou a ověřenou kartou. Texty na blogu nejsou dílem redakce Trutnovinek.cz a redakce nenese odpovědnost za jejich obsah.

Pište svůj vlastní blog Nahlásit článek
Image

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama