Čtvrtek

1. října 2020

Nyní

11°

Zítra

15°

Svátek má

Říjen 2020

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

15. 1. 2020 20:00

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

Klubu seniorů Trutnov

15. 1. 2020 15:00

Klubu seniorů Trutnov

Na nože

15. 1. 2020 19:00

Na nože

Cats

16. 1. 2020 19:00

Cats

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

16. 1. 2020 17:00

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

Dolittle (2D)

17. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy

17. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Hokej: Trutnov - Děčín

18. 1. 2020 16:00

Hokej: Trutnov - Děčín

Dolittle (2D) (1)

18. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy (1)

18. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Kuželky: Trutnov - Dačice

18. 1. 2020 13:30

Kuželky: Trutnov - Dačice

Dolittle (3D)

19. 1. 2020 16:30

Dolittle (3D)

Richard Jewell

19. 1. 2020

Richard Jewell

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

20. 1. 2020 14:30

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

Norsko od A do Z

20. 1. 2020 19:00

Norsko od A do Z

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

21. 1. 2020 19:00

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

Případ mrtvého nebožtíka

21. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

22. 1. 2020 18:00

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

22. 1. 2020 19:00

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

Případ mrtvého nebožtíka (1)

22. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Mikve

22. 1. 2020 19:00

Mikve

Noc je temná jako hřích

22. 1. 2020 17:00

Noc je temná jako hřích

Karel Svoboda: Šťastná léta

23. 1. 2020 19:00

Karel Svoboda: Šťastná léta

Trutnov v malířských a grafických dílech

23. 1. 2020 17:00

Trutnov v malířských a grafických dílech

Týden hokeje

23. 1. 2020 16:30

Týden hokeje

Králíček Jojo

24. 1. 2020 16:30

Králíček Jojo

Příliš osobní známost

24. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Hokej: Trutnov - Bílina

25. 1. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Bílina

Zimní slavnost

25. 1. 2020 10:00 - 15:00

Zimní slavnost

G ples

25. 1. 2020 20:00

G ples

Velká cena Trutnova v karate

25. 1. 2020 9:30

Velká cena Trutnova v karate

Příliš osobní známost (1)

25. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

25. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Antikřest EP Překrásný nový svět

25. 1. 2020 19:00

Antikřest EP Překrásný nový svět

Poetické melodie Franze Schuberta

25. 1. 2020 19:00

Poetické melodie Franze Schuberta

Příliš osobní známost (1) (1)

26. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (1)

26. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Romské pohádky

26. 1. 2020 15:00

Romské pohádky

Rebelky

27. 1. 2020 19:00

Rebelky

Rebelky (1)

28. 1. 2020 19:00

Rebelky

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

29. 1. 2020 18:00

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

Bezstarostná dívka

29. 1. 2020 19:00

Bezstarostná dívka

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

29. 1. 2020 15:00

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

30. 1. 2020 17:00

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

Srdcová královna

30. 1. 2020 19:00

Srdcová královna

Basketbal: Trutnov - USK Praha

31. 1. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - USK Praha

Tlapkova patrola: Vždy ve střehu

31. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Malé ženy

31. 1. 2020 19:00

Malé ženy

Malé ženy

1. 2. 2020 19:00

Malé ženy

Cesta za živou vodou

1. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Cesta za živou vodou (1)

2. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Šťastný nový rok

2. 2. 2020 19:00

Šťastný nový rok

Křížem krážem Balkánem

3. 2. 2020 19:00

Křížem krážem Balkánem

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

3. 2. 2020 14.30

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

Příliš osobní známost

4. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Skořápka

4. 2. 2020 19:00

Skořápka

Příliš osobní známost (1)

5. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Utíkejte, slečno Nituš!

5. 2. 2020 19:00

Utíkejte, slečno Nituš!

Extáze

6. 2. 2020 19:00

Extáze

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

6. 2. 2020 17:00

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

John Scofield, Jazzinec

6. 2. 2020 19:00

John Scofield, Jazzinec

Super mazlíčci

7. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Attila

7. 2. 2020 19:00

Attila

Super mazlíčci (1)

8. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani

8. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Hokej: Trutnov - Most

8. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Most

Super mazlíčci (1) (1)

9. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani (1)

9. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Vlastníci

10. 2. 2020 19:00

Vlastníci

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

10. 2. 2020 19:00

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

Modelář

11. 2. 2020 19:00

Modelář

Všude žijí lidé zpáteční letenky

11. 2. 2020 17:00

Všude žijí lidé zpáteční letenky

Modelář (1)

12. 2. 2020 19:00

Modelář

Daleko od Reykjavíku

13. 2. 2020 19:00

Daleko od Reykjavíku

Na cestě po západní Gruzii

13. 2. 2020 17:00

Na cestě po západní Gruzii

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

13. 2. 2020 19:00

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

Velké přání

14. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku

14. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Velké přání (1)

15. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku (1)

15. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Vintage vinyl bazar Trutnov

15. 2. 2020 11:00 - 16:00

Vintage vinyl bazar Trutnov

Trutnov - Vysoké Mýto

15. 2. 2020 16:00

Trutnov - Vysoké Mýto

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

16. 2. 2020 16:30

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Judy

16. 2. 2020 19:00

Judy

BK Loko Trutnov - Levhartice Chomutov

16. 2. 2020 15:00

Basketbal: Trutnov - Chomutov

Mauglí

16. 2. 2020 15:00 a 17:00

Mauglí

Trutnov - Svitavy

16. 2. 2020 11:45

Trutnov - Svitavy

Japonsko

17. 2. 2020 19:00

Japonsko

Martin Loew: Japonsko

17. 2. 2020 14:30

Martin Loew: Japonsko

Fantasy Island

18. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Zimní putování za pohádkou

19. 2. 2020 10:00

Zimní putování za pohádkou

Fantasy Island (1)

19. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Hokej: Trutnov - Řisuty

19. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Řisuty

Heroes

19. 2. 2020 19:00

Heroes

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

20. 2. 2020 17:00

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

20. 2. 2020 18:30

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

Dvacítková vypečená akce

20. 2. 2020 20:20

20. 2. 2020, 20:20, č.p. 20

Talkshow 3v1

20. 2. 2020 19:00

Talkshow 3v1

Jazzinec: Prime Time Voice

20. 2. 2020 19:00

Jazzinec: Prime Time Voice

Ježek Sonic

21. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa

21. 2. 2020 19:00

Sviňa

Ježek Sonic (1)

22. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa (1)

22. 2. 2020 19:00

Sviňa

Reprezentační ples města Trutnova

22. 2. 2020 20:00

Reprezentační ples města Trutnova

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

22. 2. 2020 19:00

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

Ježek Sonic (1) (1)

23. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Bídníci

23. 2. 2020 19:00

Bídníci

Darja

24. 2. 2020 19:00

Darja

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

25. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Koletova hornická hudba

25. 2. 2020 19:00

Koletova hornická hudba

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (1)

26. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

26. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

Paulina Skavova: Par Force

26. 2. 2020 18:00

Paulina Skavova: Par Force

Basketbal: Trutnov - Slovanka

26. 2. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - Slovanka

Píseň jmen

27. 2. 2020 19:00

Píseň jmen

Nalevo od výtahu

27. 2. 2020 19:00

Nalevo od výtahu

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

27. 2. 2020 17.00 hodin

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

Volání divočiny

28. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti

28. 2. 2020 19:00

V síti

Velká cena Trutnova ve šplhu

28. 2. 2020

Velká cena Trutnova ve šplhu

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

28. 2. 2020 19.00

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

Volání divočiny (1)

29. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti (1)

29. 2. 2020 19:00

V síti

Webrovkafest v Kotvě

29. 2. 2020 17:00

Webrovkafest v Kotvě

Poklad na stříbrném jezeře

23. 5. 2020 21.15

Poklad na stříbrném jezeře

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

30. 5. 2020 start a prezentace od 6.00

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

30. 5. 2020 10 až 17 hodin

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

30. 5. 2020 od 21 hodin

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

Vetřelec

30. 5. 2020 od 21 hodin

Vetřelec

Trutnov v malířských a grafických dílech

31. 5. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

11 barev ptáčete

3. 6. 2020 od 19.30 hodin

11 barev ptáčete

Můj otec Antonín Kratochvíl

4. 6. 2020 od 19.30 hodin

Můj otec Antonín Kratochvíl

Trutnov v malířských a grafických dílech

5. 6. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

Problémissky

5. 6. 2020 od 19.30 hodin

Problémissky

Tropik trhy

6. 6. 2020 od 9 do 12 hodin

Tropik trhy

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

6. 6. 2020 od 9.30 do 15 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Nejvyšší pocta

6. 6. 2020 od 19.30 hodin

Nejvyšší pocta

Policajt nebo rošťák

6. 6. 2020 od 21.15 hodin

Policajt nebo rošťák

Klára Schück: Ztráta intimity

7. 6. 2020 10 až 12 a 14 až 17 hodin

Klára Schück: Ztráta intimity

Ježek Sonic

7. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Neviditelný

8. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Petr Malina: Ztraceni ve městě

9. 6. 2020 od 18 hodin

Petr Malina: Ztraceni ve městě

Neviditelný (1)

9. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Malá lež

10. 6. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

Psí láska

11. 6. 2020 od 19.30

Psí láska

Trhy regionálních potravin

12. 6. 2020 od 9 do 16 hodin

Trhy regionálních potravin

Ledová sezóna: Ztracený poklad

12. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

26. ročník závodu okolo Severky

12. 6. 2020 17:30

26. ročník závodu okolo Severky

Dny otevřených ateliérů

13. 6. 2020 - 13. 6. 2020 9.00 až 17.00

Dny otevřených ateliérů

Lov

13. 6. 2020 od 19.30

Lov

Čarodějky z Eastwicku

13. 6. 2020 od 21 hodin

Čarodějky z Eastwicku

Ledová sezóna: Ztracený poklad (1)

14. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

Vidíš měsíc, Danieli

17. 6. 2020 od 19.30 hodin

Vidíš měsíc, Danieli

Listování s Krkavčí matkou

17. 6. 2020

Listování s Krkavčí matkou

Raoul Taburin

18. 6. 2020 od 19.30 hodin

Raoul Taburin

Nekonečný příběh

20. 6. 2020 od 21 hodin

Nekonečný příběh

Ježek Sonic (1)

21. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Země medu

22. 6. 2020 od 19.30 hodin

Země medu

Kanáři

23. 6. 2020 od 19.30 hodin

Kanáři

Psi nenosí kalhoty

24. 6. 2020 od 19.30 hodin

Psi nenosí kalhoty

Listování v Trutnově: Špeky

24. 6. 2020 20:00

Listování v Trutnově: Špeky

Sansaband piknik

25. 6. 2020 od 19 hodin

Sansaband piknik

Z otevřených balkónů do koncertní síně

25. 6. 2020 od 19 hodin

Z otevřených balkónů do koncertní síně

Dokud se tančí

25. 6. 2020 od 19.30 hodin

Dokud se tančí

Muzejní noc

26. 6. 2020 od 17 hodin

Muzejní noc

3Bobule

26. 6. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Výročí bitvy u Trutnova

27. 6. 2020 od 10 hodin

Výročí bitvy u Trutnova

Frčíme

27. 6. 2020 od 19.30 hodin

Frčíme

Tajemství hradu v Karpatech

27. 6. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Lassie se vrací

28. 6. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Téměř dokonalá tajemství

29. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Prso nebo boj?!

30. 6. 2020 od 18 hodin

Prso nebo boj?!

Téměř dokonalá tajemství (1)

30. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Michal Tučný revival

1. 7. 2020 od 16.30 hodin

Michal Tučný revival

Cirk La Putyka na Bojišti

1. 7. 2020 od 19 hodin

Cirk La Putyka na Bojišti

Kalifornský sen

1. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kalifornský sen

Losers Cirque Company - Kolaps

2. 7. 2020 od 19 hodin

Losers Cirque Company - Kolaps

Příběh tantry

2. 7. 2020 od 19.30 hodin

Příběh tantry

Marta a Rasputin Band

3. 7. 2020 od 16.30 hodin

Marta a Rasputin Band

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

3. 7. 2020 od 20.45 hodin

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Dřevosochání na SVČ

4. 7. 2020 od 14 hodin

Dřevosochání na SVČ

3Bobule (1)

4. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Když komedie byla králem

4. 7. 2020 od 21 hodin

Když komedie byla králem

Králíček Jojo

5. 7. 2020 od 17 hodin

Králíček Jojo

Pouť krkonošská

6. 7. 2020 od 19.30 hodin

Pouť krkonošská

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

7. 7. 2020 od 17.30 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Bourák

7. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Beseda s hejtmanem kraje

8. 7. 2020 od 15 hodin

Beseda s hejtmanem kraje

Tlupa Tlap

8. 7. 2020 od 16.30 hodin

Tlupa Tlap

Bourák (1)

8. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Sedm

8. 7. 2020 od 20.45 hodin

Sedm

Kouř

9. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kouř

Neodůvodnitelná lítost

10. 7. 2020 od 16.30

Neodůvodnitelná lítost

Meky

10. 7. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Rivalové

10. 7. 2020 od 20.45 hodin

Rivalové

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

11. 7. 2020 od 17 hodin

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

Chlap na střídačku

11. 7. 2020 od 19.30 hodin

Chlap na střídačku

Tenkrát na západě

11. 7. 2020 od 21 hodin

Tenkrát na západě

Trollové a kouzelný les

12. 7. 2020 od 17 hodin

Trollové a kouzelný les

Lov

13. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lov

Než skončí léto

14. 7. 2020 od 19.30 hodin

Než skončí léto

Kasteláni

15. 7. 2020 od 16.30 hodin

Kasteláni

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

15. 7. 2020 od 18 hodin

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

V Mariině ráji

15. 7. 2020 od 19.30 hodin

V Mariině ráji

Jedna ruka netleská

15. 7. 2020 od 20.45 hodin

Jedna ruka netleská

Frida - Viva La Vida

16. 7. 2020 od 19.30 hodin

Frida - Viva La Vida

Blues Mystery

17. 7. 2020 od 16.30 hodin

Blues Mystery

Bojiště žije

17. 7. 2020 od 13 hodin

Bojiště žije

3Bobule (2)

17. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Přes prsty

17. 7. 2020 od 20.45 hodin

Přes prsty

Bleší trh v Trutnově

18. 7. 2020 od 9 do 14 hodin

Bleší trh v Trutnově

Lassie se vrací

18. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Ikarie XB 1

18. 7. 2020 od 21 hodin

Ikarie XB 1

Kdo mě inspiruje

21. 7. 2020 od 17 hodin

Kdo mě inspiruje

Sirius

22. 7. 2020 od 16.30 hodin

Sirius

Tenkrát na západě (1)

22. 7. 2020 od 20.45 hodin

Tenkrát na západě

Just Now

24. 7. 2020 od 16.30 hodin

Just Now

Backstage Bojiště: Skyline

24. 7. 2020 od 19.30 hodin

Backstage Bojiště: Skyline

Než jsem tě poznala

24. 7. 2020 od 20.45 hodin

Než jsem tě poznala

Tajemství hradu v Karpatech

25. 7. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Jít krást koně

4. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jít krást koně

Sansaband

5. 8. 2020 od 16.30 hodin

Sansaband

Všechna moje láska

5. 8. 2020 od 19.30 hodin

Všechna moje láska

Gravitace

5. 8. 2020 od 20.30 hodin

Gravitace

Krakonoška

7. 8. 2020 od 16.30 hodin

Krakonoška

Proxima

7. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Skleněný pokoj

7. 8. 2020 od 20.30 hodin

Skleněný pokoj

H fest - food piknik

8. 8. 2020 od 10 hodin

H fest - food piknik

Proxima (1)

8. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Amadeus

8. 8. 2020 od 21 hodin

Amadeus

Velká dobrodružství malé pandy

9. 8. 2020 od 17 hodin

Velká dobrodružství malé pandy

Malá lež

10. 8. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

The Art of Inside Out

12. 8. 2020 od 16.30 hodin

The Art of Inside Out

Millerovi na tripu

12. 8. 2020 od 20.30 hodin

Millerovi na tripu

Bourák

12. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

To musí být nebe

13. 8. 2020 od 19.30 hodin

To musí být nebe

Vende Ballini

14. 8. 2020 od 16.30 hodin

Vende Ballini

Scoob

14. 8. 2020 od 17 hodin

Scoob

Vlastníci

14. 8. 2020 od 20.30 hodin

Vlastníci

Jak býti dobrou ženou

15. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jak býti dobrou ženou

Vzhůru za sny

16. 8. 2020 od 17 hodin

Vzhůru za sny

Meky

17. 8. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Lola

18. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Levou rukou band

19. 8. 2020 od 16.30 hodin

Levou rukou band

Lola (1)

19. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Hanebný pancharti

19. 8. 2020 od 20.30 hodin

Hanebný pancharti

Sladký konec dne

20. 8. 2020 od 19.30 hodin

Sladký konec dne

K - band

21. 8. 2020 od 16.30 hodin

K - band

Hurá do džungle

21. 8. 2020 od 17 hodin

Hurá do džungle

Rocketman

21. 8. 2020 od 20.30 hodin

Rocketman

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

22. 8. 2020 od 19.30 hodin

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

Bourák (1) (1)

24. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Bourák (1)

25. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Jeskyně

27. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jeskyně

H - kvintet

28. 8. 2020 od 16.30 hodin

H - kvintet

Šarlatán

28. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Šarlatán (1)

29. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

29. 8. 2020 17:00

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

Trollové: Světové turné

30. 8. 2020 od 17 hodin

Trollové: Světové turné

Umění nás mění

30. 8. 2020 od 17 hodin

Umění nás mění

Tenet

30. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Tenet (1)

31. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Pasta Oner : Aftermath

1. 9. 2020 od 18 hodin

Pasta Oner : Aftermath

Ava: Bez soucitu

1. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

Ava: Bez soucitu (1)

2. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

V síti 18+

3. 9. 2020 od 19 hodin

V síti 18+

Výstava hub a mykologická poradna

4. 9. 2020 od 8 hodin

Výstava hub a mykologická poradna

Dětský den na Bojišti

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Dětský den na Bojišti

Scoob

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Scoob

3Bobule

4. 9. 2020 od 20.30 hodin

3Bobule

Casting na lásku

4. 9. 2020 od 19 hodin

Casting na lásku

Dračí lodě v Dolcích

5. 9. 2020 od 8 hodin

Dračí lodě v Dolcích

Křupaví mazlíčci

5. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Jak býti dobrou ženou (1)

5. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Den bezpečnosti

6. 9. 2020 od 10 hodin

Den bezpečnosti

ABB Trutnovský půlmaraton

6. 9. 2020 od 11 hodin

ABB Trutnovský půlmaraton

Křupaví mazlíčci (1)

6. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Homo 40

6. 9. 2020 od 19 hodin

Homo 40

Jak býti dobrou ženou

6. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Helena vzhůru k výškám

7. 9. 2020 od 19 hodin

Helena vzhůru k výškám

Démon zatracení

7. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Démon zatracení (1)

8. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Klub seniorů Trutnov

9. 9. 2020 od 15 hodin

Klub seniorů Trutnov

Krajiny moří

9. 9. 2020 v 17 hodin

Krajiny moří

Vzpomínka na Itálii

9. 9. 2020 od 19 hodin

Vzpomínka na Itálii

Česko zpívá 2020

10. 9. 2020 od 16 hodin

Česko zpívá 2020

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

10. 9. 2020 od 17 hodin

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

Krajina ve stínu

10. 9. 2020 od 19 hodin

Krajina ve stínu

Den záchranářů v Trutnově

11. 9. 2020 11:00 - 17:00

Den záchranářů v Trutnově

Hurá do džungle

11. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kdo myslíš, že jsem

11. 9. 2020 od 19 hodin

Kdo myslíš, že jsem

Dny evropského dědictví v Trutnově

12. 9. 2020 od 10 hodin

Dny evropského dědictví v Trutnově

Hurá do džungle (1)

12. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kočka na rozpálené plechové střeše

12. 9. 2020 od 19 hodin

Kočka na rozpálené plechové střeše

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

12. 9. 2020 od 21 hodin

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

Děda postrach rodiny

13. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Ženská pomsta

13. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Noví mutanti

14. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Noví mutanti (1)

15. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Mlsné medvědí příběhy

16. 9. 2020 od 10 hodin

Mlsné medvědí příběhy

After: Přiznání

16. 9. 2020 od 19 hodin

After: Přiznání

Palm Springs

17. 9. 2020 od 19 hodin

Palm Springs

Děda postrach rodiny (1)

18. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Taneční hodiny

18. 9. 2020 od 19 hodin

Taneční hodiny

Havel

18. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Princezna zakletá v čase

19. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Havel (1)

19. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Bratři Ebenové

19. 9. 2020 19:00

Bratři Ebenové

Princezna zakletá v čase (1)

20. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Ženská pomsta (1) (1)

20. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Hrdinové

20. 9. 2020 od 19 hodin

Hrdinové

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

21. 9. 2020 od 19 hodin

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

Šarlatán (1)

22. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Vivaldiano Reloaded

22. 9. 2020 od 20 hodin

Vivaldiano Reloaded

FysioART: Hnízdo na nitkách

23. 9. 2020 od 17 hodin

FysioART: Hnízdo na nitkách

Šarlatán (1) (1)

23. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Bratři v tricku: Hra o trůn

24. 9. 2020 od 17 hodin

Bratři v tricku: Hra o trůn

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

24. 9. 2020 od 18.30

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

Corpus Christi

24. 9. 2020 od 19 hodin

Corpus Christi

Ivana Kolcunová: The Same Self

24. 9. 2020 od 20 hodin

Ivana Kolcunová: The Same Self

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

25. 9. 2020 od 16 hodin

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

Bratři v tricku: Bratří speciál

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Bratři v tricku: Bratří speciál

Křupaví mazlíčci (1) (1)

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Bold & Bald: Robo Erectus

25. 9. 2020 od 18 hodin

Bold & Bald: Robo Erectus

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

25. 9. 2020 od 19 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Bábovky

25. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Cirk La Putyka

25. 9. 2020 od 21 hodin

Cirk La Putyka

Mr. Moss

25. 9. 2020 od 22 hodin

Mr. Moss

Duhové bubliny

26. 9. 2020 od 14 hodin

Duhové bubliny

Rozladěné držky

26. 9. 2020 od 15 hodin

Rozladěné držky

Pruhovaná výzva

26. 9. 2020 od 16 hodin

Pruhovaná výzva

Koťátko zkázy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Koťátko zkázy

Velké dobrodružství malé pandy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Velké dobrodružství malé pandy

Holektiv: Božena

26. 9. 2020 od 18 hodin

Holektiv: Božena

Bábovky (1)

26. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq! (1)

26. 9. 2020 od 20 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Shamaniac

26. 9. 2020 od 22 hodin

Shamaniac

Koťátko zkázy (1)

27. 9. 2020 od 13 hodin

Koťátko zkázy

Hurá do džungle (2)

27. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Bábovky (1) (1)

27. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Naděje

28. 9. 2020 od 19 hodin

Naděje

Pravda

29. 9. 2020 od 19 hodin

Pravda

Milan Lhoták : Z ptačí říše

30. 9. 2020 od 17 hodin

Milan Lhoták : Z ptačí říše

Trutnov - Hronov

30. 9. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Hronov

Ženská pomsta (1)

30. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Horkýže Slíže

1. 10. 2020 od 19 hodin

Horkýže Slíže

Disco

1. 10. 2020 od 19 hodin

Disco

Mulan (2D)

2. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (2D)

Havel

2. 10. 2020 od 19 hodin

Havel

Mulan (3D)

3. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (3D)

Trutnov - Most

3. 10. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Most

Štěstí je krásná věc

3. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Mlsné medvědí příběhy

4. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mlsné medvědí příběhy

Štěstí je krásná věc (1)

4. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Září 2020

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

15. 1. 2020 20:00

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

Klubu seniorů Trutnov

15. 1. 2020 15:00

Klubu seniorů Trutnov

Na nože

15. 1. 2020 19:00

Na nože

Cats

16. 1. 2020 19:00

Cats

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

16. 1. 2020 17:00

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

Dolittle (2D)

17. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy

17. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Hokej: Trutnov - Děčín

18. 1. 2020 16:00

Hokej: Trutnov - Děčín

Dolittle (2D) (1)

18. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy (1)

18. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Kuželky: Trutnov - Dačice

18. 1. 2020 13:30

Kuželky: Trutnov - Dačice

Dolittle (3D)

19. 1. 2020 16:30

Dolittle (3D)

Richard Jewell

19. 1. 2020

Richard Jewell

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

20. 1. 2020 14:30

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

Norsko od A do Z

20. 1. 2020 19:00

Norsko od A do Z

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

21. 1. 2020 19:00

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

Případ mrtvého nebožtíka

21. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

22. 1. 2020 18:00

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

22. 1. 2020 19:00

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

Případ mrtvého nebožtíka (1)

22. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Mikve

22. 1. 2020 19:00

Mikve

Noc je temná jako hřích

22. 1. 2020 17:00

Noc je temná jako hřích

Karel Svoboda: Šťastná léta

23. 1. 2020 19:00

Karel Svoboda: Šťastná léta

Trutnov v malířských a grafických dílech

23. 1. 2020 17:00

Trutnov v malířských a grafických dílech

Týden hokeje

23. 1. 2020 16:30

Týden hokeje

Králíček Jojo

24. 1. 2020 16:30

Králíček Jojo

Příliš osobní známost

24. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Hokej: Trutnov - Bílina

25. 1. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Bílina

Zimní slavnost

25. 1. 2020 10:00 - 15:00

Zimní slavnost

G ples

25. 1. 2020 20:00

G ples

Velká cena Trutnova v karate

25. 1. 2020 9:30

Velká cena Trutnova v karate

Příliš osobní známost (1)

25. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

25. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Antikřest EP Překrásný nový svět

25. 1. 2020 19:00

Antikřest EP Překrásný nový svět

Poetické melodie Franze Schuberta

25. 1. 2020 19:00

Poetické melodie Franze Schuberta

Příliš osobní známost (1) (1)

26. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (1)

26. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Romské pohádky

26. 1. 2020 15:00

Romské pohádky

Rebelky

27. 1. 2020 19:00

Rebelky

Rebelky (1)

28. 1. 2020 19:00

Rebelky

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

29. 1. 2020 18:00

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

Bezstarostná dívka

29. 1. 2020 19:00

Bezstarostná dívka

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

29. 1. 2020 15:00

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

30. 1. 2020 17:00

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

Srdcová královna

30. 1. 2020 19:00

Srdcová královna

Basketbal: Trutnov - USK Praha

31. 1. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - USK Praha

Tlapkova patrola: Vždy ve střehu

31. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Malé ženy

31. 1. 2020 19:00

Malé ženy

Malé ženy

1. 2. 2020 19:00

Malé ženy

Cesta za živou vodou

1. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Cesta za živou vodou (1)

2. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Šťastný nový rok

2. 2. 2020 19:00

Šťastný nový rok

Křížem krážem Balkánem

3. 2. 2020 19:00

Křížem krážem Balkánem

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

3. 2. 2020 14.30

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

Příliš osobní známost

4. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Skořápka

4. 2. 2020 19:00

Skořápka

Příliš osobní známost (1)

5. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Utíkejte, slečno Nituš!

5. 2. 2020 19:00

Utíkejte, slečno Nituš!

Extáze

6. 2. 2020 19:00

Extáze

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

6. 2. 2020 17:00

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

John Scofield, Jazzinec

6. 2. 2020 19:00

John Scofield, Jazzinec

Super mazlíčci

7. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Attila

7. 2. 2020 19:00

Attila

Super mazlíčci (1)

8. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani

8. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Hokej: Trutnov - Most

8. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Most

Super mazlíčci (1) (1)

9. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani (1)

9. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Vlastníci

10. 2. 2020 19:00

Vlastníci

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

10. 2. 2020 19:00

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

Modelář

11. 2. 2020 19:00

Modelář

Všude žijí lidé zpáteční letenky

11. 2. 2020 17:00

Všude žijí lidé zpáteční letenky

Modelář (1)

12. 2. 2020 19:00

Modelář

Daleko od Reykjavíku

13. 2. 2020 19:00

Daleko od Reykjavíku

Na cestě po západní Gruzii

13. 2. 2020 17:00

Na cestě po západní Gruzii

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

13. 2. 2020 19:00

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

Velké přání

14. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku

14. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Velké přání (1)

15. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku (1)

15. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Vintage vinyl bazar Trutnov

15. 2. 2020 11:00 - 16:00

Vintage vinyl bazar Trutnov

Trutnov - Vysoké Mýto

15. 2. 2020 16:00

Trutnov - Vysoké Mýto

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

16. 2. 2020 16:30

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Judy

16. 2. 2020 19:00

Judy

BK Loko Trutnov - Levhartice Chomutov

16. 2. 2020 15:00

Basketbal: Trutnov - Chomutov

Mauglí

16. 2. 2020 15:00 a 17:00

Mauglí

Trutnov - Svitavy

16. 2. 2020 11:45

Trutnov - Svitavy

Japonsko

17. 2. 2020 19:00

Japonsko

Martin Loew: Japonsko

17. 2. 2020 14:30

Martin Loew: Japonsko

Fantasy Island

18. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Zimní putování za pohádkou

19. 2. 2020 10:00

Zimní putování za pohádkou

Fantasy Island (1)

19. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Hokej: Trutnov - Řisuty

19. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Řisuty

Heroes

19. 2. 2020 19:00

Heroes

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

20. 2. 2020 17:00

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

20. 2. 2020 18:30

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

Dvacítková vypečená akce

20. 2. 2020 20:20

20. 2. 2020, 20:20, č.p. 20

Talkshow 3v1

20. 2. 2020 19:00

Talkshow 3v1

Jazzinec: Prime Time Voice

20. 2. 2020 19:00

Jazzinec: Prime Time Voice

Ježek Sonic

21. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa

21. 2. 2020 19:00

Sviňa

Ježek Sonic (1)

22. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa (1)

22. 2. 2020 19:00

Sviňa

Reprezentační ples města Trutnova

22. 2. 2020 20:00

Reprezentační ples města Trutnova

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

22. 2. 2020 19:00

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

Ježek Sonic (1) (1)

23. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Bídníci

23. 2. 2020 19:00

Bídníci

Darja

24. 2. 2020 19:00

Darja

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

25. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Koletova hornická hudba

25. 2. 2020 19:00

Koletova hornická hudba

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (1)

26. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

26. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

Paulina Skavova: Par Force

26. 2. 2020 18:00

Paulina Skavova: Par Force

Basketbal: Trutnov - Slovanka

26. 2. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - Slovanka

Píseň jmen

27. 2. 2020 19:00

Píseň jmen

Nalevo od výtahu

27. 2. 2020 19:00

Nalevo od výtahu

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

27. 2. 2020 17.00 hodin

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

Volání divočiny

28. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti

28. 2. 2020 19:00

V síti

Velká cena Trutnova ve šplhu

28. 2. 2020

Velká cena Trutnova ve šplhu

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

28. 2. 2020 19.00

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

Volání divočiny (1)

29. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti (1)

29. 2. 2020 19:00

V síti

Webrovkafest v Kotvě

29. 2. 2020 17:00

Webrovkafest v Kotvě

Poklad na stříbrném jezeře

23. 5. 2020 21.15

Poklad na stříbrném jezeře

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

30. 5. 2020 start a prezentace od 6.00

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

30. 5. 2020 10 až 17 hodin

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

30. 5. 2020 od 21 hodin

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

Vetřelec

30. 5. 2020 od 21 hodin

Vetřelec

Trutnov v malířských a grafických dílech

31. 5. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

11 barev ptáčete

3. 6. 2020 od 19.30 hodin

11 barev ptáčete

Můj otec Antonín Kratochvíl

4. 6. 2020 od 19.30 hodin

Můj otec Antonín Kratochvíl

Trutnov v malířských a grafických dílech

5. 6. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

Problémissky

5. 6. 2020 od 19.30 hodin

Problémissky

Tropik trhy

6. 6. 2020 od 9 do 12 hodin

Tropik trhy

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

6. 6. 2020 od 9.30 do 15 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Nejvyšší pocta

6. 6. 2020 od 19.30 hodin

Nejvyšší pocta

Policajt nebo rošťák

6. 6. 2020 od 21.15 hodin

Policajt nebo rošťák

Klára Schück: Ztráta intimity

7. 6. 2020 10 až 12 a 14 až 17 hodin

Klára Schück: Ztráta intimity

Ježek Sonic

7. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Neviditelný

8. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Petr Malina: Ztraceni ve městě

9. 6. 2020 od 18 hodin

Petr Malina: Ztraceni ve městě

Neviditelný (1)

9. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Malá lež

10. 6. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

Psí láska

11. 6. 2020 od 19.30

Psí láska

Trhy regionálních potravin

12. 6. 2020 od 9 do 16 hodin

Trhy regionálních potravin

Ledová sezóna: Ztracený poklad

12. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

26. ročník závodu okolo Severky

12. 6. 2020 17:30

26. ročník závodu okolo Severky

Dny otevřených ateliérů

13. 6. 2020 - 13. 6. 2020 9.00 až 17.00

Dny otevřených ateliérů

Lov

13. 6. 2020 od 19.30

Lov

Čarodějky z Eastwicku

13. 6. 2020 od 21 hodin

Čarodějky z Eastwicku

Ledová sezóna: Ztracený poklad (1)

14. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

Vidíš měsíc, Danieli

17. 6. 2020 od 19.30 hodin

Vidíš měsíc, Danieli

Listování s Krkavčí matkou

17. 6. 2020

Listování s Krkavčí matkou

Raoul Taburin

18. 6. 2020 od 19.30 hodin

Raoul Taburin

Nekonečný příběh

20. 6. 2020 od 21 hodin

Nekonečný příběh

Ježek Sonic (1)

21. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Země medu

22. 6. 2020 od 19.30 hodin

Země medu

Kanáři

23. 6. 2020 od 19.30 hodin

Kanáři

Psi nenosí kalhoty

24. 6. 2020 od 19.30 hodin

Psi nenosí kalhoty

Listování v Trutnově: Špeky

24. 6. 2020 20:00

Listování v Trutnově: Špeky

Sansaband piknik

25. 6. 2020 od 19 hodin

Sansaband piknik

Z otevřených balkónů do koncertní síně

25. 6. 2020 od 19 hodin

Z otevřených balkónů do koncertní síně

Dokud se tančí

25. 6. 2020 od 19.30 hodin

Dokud se tančí

Muzejní noc

26. 6. 2020 od 17 hodin

Muzejní noc

3Bobule

26. 6. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Výročí bitvy u Trutnova

27. 6. 2020 od 10 hodin

Výročí bitvy u Trutnova

Frčíme

27. 6. 2020 od 19.30 hodin

Frčíme

Tajemství hradu v Karpatech

27. 6. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Lassie se vrací

28. 6. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Téměř dokonalá tajemství

29. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Prso nebo boj?!

30. 6. 2020 od 18 hodin

Prso nebo boj?!

Téměř dokonalá tajemství (1)

30. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Michal Tučný revival

1. 7. 2020 od 16.30 hodin

Michal Tučný revival

Cirk La Putyka na Bojišti

1. 7. 2020 od 19 hodin

Cirk La Putyka na Bojišti

Kalifornský sen

1. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kalifornský sen

Losers Cirque Company - Kolaps

2. 7. 2020 od 19 hodin

Losers Cirque Company - Kolaps

Příběh tantry

2. 7. 2020 od 19.30 hodin

Příběh tantry

Marta a Rasputin Band

3. 7. 2020 od 16.30 hodin

Marta a Rasputin Band

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

3. 7. 2020 od 20.45 hodin

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Dřevosochání na SVČ

4. 7. 2020 od 14 hodin

Dřevosochání na SVČ

3Bobule (1)

4. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Když komedie byla králem

4. 7. 2020 od 21 hodin

Když komedie byla králem

Králíček Jojo

5. 7. 2020 od 17 hodin

Králíček Jojo

Pouť krkonošská

6. 7. 2020 od 19.30 hodin

Pouť krkonošská

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

7. 7. 2020 od 17.30 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Bourák

7. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Beseda s hejtmanem kraje

8. 7. 2020 od 15 hodin

Beseda s hejtmanem kraje

Tlupa Tlap

8. 7. 2020 od 16.30 hodin

Tlupa Tlap

Bourák (1)

8. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Sedm

8. 7. 2020 od 20.45 hodin

Sedm

Kouř

9. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kouř

Neodůvodnitelná lítost

10. 7. 2020 od 16.30

Neodůvodnitelná lítost

Meky

10. 7. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Rivalové

10. 7. 2020 od 20.45 hodin

Rivalové

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

11. 7. 2020 od 17 hodin

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

Chlap na střídačku

11. 7. 2020 od 19.30 hodin

Chlap na střídačku

Tenkrát na západě

11. 7. 2020 od 21 hodin

Tenkrát na západě

Trollové a kouzelný les

12. 7. 2020 od 17 hodin

Trollové a kouzelný les

Lov

13. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lov

Než skončí léto

14. 7. 2020 od 19.30 hodin

Než skončí léto

Kasteláni

15. 7. 2020 od 16.30 hodin

Kasteláni

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

15. 7. 2020 od 18 hodin

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

V Mariině ráji

15. 7. 2020 od 19.30 hodin

V Mariině ráji

Jedna ruka netleská

15. 7. 2020 od 20.45 hodin

Jedna ruka netleská

Frida - Viva La Vida

16. 7. 2020 od 19.30 hodin

Frida - Viva La Vida

Blues Mystery

17. 7. 2020 od 16.30 hodin

Blues Mystery

Bojiště žije

17. 7. 2020 od 13 hodin

Bojiště žije

3Bobule (2)

17. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Přes prsty

17. 7. 2020 od 20.45 hodin

Přes prsty

Bleší trh v Trutnově

18. 7. 2020 od 9 do 14 hodin

Bleší trh v Trutnově

Lassie se vrací

18. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Ikarie XB 1

18. 7. 2020 od 21 hodin

Ikarie XB 1

Kdo mě inspiruje

21. 7. 2020 od 17 hodin

Kdo mě inspiruje

Sirius

22. 7. 2020 od 16.30 hodin

Sirius

Tenkrát na západě (1)

22. 7. 2020 od 20.45 hodin

Tenkrát na západě

Just Now

24. 7. 2020 od 16.30 hodin

Just Now

Backstage Bojiště: Skyline

24. 7. 2020 od 19.30 hodin

Backstage Bojiště: Skyline

Než jsem tě poznala

24. 7. 2020 od 20.45 hodin

Než jsem tě poznala

Tajemství hradu v Karpatech

25. 7. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Jít krást koně

4. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jít krást koně

Sansaband

5. 8. 2020 od 16.30 hodin

Sansaband

Všechna moje láska

5. 8. 2020 od 19.30 hodin

Všechna moje láska

Gravitace

5. 8. 2020 od 20.30 hodin

Gravitace

Krakonoška

7. 8. 2020 od 16.30 hodin

Krakonoška

Proxima

7. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Skleněný pokoj

7. 8. 2020 od 20.30 hodin

Skleněný pokoj

H fest - food piknik

8. 8. 2020 od 10 hodin

H fest - food piknik

Proxima (1)

8. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Amadeus

8. 8. 2020 od 21 hodin

Amadeus

Velká dobrodružství malé pandy

9. 8. 2020 od 17 hodin

Velká dobrodružství malé pandy

Malá lež

10. 8. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

The Art of Inside Out

12. 8. 2020 od 16.30 hodin

The Art of Inside Out

Millerovi na tripu

12. 8. 2020 od 20.30 hodin

Millerovi na tripu

Bourák

12. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

To musí být nebe

13. 8. 2020 od 19.30 hodin

To musí být nebe

Vende Ballini

14. 8. 2020 od 16.30 hodin

Vende Ballini

Scoob

14. 8. 2020 od 17 hodin

Scoob

Vlastníci

14. 8. 2020 od 20.30 hodin

Vlastníci

Jak býti dobrou ženou

15. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jak býti dobrou ženou

Vzhůru za sny

16. 8. 2020 od 17 hodin

Vzhůru za sny

Meky

17. 8. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Lola

18. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Levou rukou band

19. 8. 2020 od 16.30 hodin

Levou rukou band

Lola (1)

19. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Hanebný pancharti

19. 8. 2020 od 20.30 hodin

Hanebný pancharti

Sladký konec dne

20. 8. 2020 od 19.30 hodin

Sladký konec dne

K - band

21. 8. 2020 od 16.30 hodin

K - band

Hurá do džungle

21. 8. 2020 od 17 hodin

Hurá do džungle

Rocketman

21. 8. 2020 od 20.30 hodin

Rocketman

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

22. 8. 2020 od 19.30 hodin

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

Bourák (1) (1)

24. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Bourák (1)

25. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Jeskyně

27. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jeskyně

H - kvintet

28. 8. 2020 od 16.30 hodin

H - kvintet

Šarlatán

28. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Šarlatán (1)

29. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

29. 8. 2020 17:00

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

Trollové: Světové turné

30. 8. 2020 od 17 hodin

Trollové: Světové turné

Umění nás mění

30. 8. 2020 od 17 hodin

Umění nás mění

Tenet

30. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Tenet (1)

31. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Pasta Oner : Aftermath

1. 9. 2020 od 18 hodin

Pasta Oner : Aftermath

Ava: Bez soucitu

1. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

Ava: Bez soucitu (1)

2. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

V síti 18+

3. 9. 2020 od 19 hodin

V síti 18+

Výstava hub a mykologická poradna

4. 9. 2020 od 8 hodin

Výstava hub a mykologická poradna

Dětský den na Bojišti

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Dětský den na Bojišti

Scoob

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Scoob

3Bobule

4. 9. 2020 od 20.30 hodin

3Bobule

Casting na lásku

4. 9. 2020 od 19 hodin

Casting na lásku

Dračí lodě v Dolcích

5. 9. 2020 od 8 hodin

Dračí lodě v Dolcích

Křupaví mazlíčci

5. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Jak býti dobrou ženou (1)

5. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Den bezpečnosti

6. 9. 2020 od 10 hodin

Den bezpečnosti

ABB Trutnovský půlmaraton

6. 9. 2020 od 11 hodin

ABB Trutnovský půlmaraton

Křupaví mazlíčci (1)

6. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Homo 40

6. 9. 2020 od 19 hodin

Homo 40

Jak býti dobrou ženou

6. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Helena vzhůru k výškám

7. 9. 2020 od 19 hodin

Helena vzhůru k výškám

Démon zatracení

7. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Démon zatracení (1)

8. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Klub seniorů Trutnov

9. 9. 2020 od 15 hodin

Klub seniorů Trutnov

Krajiny moří

9. 9. 2020 v 17 hodin

Krajiny moří

Vzpomínka na Itálii

9. 9. 2020 od 19 hodin

Vzpomínka na Itálii

Česko zpívá 2020

10. 9. 2020 od 16 hodin

Česko zpívá 2020

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

10. 9. 2020 od 17 hodin

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

Krajina ve stínu

10. 9. 2020 od 19 hodin

Krajina ve stínu

Den záchranářů v Trutnově

11. 9. 2020 11:00 - 17:00

Den záchranářů v Trutnově

Hurá do džungle

11. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kdo myslíš, že jsem

11. 9. 2020 od 19 hodin

Kdo myslíš, že jsem

Dny evropského dědictví v Trutnově

12. 9. 2020 od 10 hodin

Dny evropského dědictví v Trutnově

Hurá do džungle (1)

12. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kočka na rozpálené plechové střeše

12. 9. 2020 od 19 hodin

Kočka na rozpálené plechové střeše

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

12. 9. 2020 od 21 hodin

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

Děda postrach rodiny

13. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Ženská pomsta

13. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Noví mutanti

14. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Noví mutanti (1)

15. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Mlsné medvědí příběhy

16. 9. 2020 od 10 hodin

Mlsné medvědí příběhy

After: Přiznání

16. 9. 2020 od 19 hodin

After: Přiznání

Palm Springs

17. 9. 2020 od 19 hodin

Palm Springs

Děda postrach rodiny (1)

18. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Taneční hodiny

18. 9. 2020 od 19 hodin

Taneční hodiny

Havel

18. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Princezna zakletá v čase

19. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Havel (1)

19. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Bratři Ebenové

19. 9. 2020 19:00

Bratři Ebenové

Princezna zakletá v čase (1)

20. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Ženská pomsta (1) (1)

20. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Hrdinové

20. 9. 2020 od 19 hodin

Hrdinové

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

21. 9. 2020 od 19 hodin

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

Šarlatán (1)

22. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Vivaldiano Reloaded

22. 9. 2020 od 20 hodin

Vivaldiano Reloaded

FysioART: Hnízdo na nitkách

23. 9. 2020 od 17 hodin

FysioART: Hnízdo na nitkách

Šarlatán (1) (1)

23. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Bratři v tricku: Hra o trůn

24. 9. 2020 od 17 hodin

Bratři v tricku: Hra o trůn

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

24. 9. 2020 od 18.30

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

Corpus Christi

24. 9. 2020 od 19 hodin

Corpus Christi

Ivana Kolcunová: The Same Self

24. 9. 2020 od 20 hodin

Ivana Kolcunová: The Same Self

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

25. 9. 2020 od 16 hodin

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

Bratři v tricku: Bratří speciál

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Bratři v tricku: Bratří speciál

Křupaví mazlíčci (1) (1)

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Bold & Bald: Robo Erectus

25. 9. 2020 od 18 hodin

Bold & Bald: Robo Erectus

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

25. 9. 2020 od 19 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Bábovky

25. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Cirk La Putyka

25. 9. 2020 od 21 hodin

Cirk La Putyka

Mr. Moss

25. 9. 2020 od 22 hodin

Mr. Moss

Duhové bubliny

26. 9. 2020 od 14 hodin

Duhové bubliny

Rozladěné držky

26. 9. 2020 od 15 hodin

Rozladěné držky

Pruhovaná výzva

26. 9. 2020 od 16 hodin

Pruhovaná výzva

Koťátko zkázy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Koťátko zkázy

Velké dobrodružství malé pandy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Velké dobrodružství malé pandy

Holektiv: Božena

26. 9. 2020 od 18 hodin

Holektiv: Božena

Bábovky (1)

26. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq! (1)

26. 9. 2020 od 20 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Shamaniac

26. 9. 2020 od 22 hodin

Shamaniac

Koťátko zkázy (1)

27. 9. 2020 od 13 hodin

Koťátko zkázy

Hurá do džungle (2)

27. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Bábovky (1) (1)

27. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Naděje

28. 9. 2020 od 19 hodin

Naděje

Pravda

29. 9. 2020 od 19 hodin

Pravda

Milan Lhoták : Z ptačí říše

30. 9. 2020 od 17 hodin

Milan Lhoták : Z ptačí říše

Trutnov - Hronov

30. 9. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Hronov

Ženská pomsta (1)

30. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Horkýže Slíže

1. 10. 2020 od 19 hodin

Horkýže Slíže

Disco

1. 10. 2020 od 19 hodin

Disco

Mulan (2D)

2. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (2D)

Havel

2. 10. 2020 od 19 hodin

Havel

Mulan (3D)

3. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (3D)

Trutnov - Most

3. 10. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Most

Štěstí je krásná věc

3. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Mlsné medvědí příběhy

4. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mlsné medvědí příběhy

Štěstí je krásná věc (1)

4. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Srpen 2020

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

15. 1. 2020 20:00

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

Klubu seniorů Trutnov

15. 1. 2020 15:00

Klubu seniorů Trutnov

Na nože

15. 1. 2020 19:00

Na nože

Cats

16. 1. 2020 19:00

Cats

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

16. 1. 2020 17:00

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

Dolittle (2D)

17. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy

17. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Hokej: Trutnov - Děčín

18. 1. 2020 16:00

Hokej: Trutnov - Děčín

Dolittle (2D) (1)

18. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy (1)

18. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Kuželky: Trutnov - Dačice

18. 1. 2020 13:30

Kuželky: Trutnov - Dačice

Dolittle (3D)

19. 1. 2020 16:30

Dolittle (3D)

Richard Jewell

19. 1. 2020

Richard Jewell

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

20. 1. 2020 14:30

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

Norsko od A do Z

20. 1. 2020 19:00

Norsko od A do Z

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

21. 1. 2020 19:00

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

Případ mrtvého nebožtíka

21. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

22. 1. 2020 18:00

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

22. 1. 2020 19:00

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

Případ mrtvého nebožtíka (1)

22. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Mikve

22. 1. 2020 19:00

Mikve

Noc je temná jako hřích

22. 1. 2020 17:00

Noc je temná jako hřích

Karel Svoboda: Šťastná léta

23. 1. 2020 19:00

Karel Svoboda: Šťastná léta

Trutnov v malířských a grafických dílech

23. 1. 2020 17:00

Trutnov v malířských a grafických dílech

Týden hokeje

23. 1. 2020 16:30

Týden hokeje

Králíček Jojo

24. 1. 2020 16:30

Králíček Jojo

Příliš osobní známost

24. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Hokej: Trutnov - Bílina

25. 1. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Bílina

Zimní slavnost

25. 1. 2020 10:00 - 15:00

Zimní slavnost

G ples

25. 1. 2020 20:00

G ples

Velká cena Trutnova v karate

25. 1. 2020 9:30

Velká cena Trutnova v karate

Příliš osobní známost (1)

25. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

25. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Antikřest EP Překrásný nový svět

25. 1. 2020 19:00

Antikřest EP Překrásný nový svět

Poetické melodie Franze Schuberta

25. 1. 2020 19:00

Poetické melodie Franze Schuberta

Příliš osobní známost (1) (1)

26. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (1)

26. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Romské pohádky

26. 1. 2020 15:00

Romské pohádky

Rebelky

27. 1. 2020 19:00

Rebelky

Rebelky (1)

28. 1. 2020 19:00

Rebelky

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

29. 1. 2020 18:00

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

Bezstarostná dívka

29. 1. 2020 19:00

Bezstarostná dívka

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

29. 1. 2020 15:00

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

30. 1. 2020 17:00

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

Srdcová královna

30. 1. 2020 19:00

Srdcová královna

Basketbal: Trutnov - USK Praha

31. 1. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - USK Praha

Tlapkova patrola: Vždy ve střehu

31. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Malé ženy

31. 1. 2020 19:00

Malé ženy

Malé ženy

1. 2. 2020 19:00

Malé ženy

Cesta za živou vodou

1. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Cesta za živou vodou (1)

2. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Šťastný nový rok

2. 2. 2020 19:00

Šťastný nový rok

Křížem krážem Balkánem

3. 2. 2020 19:00

Křížem krážem Balkánem

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

3. 2. 2020 14.30

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

Příliš osobní známost

4. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Skořápka

4. 2. 2020 19:00

Skořápka

Příliš osobní známost (1)

5. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Utíkejte, slečno Nituš!

5. 2. 2020 19:00

Utíkejte, slečno Nituš!

Extáze

6. 2. 2020 19:00

Extáze

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

6. 2. 2020 17:00

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

John Scofield, Jazzinec

6. 2. 2020 19:00

John Scofield, Jazzinec

Super mazlíčci

7. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Attila

7. 2. 2020 19:00

Attila

Super mazlíčci (1)

8. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani

8. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Hokej: Trutnov - Most

8. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Most

Super mazlíčci (1) (1)

9. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani (1)

9. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Vlastníci

10. 2. 2020 19:00

Vlastníci

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

10. 2. 2020 19:00

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

Modelář

11. 2. 2020 19:00

Modelář

Všude žijí lidé zpáteční letenky

11. 2. 2020 17:00

Všude žijí lidé zpáteční letenky

Modelář (1)

12. 2. 2020 19:00

Modelář

Daleko od Reykjavíku

13. 2. 2020 19:00

Daleko od Reykjavíku

Na cestě po západní Gruzii

13. 2. 2020 17:00

Na cestě po západní Gruzii

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

13. 2. 2020 19:00

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

Velké přání

14. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku

14. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Velké přání (1)

15. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku (1)

15. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Vintage vinyl bazar Trutnov

15. 2. 2020 11:00 - 16:00

Vintage vinyl bazar Trutnov

Trutnov - Vysoké Mýto

15. 2. 2020 16:00

Trutnov - Vysoké Mýto

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

16. 2. 2020 16:30

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Judy

16. 2. 2020 19:00

Judy

BK Loko Trutnov - Levhartice Chomutov

16. 2. 2020 15:00

Basketbal: Trutnov - Chomutov

Mauglí

16. 2. 2020 15:00 a 17:00

Mauglí

Trutnov - Svitavy

16. 2. 2020 11:45

Trutnov - Svitavy

Japonsko

17. 2. 2020 19:00

Japonsko

Martin Loew: Japonsko

17. 2. 2020 14:30

Martin Loew: Japonsko

Fantasy Island

18. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Zimní putování za pohádkou

19. 2. 2020 10:00

Zimní putování za pohádkou

Fantasy Island (1)

19. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Hokej: Trutnov - Řisuty

19. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Řisuty

Heroes

19. 2. 2020 19:00

Heroes

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

20. 2. 2020 17:00

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

20. 2. 2020 18:30

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

Dvacítková vypečená akce

20. 2. 2020 20:20

20. 2. 2020, 20:20, č.p. 20

Talkshow 3v1

20. 2. 2020 19:00

Talkshow 3v1

Jazzinec: Prime Time Voice

20. 2. 2020 19:00

Jazzinec: Prime Time Voice

Ježek Sonic

21. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa

21. 2. 2020 19:00

Sviňa

Ježek Sonic (1)

22. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa (1)

22. 2. 2020 19:00

Sviňa

Reprezentační ples města Trutnova

22. 2. 2020 20:00

Reprezentační ples města Trutnova

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

22. 2. 2020 19:00

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

Ježek Sonic (1) (1)

23. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Bídníci

23. 2. 2020 19:00

Bídníci

Darja

24. 2. 2020 19:00

Darja

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

25. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Koletova hornická hudba

25. 2. 2020 19:00

Koletova hornická hudba

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (1)

26. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

26. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

Paulina Skavova: Par Force

26. 2. 2020 18:00

Paulina Skavova: Par Force

Basketbal: Trutnov - Slovanka

26. 2. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - Slovanka

Píseň jmen

27. 2. 2020 19:00

Píseň jmen

Nalevo od výtahu

27. 2. 2020 19:00

Nalevo od výtahu

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

27. 2. 2020 17.00 hodin

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

Volání divočiny

28. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti

28. 2. 2020 19:00

V síti

Velká cena Trutnova ve šplhu

28. 2. 2020

Velká cena Trutnova ve šplhu

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

28. 2. 2020 19.00

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

Volání divočiny (1)

29. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti (1)

29. 2. 2020 19:00

V síti

Webrovkafest v Kotvě

29. 2. 2020 17:00

Webrovkafest v Kotvě

Poklad na stříbrném jezeře

23. 5. 2020 21.15

Poklad na stříbrném jezeře

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

30. 5. 2020 start a prezentace od 6.00

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

30. 5. 2020 10 až 17 hodin

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

30. 5. 2020 od 21 hodin

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

Vetřelec

30. 5. 2020 od 21 hodin

Vetřelec

Trutnov v malířských a grafických dílech

31. 5. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

11 barev ptáčete

3. 6. 2020 od 19.30 hodin

11 barev ptáčete

Můj otec Antonín Kratochvíl

4. 6. 2020 od 19.30 hodin

Můj otec Antonín Kratochvíl

Trutnov v malířských a grafických dílech

5. 6. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

Problémissky

5. 6. 2020 od 19.30 hodin

Problémissky

Tropik trhy

6. 6. 2020 od 9 do 12 hodin

Tropik trhy

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

6. 6. 2020 od 9.30 do 15 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Nejvyšší pocta

6. 6. 2020 od 19.30 hodin

Nejvyšší pocta

Policajt nebo rošťák

6. 6. 2020 od 21.15 hodin

Policajt nebo rošťák

Klára Schück: Ztráta intimity

7. 6. 2020 10 až 12 a 14 až 17 hodin

Klára Schück: Ztráta intimity

Ježek Sonic

7. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Neviditelný

8. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Petr Malina: Ztraceni ve městě

9. 6. 2020 od 18 hodin

Petr Malina: Ztraceni ve městě

Neviditelný (1)

9. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Malá lež

10. 6. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

Psí láska

11. 6. 2020 od 19.30

Psí láska

Trhy regionálních potravin

12. 6. 2020 od 9 do 16 hodin

Trhy regionálních potravin

Ledová sezóna: Ztracený poklad

12. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

26. ročník závodu okolo Severky

12. 6. 2020 17:30

26. ročník závodu okolo Severky

Dny otevřených ateliérů

13. 6. 2020 - 13. 6. 2020 9.00 až 17.00

Dny otevřených ateliérů

Lov

13. 6. 2020 od 19.30

Lov

Čarodějky z Eastwicku

13. 6. 2020 od 21 hodin

Čarodějky z Eastwicku

Ledová sezóna: Ztracený poklad (1)

14. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

Vidíš měsíc, Danieli

17. 6. 2020 od 19.30 hodin

Vidíš měsíc, Danieli

Listování s Krkavčí matkou

17. 6. 2020

Listování s Krkavčí matkou

Raoul Taburin

18. 6. 2020 od 19.30 hodin

Raoul Taburin

Nekonečný příběh

20. 6. 2020 od 21 hodin

Nekonečný příběh

Ježek Sonic (1)

21. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Země medu

22. 6. 2020 od 19.30 hodin

Země medu

Kanáři

23. 6. 2020 od 19.30 hodin

Kanáři

Psi nenosí kalhoty

24. 6. 2020 od 19.30 hodin

Psi nenosí kalhoty

Listování v Trutnově: Špeky

24. 6. 2020 20:00

Listování v Trutnově: Špeky

Sansaband piknik

25. 6. 2020 od 19 hodin

Sansaband piknik

Z otevřených balkónů do koncertní síně

25. 6. 2020 od 19 hodin

Z otevřených balkónů do koncertní síně

Dokud se tančí

25. 6. 2020 od 19.30 hodin

Dokud se tančí

Muzejní noc

26. 6. 2020 od 17 hodin

Muzejní noc

3Bobule

26. 6. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Výročí bitvy u Trutnova

27. 6. 2020 od 10 hodin

Výročí bitvy u Trutnova

Frčíme

27. 6. 2020 od 19.30 hodin

Frčíme

Tajemství hradu v Karpatech

27. 6. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Lassie se vrací

28. 6. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Téměř dokonalá tajemství

29. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Prso nebo boj?!

30. 6. 2020 od 18 hodin

Prso nebo boj?!

Téměř dokonalá tajemství (1)

30. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Michal Tučný revival

1. 7. 2020 od 16.30 hodin

Michal Tučný revival

Cirk La Putyka na Bojišti

1. 7. 2020 od 19 hodin

Cirk La Putyka na Bojišti

Kalifornský sen

1. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kalifornský sen

Losers Cirque Company - Kolaps

2. 7. 2020 od 19 hodin

Losers Cirque Company - Kolaps

Příběh tantry

2. 7. 2020 od 19.30 hodin

Příběh tantry

Marta a Rasputin Band

3. 7. 2020 od 16.30 hodin

Marta a Rasputin Band

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

3. 7. 2020 od 20.45 hodin

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Dřevosochání na SVČ

4. 7. 2020 od 14 hodin

Dřevosochání na SVČ

3Bobule (1)

4. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Když komedie byla králem

4. 7. 2020 od 21 hodin

Když komedie byla králem

Králíček Jojo

5. 7. 2020 od 17 hodin

Králíček Jojo

Pouť krkonošská

6. 7. 2020 od 19.30 hodin

Pouť krkonošská

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

7. 7. 2020 od 17.30 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Bourák

7. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Beseda s hejtmanem kraje

8. 7. 2020 od 15 hodin

Beseda s hejtmanem kraje

Tlupa Tlap

8. 7. 2020 od 16.30 hodin

Tlupa Tlap

Bourák (1)

8. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Sedm

8. 7. 2020 od 20.45 hodin

Sedm

Kouř

9. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kouř

Neodůvodnitelná lítost

10. 7. 2020 od 16.30

Neodůvodnitelná lítost

Meky

10. 7. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Rivalové

10. 7. 2020 od 20.45 hodin

Rivalové

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

11. 7. 2020 od 17 hodin

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

Chlap na střídačku

11. 7. 2020 od 19.30 hodin

Chlap na střídačku

Tenkrát na západě

11. 7. 2020 od 21 hodin

Tenkrát na západě

Trollové a kouzelný les

12. 7. 2020 od 17 hodin

Trollové a kouzelný les

Lov

13. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lov

Než skončí léto

14. 7. 2020 od 19.30 hodin

Než skončí léto

Kasteláni

15. 7. 2020 od 16.30 hodin

Kasteláni

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

15. 7. 2020 od 18 hodin

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

V Mariině ráji

15. 7. 2020 od 19.30 hodin

V Mariině ráji

Jedna ruka netleská

15. 7. 2020 od 20.45 hodin

Jedna ruka netleská

Frida - Viva La Vida

16. 7. 2020 od 19.30 hodin

Frida - Viva La Vida

Blues Mystery

17. 7. 2020 od 16.30 hodin

Blues Mystery

Bojiště žije

17. 7. 2020 od 13 hodin

Bojiště žije

3Bobule (2)

17. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Přes prsty

17. 7. 2020 od 20.45 hodin

Přes prsty

Bleší trh v Trutnově

18. 7. 2020 od 9 do 14 hodin

Bleší trh v Trutnově

Lassie se vrací

18. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Ikarie XB 1

18. 7. 2020 od 21 hodin

Ikarie XB 1

Kdo mě inspiruje

21. 7. 2020 od 17 hodin

Kdo mě inspiruje

Sirius

22. 7. 2020 od 16.30 hodin

Sirius

Tenkrát na západě (1)

22. 7. 2020 od 20.45 hodin

Tenkrát na západě

Just Now

24. 7. 2020 od 16.30 hodin

Just Now

Backstage Bojiště: Skyline

24. 7. 2020 od 19.30 hodin

Backstage Bojiště: Skyline

Než jsem tě poznala

24. 7. 2020 od 20.45 hodin

Než jsem tě poznala

Tajemství hradu v Karpatech

25. 7. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Jít krást koně

4. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jít krást koně

Sansaband

5. 8. 2020 od 16.30 hodin

Sansaband

Všechna moje láska

5. 8. 2020 od 19.30 hodin

Všechna moje láska

Gravitace

5. 8. 2020 od 20.30 hodin

Gravitace

Krakonoška

7. 8. 2020 od 16.30 hodin

Krakonoška

Proxima

7. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Skleněný pokoj

7. 8. 2020 od 20.30 hodin

Skleněný pokoj

H fest - food piknik

8. 8. 2020 od 10 hodin

H fest - food piknik

Proxima (1)

8. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Amadeus

8. 8. 2020 od 21 hodin

Amadeus

Velká dobrodružství malé pandy

9. 8. 2020 od 17 hodin

Velká dobrodružství malé pandy

Malá lež

10. 8. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

The Art of Inside Out

12. 8. 2020 od 16.30 hodin

The Art of Inside Out

Millerovi na tripu

12. 8. 2020 od 20.30 hodin

Millerovi na tripu

Bourák

12. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

To musí být nebe

13. 8. 2020 od 19.30 hodin

To musí být nebe

Vende Ballini

14. 8. 2020 od 16.30 hodin

Vende Ballini

Scoob

14. 8. 2020 od 17 hodin

Scoob

Vlastníci

14. 8. 2020 od 20.30 hodin

Vlastníci

Jak býti dobrou ženou

15. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jak býti dobrou ženou

Vzhůru za sny

16. 8. 2020 od 17 hodin

Vzhůru za sny

Meky

17. 8. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Lola

18. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Levou rukou band

19. 8. 2020 od 16.30 hodin

Levou rukou band

Lola (1)

19. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Hanebný pancharti

19. 8. 2020 od 20.30 hodin

Hanebný pancharti

Sladký konec dne

20. 8. 2020 od 19.30 hodin

Sladký konec dne

K - band

21. 8. 2020 od 16.30 hodin

K - band

Hurá do džungle

21. 8. 2020 od 17 hodin

Hurá do džungle

Rocketman

21. 8. 2020 od 20.30 hodin

Rocketman

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

22. 8. 2020 od 19.30 hodin

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

Bourák (1) (1)

24. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Bourák (1)

25. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Jeskyně

27. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jeskyně

H - kvintet

28. 8. 2020 od 16.30 hodin

H - kvintet

Šarlatán

28. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Šarlatán (1)

29. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

29. 8. 2020 17:00

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

Trollové: Světové turné

30. 8. 2020 od 17 hodin

Trollové: Světové turné

Umění nás mění

30. 8. 2020 od 17 hodin

Umění nás mění

Tenet

30. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Tenet (1)

31. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Pasta Oner : Aftermath

1. 9. 2020 od 18 hodin

Pasta Oner : Aftermath

Ava: Bez soucitu

1. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

Ava: Bez soucitu (1)

2. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

V síti 18+

3. 9. 2020 od 19 hodin

V síti 18+

Výstava hub a mykologická poradna

4. 9. 2020 od 8 hodin

Výstava hub a mykologická poradna

Dětský den na Bojišti

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Dětský den na Bojišti

Scoob

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Scoob

3Bobule

4. 9. 2020 od 20.30 hodin

3Bobule

Casting na lásku

4. 9. 2020 od 19 hodin

Casting na lásku

Dračí lodě v Dolcích

5. 9. 2020 od 8 hodin

Dračí lodě v Dolcích

Křupaví mazlíčci

5. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Jak býti dobrou ženou (1)

5. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Den bezpečnosti

6. 9. 2020 od 10 hodin

Den bezpečnosti

ABB Trutnovský půlmaraton

6. 9. 2020 od 11 hodin

ABB Trutnovský půlmaraton

Křupaví mazlíčci (1)

6. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Homo 40

6. 9. 2020 od 19 hodin

Homo 40

Jak býti dobrou ženou

6. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Helena vzhůru k výškám

7. 9. 2020 od 19 hodin

Helena vzhůru k výškám

Démon zatracení

7. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Démon zatracení (1)

8. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Klub seniorů Trutnov

9. 9. 2020 od 15 hodin

Klub seniorů Trutnov

Krajiny moří

9. 9. 2020 v 17 hodin

Krajiny moří

Vzpomínka na Itálii

9. 9. 2020 od 19 hodin

Vzpomínka na Itálii

Česko zpívá 2020

10. 9. 2020 od 16 hodin

Česko zpívá 2020

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

10. 9. 2020 od 17 hodin

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

Krajina ve stínu

10. 9. 2020 od 19 hodin

Krajina ve stínu

Den záchranářů v Trutnově

11. 9. 2020 11:00 - 17:00

Den záchranářů v Trutnově

Hurá do džungle

11. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kdo myslíš, že jsem

11. 9. 2020 od 19 hodin

Kdo myslíš, že jsem

Dny evropského dědictví v Trutnově

12. 9. 2020 od 10 hodin

Dny evropského dědictví v Trutnově

Hurá do džungle (1)

12. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kočka na rozpálené plechové střeše

12. 9. 2020 od 19 hodin

Kočka na rozpálené plechové střeše

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

12. 9. 2020 od 21 hodin

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

Děda postrach rodiny

13. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Ženská pomsta

13. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Noví mutanti

14. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Noví mutanti (1)

15. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Mlsné medvědí příběhy

16. 9. 2020 od 10 hodin

Mlsné medvědí příběhy

After: Přiznání

16. 9. 2020 od 19 hodin

After: Přiznání

Palm Springs

17. 9. 2020 od 19 hodin

Palm Springs

Děda postrach rodiny (1)

18. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Taneční hodiny

18. 9. 2020 od 19 hodin

Taneční hodiny

Havel

18. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Princezna zakletá v čase

19. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Havel (1)

19. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Bratři Ebenové

19. 9. 2020 19:00

Bratři Ebenové

Princezna zakletá v čase (1)

20. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Ženská pomsta (1) (1)

20. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Hrdinové

20. 9. 2020 od 19 hodin

Hrdinové

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

21. 9. 2020 od 19 hodin

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

Šarlatán (1)

22. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Vivaldiano Reloaded

22. 9. 2020 od 20 hodin

Vivaldiano Reloaded

FysioART: Hnízdo na nitkách

23. 9. 2020 od 17 hodin

FysioART: Hnízdo na nitkách

Šarlatán (1) (1)

23. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Bratři v tricku: Hra o trůn

24. 9. 2020 od 17 hodin

Bratři v tricku: Hra o trůn

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

24. 9. 2020 od 18.30

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

Corpus Christi

24. 9. 2020 od 19 hodin

Corpus Christi

Ivana Kolcunová: The Same Self

24. 9. 2020 od 20 hodin

Ivana Kolcunová: The Same Self

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

25. 9. 2020 od 16 hodin

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

Bratři v tricku: Bratří speciál

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Bratři v tricku: Bratří speciál

Křupaví mazlíčci (1) (1)

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Bold & Bald: Robo Erectus

25. 9. 2020 od 18 hodin

Bold & Bald: Robo Erectus

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

25. 9. 2020 od 19 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Bábovky

25. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Cirk La Putyka

25. 9. 2020 od 21 hodin

Cirk La Putyka

Mr. Moss

25. 9. 2020 od 22 hodin

Mr. Moss

Duhové bubliny

26. 9. 2020 od 14 hodin

Duhové bubliny

Rozladěné držky

26. 9. 2020 od 15 hodin

Rozladěné držky

Pruhovaná výzva

26. 9. 2020 od 16 hodin

Pruhovaná výzva

Koťátko zkázy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Koťátko zkázy

Velké dobrodružství malé pandy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Velké dobrodružství malé pandy

Holektiv: Božena

26. 9. 2020 od 18 hodin

Holektiv: Božena

Bábovky (1)

26. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq! (1)

26. 9. 2020 od 20 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Shamaniac

26. 9. 2020 od 22 hodin

Shamaniac

Koťátko zkázy (1)

27. 9. 2020 od 13 hodin

Koťátko zkázy

Hurá do džungle (2)

27. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Bábovky (1) (1)

27. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Naděje

28. 9. 2020 od 19 hodin

Naděje

Pravda

29. 9. 2020 od 19 hodin

Pravda

Milan Lhoták : Z ptačí říše

30. 9. 2020 od 17 hodin

Milan Lhoták : Z ptačí říše

Trutnov - Hronov

30. 9. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Hronov

Ženská pomsta (1)

30. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Horkýže Slíže

1. 10. 2020 od 19 hodin

Horkýže Slíže

Disco

1. 10. 2020 od 19 hodin

Disco

Mulan (2D)

2. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (2D)

Havel

2. 10. 2020 od 19 hodin

Havel

Mulan (3D)

3. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (3D)

Trutnov - Most

3. 10. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Most

Štěstí je krásná věc

3. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Mlsné medvědí příběhy

4. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mlsné medvědí příběhy

Štěstí je krásná věc (1)

4. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Červenec 2020

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

15. 1. 2020 20:00

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

Klubu seniorů Trutnov

15. 1. 2020 15:00

Klubu seniorů Trutnov

Na nože

15. 1. 2020 19:00

Na nože

Cats

16. 1. 2020 19:00

Cats

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

16. 1. 2020 17:00

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

Dolittle (2D)

17. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy

17. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Hokej: Trutnov - Děčín

18. 1. 2020 16:00

Hokej: Trutnov - Děčín

Dolittle (2D) (1)

18. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy (1)

18. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Kuželky: Trutnov - Dačice

18. 1. 2020 13:30

Kuželky: Trutnov - Dačice

Dolittle (3D)

19. 1. 2020 16:30

Dolittle (3D)

Richard Jewell

19. 1. 2020

Richard Jewell

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

20. 1. 2020 14:30

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

Norsko od A do Z

20. 1. 2020 19:00

Norsko od A do Z

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

21. 1. 2020 19:00

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

Případ mrtvého nebožtíka

21. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

22. 1. 2020 18:00

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

22. 1. 2020 19:00

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

Případ mrtvého nebožtíka (1)

22. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Mikve

22. 1. 2020 19:00

Mikve

Noc je temná jako hřích

22. 1. 2020 17:00

Noc je temná jako hřích

Karel Svoboda: Šťastná léta

23. 1. 2020 19:00

Karel Svoboda: Šťastná léta

Trutnov v malířských a grafických dílech

23. 1. 2020 17:00

Trutnov v malířských a grafických dílech

Týden hokeje

23. 1. 2020 16:30

Týden hokeje

Králíček Jojo

24. 1. 2020 16:30

Králíček Jojo

Příliš osobní známost

24. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Hokej: Trutnov - Bílina

25. 1. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Bílina

Zimní slavnost

25. 1. 2020 10:00 - 15:00

Zimní slavnost

G ples

25. 1. 2020 20:00

G ples

Velká cena Trutnova v karate

25. 1. 2020 9:30

Velká cena Trutnova v karate

Příliš osobní známost (1)

25. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

25. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Antikřest EP Překrásný nový svět

25. 1. 2020 19:00

Antikřest EP Překrásný nový svět

Poetické melodie Franze Schuberta

25. 1. 2020 19:00

Poetické melodie Franze Schuberta

Příliš osobní známost (1) (1)

26. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (1)

26. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Romské pohádky

26. 1. 2020 15:00

Romské pohádky

Rebelky

27. 1. 2020 19:00

Rebelky

Rebelky (1)

28. 1. 2020 19:00

Rebelky

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

29. 1. 2020 18:00

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

Bezstarostná dívka

29. 1. 2020 19:00

Bezstarostná dívka

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

29. 1. 2020 15:00

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

30. 1. 2020 17:00

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

Srdcová královna

30. 1. 2020 19:00

Srdcová královna

Basketbal: Trutnov - USK Praha

31. 1. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - USK Praha

Tlapkova patrola: Vždy ve střehu

31. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Malé ženy

31. 1. 2020 19:00

Malé ženy

Malé ženy

1. 2. 2020 19:00

Malé ženy

Cesta za živou vodou

1. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Cesta za živou vodou (1)

2. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Šťastný nový rok

2. 2. 2020 19:00

Šťastný nový rok

Křížem krážem Balkánem

3. 2. 2020 19:00

Křížem krážem Balkánem

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

3. 2. 2020 14.30

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

Příliš osobní známost

4. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Skořápka

4. 2. 2020 19:00

Skořápka

Příliš osobní známost (1)

5. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Utíkejte, slečno Nituš!

5. 2. 2020 19:00

Utíkejte, slečno Nituš!

Extáze

6. 2. 2020 19:00

Extáze

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

6. 2. 2020 17:00

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

John Scofield, Jazzinec

6. 2. 2020 19:00

John Scofield, Jazzinec

Super mazlíčci

7. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Attila

7. 2. 2020 19:00

Attila

Super mazlíčci (1)

8. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani

8. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Hokej: Trutnov - Most

8. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Most

Super mazlíčci (1) (1)

9. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani (1)

9. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Vlastníci

10. 2. 2020 19:00

Vlastníci

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

10. 2. 2020 19:00

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

Modelář

11. 2. 2020 19:00

Modelář

Všude žijí lidé zpáteční letenky

11. 2. 2020 17:00

Všude žijí lidé zpáteční letenky

Modelář (1)

12. 2. 2020 19:00

Modelář

Daleko od Reykjavíku

13. 2. 2020 19:00

Daleko od Reykjavíku

Na cestě po západní Gruzii

13. 2. 2020 17:00

Na cestě po západní Gruzii

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

13. 2. 2020 19:00

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

Velké přání

14. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku

14. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Velké přání (1)

15. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku (1)

15. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Vintage vinyl bazar Trutnov

15. 2. 2020 11:00 - 16:00

Vintage vinyl bazar Trutnov

Trutnov - Vysoké Mýto

15. 2. 2020 16:00

Trutnov - Vysoké Mýto

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

16. 2. 2020 16:30

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Judy

16. 2. 2020 19:00

Judy

BK Loko Trutnov - Levhartice Chomutov

16. 2. 2020 15:00

Basketbal: Trutnov - Chomutov

Mauglí

16. 2. 2020 15:00 a 17:00

Mauglí

Trutnov - Svitavy

16. 2. 2020 11:45

Trutnov - Svitavy

Japonsko

17. 2. 2020 19:00

Japonsko

Martin Loew: Japonsko

17. 2. 2020 14:30

Martin Loew: Japonsko

Fantasy Island

18. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Zimní putování za pohádkou

19. 2. 2020 10:00

Zimní putování za pohádkou

Fantasy Island (1)

19. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Hokej: Trutnov - Řisuty

19. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Řisuty

Heroes

19. 2. 2020 19:00

Heroes

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

20. 2. 2020 17:00

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

20. 2. 2020 18:30

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

Dvacítková vypečená akce

20. 2. 2020 20:20

20. 2. 2020, 20:20, č.p. 20

Talkshow 3v1

20. 2. 2020 19:00

Talkshow 3v1

Jazzinec: Prime Time Voice

20. 2. 2020 19:00

Jazzinec: Prime Time Voice

Ježek Sonic

21. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa

21. 2. 2020 19:00

Sviňa

Ježek Sonic (1)

22. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa (1)

22. 2. 2020 19:00

Sviňa

Reprezentační ples města Trutnova

22. 2. 2020 20:00

Reprezentační ples města Trutnova

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

22. 2. 2020 19:00

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

Ježek Sonic (1) (1)

23. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Bídníci

23. 2. 2020 19:00

Bídníci

Darja

24. 2. 2020 19:00

Darja

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

25. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Koletova hornická hudba

25. 2. 2020 19:00

Koletova hornická hudba

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (1)

26. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

26. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

Paulina Skavova: Par Force

26. 2. 2020 18:00

Paulina Skavova: Par Force

Basketbal: Trutnov - Slovanka

26. 2. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - Slovanka

Píseň jmen

27. 2. 2020 19:00

Píseň jmen

Nalevo od výtahu

27. 2. 2020 19:00

Nalevo od výtahu

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

27. 2. 2020 17.00 hodin

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

Volání divočiny

28. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti

28. 2. 2020 19:00

V síti

Velká cena Trutnova ve šplhu

28. 2. 2020

Velká cena Trutnova ve šplhu

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

28. 2. 2020 19.00

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

Volání divočiny (1)

29. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti (1)

29. 2. 2020 19:00

V síti

Webrovkafest v Kotvě

29. 2. 2020 17:00

Webrovkafest v Kotvě

Poklad na stříbrném jezeře

23. 5. 2020 21.15

Poklad na stříbrném jezeře

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

30. 5. 2020 start a prezentace od 6.00

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

30. 5. 2020 10 až 17 hodin

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

30. 5. 2020 od 21 hodin

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

Vetřelec

30. 5. 2020 od 21 hodin

Vetřelec

Trutnov v malířských a grafických dílech

31. 5. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

11 barev ptáčete

3. 6. 2020 od 19.30 hodin

11 barev ptáčete

Můj otec Antonín Kratochvíl

4. 6. 2020 od 19.30 hodin

Můj otec Antonín Kratochvíl

Trutnov v malířských a grafických dílech

5. 6. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

Problémissky

5. 6. 2020 od 19.30 hodin

Problémissky

Tropik trhy

6. 6. 2020 od 9 do 12 hodin

Tropik trhy

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

6. 6. 2020 od 9.30 do 15 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Nejvyšší pocta

6. 6. 2020 od 19.30 hodin

Nejvyšší pocta

Policajt nebo rošťák

6. 6. 2020 od 21.15 hodin

Policajt nebo rošťák

Klára Schück: Ztráta intimity

7. 6. 2020 10 až 12 a 14 až 17 hodin

Klára Schück: Ztráta intimity

Ježek Sonic

7. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Neviditelný

8. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Petr Malina: Ztraceni ve městě

9. 6. 2020 od 18 hodin

Petr Malina: Ztraceni ve městě

Neviditelný (1)

9. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Malá lež

10. 6. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

Psí láska

11. 6. 2020 od 19.30

Psí láska

Trhy regionálních potravin

12. 6. 2020 od 9 do 16 hodin

Trhy regionálních potravin

Ledová sezóna: Ztracený poklad

12. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

26. ročník závodu okolo Severky

12. 6. 2020 17:30

26. ročník závodu okolo Severky

Dny otevřených ateliérů

13. 6. 2020 - 13. 6. 2020 9.00 až 17.00

Dny otevřených ateliérů

Lov

13. 6. 2020 od 19.30

Lov

Čarodějky z Eastwicku

13. 6. 2020 od 21 hodin

Čarodějky z Eastwicku

Ledová sezóna: Ztracený poklad (1)

14. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

Vidíš měsíc, Danieli

17. 6. 2020 od 19.30 hodin

Vidíš měsíc, Danieli

Listování s Krkavčí matkou

17. 6. 2020

Listování s Krkavčí matkou

Raoul Taburin

18. 6. 2020 od 19.30 hodin

Raoul Taburin

Nekonečný příběh

20. 6. 2020 od 21 hodin

Nekonečný příběh

Ježek Sonic (1)

21. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Země medu

22. 6. 2020 od 19.30 hodin

Země medu

Kanáři

23. 6. 2020 od 19.30 hodin

Kanáři

Psi nenosí kalhoty

24. 6. 2020 od 19.30 hodin

Psi nenosí kalhoty

Listování v Trutnově: Špeky

24. 6. 2020 20:00

Listování v Trutnově: Špeky

Sansaband piknik

25. 6. 2020 od 19 hodin

Sansaband piknik

Z otevřených balkónů do koncertní síně

25. 6. 2020 od 19 hodin

Z otevřených balkónů do koncertní síně

Dokud se tančí

25. 6. 2020 od 19.30 hodin

Dokud se tančí

Muzejní noc

26. 6. 2020 od 17 hodin

Muzejní noc

3Bobule

26. 6. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Výročí bitvy u Trutnova

27. 6. 2020 od 10 hodin

Výročí bitvy u Trutnova

Frčíme

27. 6. 2020 od 19.30 hodin

Frčíme

Tajemství hradu v Karpatech

27. 6. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Lassie se vrací

28. 6. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Téměř dokonalá tajemství

29. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Prso nebo boj?!

30. 6. 2020 od 18 hodin

Prso nebo boj?!

Téměř dokonalá tajemství (1)

30. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Michal Tučný revival

1. 7. 2020 od 16.30 hodin

Michal Tučný revival

Cirk La Putyka na Bojišti

1. 7. 2020 od 19 hodin

Cirk La Putyka na Bojišti

Kalifornský sen

1. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kalifornský sen

Losers Cirque Company - Kolaps

2. 7. 2020 od 19 hodin

Losers Cirque Company - Kolaps

Příběh tantry

2. 7. 2020 od 19.30 hodin

Příběh tantry

Marta a Rasputin Band

3. 7. 2020 od 16.30 hodin

Marta a Rasputin Band

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

3. 7. 2020 od 20.45 hodin

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Dřevosochání na SVČ

4. 7. 2020 od 14 hodin

Dřevosochání na SVČ

3Bobule (1)

4. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Když komedie byla králem

4. 7. 2020 od 21 hodin

Když komedie byla králem

Králíček Jojo

5. 7. 2020 od 17 hodin

Králíček Jojo

Pouť krkonošská

6. 7. 2020 od 19.30 hodin

Pouť krkonošská

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

7. 7. 2020 od 17.30 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Bourák

7. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Beseda s hejtmanem kraje

8. 7. 2020 od 15 hodin

Beseda s hejtmanem kraje

Tlupa Tlap

8. 7. 2020 od 16.30 hodin

Tlupa Tlap

Bourák (1)

8. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Sedm

8. 7. 2020 od 20.45 hodin

Sedm

Kouř

9. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kouř

Neodůvodnitelná lítost

10. 7. 2020 od 16.30

Neodůvodnitelná lítost

Meky

10. 7. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Rivalové

10. 7. 2020 od 20.45 hodin

Rivalové

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

11. 7. 2020 od 17 hodin

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

Chlap na střídačku

11. 7. 2020 od 19.30 hodin

Chlap na střídačku

Tenkrát na západě

11. 7. 2020 od 21 hodin

Tenkrát na západě

Trollové a kouzelný les

12. 7. 2020 od 17 hodin

Trollové a kouzelný les

Lov

13. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lov

Než skončí léto

14. 7. 2020 od 19.30 hodin

Než skončí léto

Kasteláni

15. 7. 2020 od 16.30 hodin

Kasteláni

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

15. 7. 2020 od 18 hodin

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

V Mariině ráji

15. 7. 2020 od 19.30 hodin

V Mariině ráji

Jedna ruka netleská

15. 7. 2020 od 20.45 hodin

Jedna ruka netleská

Frida - Viva La Vida

16. 7. 2020 od 19.30 hodin

Frida - Viva La Vida

Blues Mystery

17. 7. 2020 od 16.30 hodin

Blues Mystery

Bojiště žije

17. 7. 2020 od 13 hodin

Bojiště žije

3Bobule (2)

17. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Přes prsty

17. 7. 2020 od 20.45 hodin

Přes prsty

Bleší trh v Trutnově

18. 7. 2020 od 9 do 14 hodin

Bleší trh v Trutnově

Lassie se vrací

18. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Ikarie XB 1

18. 7. 2020 od 21 hodin

Ikarie XB 1

Kdo mě inspiruje

21. 7. 2020 od 17 hodin

Kdo mě inspiruje

Sirius

22. 7. 2020 od 16.30 hodin

Sirius

Tenkrát na západě (1)

22. 7. 2020 od 20.45 hodin

Tenkrát na západě

Just Now

24. 7. 2020 od 16.30 hodin

Just Now

Backstage Bojiště: Skyline

24. 7. 2020 od 19.30 hodin

Backstage Bojiště: Skyline

Než jsem tě poznala

24. 7. 2020 od 20.45 hodin

Než jsem tě poznala

Tajemství hradu v Karpatech

25. 7. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Jít krást koně

4. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jít krást koně

Sansaband

5. 8. 2020 od 16.30 hodin

Sansaband

Všechna moje láska

5. 8. 2020 od 19.30 hodin

Všechna moje láska

Gravitace

5. 8. 2020 od 20.30 hodin

Gravitace

Krakonoška

7. 8. 2020 od 16.30 hodin

Krakonoška

Proxima

7. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Skleněný pokoj

7. 8. 2020 od 20.30 hodin

Skleněný pokoj

H fest - food piknik

8. 8. 2020 od 10 hodin

H fest - food piknik

Proxima (1)

8. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Amadeus

8. 8. 2020 od 21 hodin

Amadeus

Velká dobrodružství malé pandy

9. 8. 2020 od 17 hodin

Velká dobrodružství malé pandy

Malá lež

10. 8. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

The Art of Inside Out

12. 8. 2020 od 16.30 hodin

The Art of Inside Out

Millerovi na tripu

12. 8. 2020 od 20.30 hodin

Millerovi na tripu

Bourák

12. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

To musí být nebe

13. 8. 2020 od 19.30 hodin

To musí být nebe

Vende Ballini

14. 8. 2020 od 16.30 hodin

Vende Ballini

Scoob

14. 8. 2020 od 17 hodin

Scoob

Vlastníci

14. 8. 2020 od 20.30 hodin

Vlastníci

Jak býti dobrou ženou

15. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jak býti dobrou ženou

Vzhůru za sny

16. 8. 2020 od 17 hodin

Vzhůru za sny

Meky

17. 8. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Lola

18. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Levou rukou band

19. 8. 2020 od 16.30 hodin

Levou rukou band

Lola (1)

19. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Hanebný pancharti

19. 8. 2020 od 20.30 hodin

Hanebný pancharti

Sladký konec dne

20. 8. 2020 od 19.30 hodin

Sladký konec dne

K - band

21. 8. 2020 od 16.30 hodin

K - band

Hurá do džungle

21. 8. 2020 od 17 hodin

Hurá do džungle

Rocketman

21. 8. 2020 od 20.30 hodin

Rocketman

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

22. 8. 2020 od 19.30 hodin

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

Bourák (1) (1)

24. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Bourák (1)

25. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Jeskyně

27. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jeskyně

H - kvintet

28. 8. 2020 od 16.30 hodin

H - kvintet

Šarlatán

28. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Šarlatán (1)

29. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

29. 8. 2020 17:00

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

Trollové: Světové turné

30. 8. 2020 od 17 hodin

Trollové: Světové turné

Umění nás mění

30. 8. 2020 od 17 hodin

Umění nás mění

Tenet

30. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Tenet (1)

31. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Pasta Oner : Aftermath

1. 9. 2020 od 18 hodin

Pasta Oner : Aftermath

Ava: Bez soucitu

1. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

Ava: Bez soucitu (1)

2. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

V síti 18+

3. 9. 2020 od 19 hodin

V síti 18+

Výstava hub a mykologická poradna

4. 9. 2020 od 8 hodin

Výstava hub a mykologická poradna

Dětský den na Bojišti

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Dětský den na Bojišti

Scoob

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Scoob

3Bobule

4. 9. 2020 od 20.30 hodin

3Bobule

Casting na lásku

4. 9. 2020 od 19 hodin

Casting na lásku

Dračí lodě v Dolcích

5. 9. 2020 od 8 hodin

Dračí lodě v Dolcích

Křupaví mazlíčci

5. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Jak býti dobrou ženou (1)

5. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Den bezpečnosti

6. 9. 2020 od 10 hodin

Den bezpečnosti

ABB Trutnovský půlmaraton

6. 9. 2020 od 11 hodin

ABB Trutnovský půlmaraton

Křupaví mazlíčci (1)

6. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Homo 40

6. 9. 2020 od 19 hodin

Homo 40

Jak býti dobrou ženou

6. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Helena vzhůru k výškám

7. 9. 2020 od 19 hodin

Helena vzhůru k výškám

Démon zatracení

7. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Démon zatracení (1)

8. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Klub seniorů Trutnov

9. 9. 2020 od 15 hodin

Klub seniorů Trutnov

Krajiny moří

9. 9. 2020 v 17 hodin

Krajiny moří

Vzpomínka na Itálii

9. 9. 2020 od 19 hodin

Vzpomínka na Itálii

Česko zpívá 2020

10. 9. 2020 od 16 hodin

Česko zpívá 2020

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

10. 9. 2020 od 17 hodin

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

Krajina ve stínu

10. 9. 2020 od 19 hodin

Krajina ve stínu

Den záchranářů v Trutnově

11. 9. 2020 11:00 - 17:00

Den záchranářů v Trutnově

Hurá do džungle

11. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kdo myslíš, že jsem

11. 9. 2020 od 19 hodin

Kdo myslíš, že jsem

Dny evropského dědictví v Trutnově

12. 9. 2020 od 10 hodin

Dny evropského dědictví v Trutnově

Hurá do džungle (1)

12. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kočka na rozpálené plechové střeše

12. 9. 2020 od 19 hodin

Kočka na rozpálené plechové střeše

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

12. 9. 2020 od 21 hodin

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

Děda postrach rodiny

13. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Ženská pomsta

13. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Noví mutanti

14. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Noví mutanti (1)

15. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Mlsné medvědí příběhy

16. 9. 2020 od 10 hodin

Mlsné medvědí příběhy

After: Přiznání

16. 9. 2020 od 19 hodin

After: Přiznání

Palm Springs

17. 9. 2020 od 19 hodin

Palm Springs

Děda postrach rodiny (1)

18. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Taneční hodiny

18. 9. 2020 od 19 hodin

Taneční hodiny

Havel

18. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Princezna zakletá v čase

19. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Havel (1)

19. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Bratři Ebenové

19. 9. 2020 19:00

Bratři Ebenové

Princezna zakletá v čase (1)

20. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Ženská pomsta (1) (1)

20. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Hrdinové

20. 9. 2020 od 19 hodin

Hrdinové

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

21. 9. 2020 od 19 hodin

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

Šarlatán (1)

22. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Vivaldiano Reloaded

22. 9. 2020 od 20 hodin

Vivaldiano Reloaded

FysioART: Hnízdo na nitkách

23. 9. 2020 od 17 hodin

FysioART: Hnízdo na nitkách

Šarlatán (1) (1)

23. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Bratři v tricku: Hra o trůn

24. 9. 2020 od 17 hodin

Bratři v tricku: Hra o trůn

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

24. 9. 2020 od 18.30

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

Corpus Christi

24. 9. 2020 od 19 hodin

Corpus Christi

Ivana Kolcunová: The Same Self

24. 9. 2020 od 20 hodin

Ivana Kolcunová: The Same Self

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

25. 9. 2020 od 16 hodin

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

Bratři v tricku: Bratří speciál

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Bratři v tricku: Bratří speciál

Křupaví mazlíčci (1) (1)

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Bold & Bald: Robo Erectus

25. 9. 2020 od 18 hodin

Bold & Bald: Robo Erectus

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

25. 9. 2020 od 19 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Bábovky

25. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Cirk La Putyka

25. 9. 2020 od 21 hodin

Cirk La Putyka

Mr. Moss

25. 9. 2020 od 22 hodin

Mr. Moss

Duhové bubliny

26. 9. 2020 od 14 hodin

Duhové bubliny

Rozladěné držky

26. 9. 2020 od 15 hodin

Rozladěné držky

Pruhovaná výzva

26. 9. 2020 od 16 hodin

Pruhovaná výzva

Koťátko zkázy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Koťátko zkázy

Velké dobrodružství malé pandy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Velké dobrodružství malé pandy

Holektiv: Božena

26. 9. 2020 od 18 hodin

Holektiv: Božena

Bábovky (1)

26. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq! (1)

26. 9. 2020 od 20 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Shamaniac

26. 9. 2020 od 22 hodin

Shamaniac

Koťátko zkázy (1)

27. 9. 2020 od 13 hodin

Koťátko zkázy

Hurá do džungle (2)

27. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Bábovky (1) (1)

27. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Naděje

28. 9. 2020 od 19 hodin

Naděje

Pravda

29. 9. 2020 od 19 hodin

Pravda

Milan Lhoták : Z ptačí říše

30. 9. 2020 od 17 hodin

Milan Lhoták : Z ptačí říše

Trutnov - Hronov

30. 9. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Hronov

Ženská pomsta (1)

30. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Horkýže Slíže

1. 10. 2020 od 19 hodin

Horkýže Slíže

Disco

1. 10. 2020 od 19 hodin

Disco

Mulan (2D)

2. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (2D)

Havel

2. 10. 2020 od 19 hodin

Havel

Mulan (3D)

3. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (3D)

Trutnov - Most

3. 10. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Most

Štěstí je krásná věc

3. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Mlsné medvědí příběhy

4. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mlsné medvědí příběhy

Štěstí je krásná věc (1)

4. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Červen 2020

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

15. 1. 2020 20:00

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

Klubu seniorů Trutnov

15. 1. 2020 15:00

Klubu seniorů Trutnov

Na nože

15. 1. 2020 19:00

Na nože

Cats

16. 1. 2020 19:00

Cats

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

16. 1. 2020 17:00

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

Dolittle (2D)

17. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy

17. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Hokej: Trutnov - Děčín

18. 1. 2020 16:00

Hokej: Trutnov - Děčín

Dolittle (2D) (1)

18. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy (1)

18. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Kuželky: Trutnov - Dačice

18. 1. 2020 13:30

Kuželky: Trutnov - Dačice

Dolittle (3D)

19. 1. 2020 16:30

Dolittle (3D)

Richard Jewell

19. 1. 2020

Richard Jewell

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

20. 1. 2020 14:30

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

Norsko od A do Z

20. 1. 2020 19:00

Norsko od A do Z

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

21. 1. 2020 19:00

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

Případ mrtvého nebožtíka

21. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

22. 1. 2020 18:00

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

22. 1. 2020 19:00

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

Případ mrtvého nebožtíka (1)

22. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Mikve

22. 1. 2020 19:00

Mikve

Noc je temná jako hřích

22. 1. 2020 17:00

Noc je temná jako hřích

Karel Svoboda: Šťastná léta

23. 1. 2020 19:00

Karel Svoboda: Šťastná léta

Trutnov v malířských a grafických dílech

23. 1. 2020 17:00

Trutnov v malířských a grafických dílech

Týden hokeje

23. 1. 2020 16:30

Týden hokeje

Králíček Jojo

24. 1. 2020 16:30

Králíček Jojo

Příliš osobní známost

24. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Hokej: Trutnov - Bílina

25. 1. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Bílina

Zimní slavnost

25. 1. 2020 10:00 - 15:00

Zimní slavnost

G ples

25. 1. 2020 20:00

G ples

Velká cena Trutnova v karate

25. 1. 2020 9:30

Velká cena Trutnova v karate

Příliš osobní známost (1)

25. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

25. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Antikřest EP Překrásný nový svět

25. 1. 2020 19:00

Antikřest EP Překrásný nový svět

Poetické melodie Franze Schuberta

25. 1. 2020 19:00

Poetické melodie Franze Schuberta

Příliš osobní známost (1) (1)

26. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (1)

26. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Romské pohádky

26. 1. 2020 15:00

Romské pohádky

Rebelky

27. 1. 2020 19:00

Rebelky

Rebelky (1)

28. 1. 2020 19:00

Rebelky

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

29. 1. 2020 18:00

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

Bezstarostná dívka

29. 1. 2020 19:00

Bezstarostná dívka

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

29. 1. 2020 15:00

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

30. 1. 2020 17:00

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

Srdcová královna

30. 1. 2020 19:00

Srdcová královna

Basketbal: Trutnov - USK Praha

31. 1. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - USK Praha

Tlapkova patrola: Vždy ve střehu

31. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Malé ženy

31. 1. 2020 19:00

Malé ženy

Malé ženy

1. 2. 2020 19:00

Malé ženy

Cesta za živou vodou

1. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Cesta za živou vodou (1)

2. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Šťastný nový rok

2. 2. 2020 19:00

Šťastný nový rok

Křížem krážem Balkánem

3. 2. 2020 19:00

Křížem krážem Balkánem

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

3. 2. 2020 14.30

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

Příliš osobní známost

4. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Skořápka

4. 2. 2020 19:00

Skořápka

Příliš osobní známost (1)

5. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Utíkejte, slečno Nituš!

5. 2. 2020 19:00

Utíkejte, slečno Nituš!

Extáze

6. 2. 2020 19:00

Extáze

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

6. 2. 2020 17:00

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

John Scofield, Jazzinec

6. 2. 2020 19:00

John Scofield, Jazzinec

Super mazlíčci

7. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Attila

7. 2. 2020 19:00

Attila

Super mazlíčci (1)

8. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani

8. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Hokej: Trutnov - Most

8. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Most

Super mazlíčci (1) (1)

9. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani (1)

9. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Vlastníci

10. 2. 2020 19:00

Vlastníci

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

10. 2. 2020 19:00

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

Modelář

11. 2. 2020 19:00

Modelář

Všude žijí lidé zpáteční letenky

11. 2. 2020 17:00

Všude žijí lidé zpáteční letenky

Modelář (1)

12. 2. 2020 19:00

Modelář

Daleko od Reykjavíku

13. 2. 2020 19:00

Daleko od Reykjavíku

Na cestě po západní Gruzii

13. 2. 2020 17:00

Na cestě po západní Gruzii

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

13. 2. 2020 19:00

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

Velké přání

14. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku

14. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Velké přání (1)

15. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku (1)

15. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Vintage vinyl bazar Trutnov

15. 2. 2020 11:00 - 16:00

Vintage vinyl bazar Trutnov

Trutnov - Vysoké Mýto

15. 2. 2020 16:00

Trutnov - Vysoké Mýto

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

16. 2. 2020 16:30

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Judy

16. 2. 2020 19:00

Judy

BK Loko Trutnov - Levhartice Chomutov

16. 2. 2020 15:00

Basketbal: Trutnov - Chomutov

Mauglí

16. 2. 2020 15:00 a 17:00

Mauglí

Trutnov - Svitavy

16. 2. 2020 11:45

Trutnov - Svitavy

Japonsko

17. 2. 2020 19:00

Japonsko

Martin Loew: Japonsko

17. 2. 2020 14:30

Martin Loew: Japonsko

Fantasy Island

18. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Zimní putování za pohádkou

19. 2. 2020 10:00

Zimní putování za pohádkou

Fantasy Island (1)

19. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Hokej: Trutnov - Řisuty

19. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Řisuty

Heroes

19. 2. 2020 19:00

Heroes

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

20. 2. 2020 17:00

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

20. 2. 2020 18:30

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

Dvacítková vypečená akce

20. 2. 2020 20:20

20. 2. 2020, 20:20, č.p. 20

Talkshow 3v1

20. 2. 2020 19:00

Talkshow 3v1

Jazzinec: Prime Time Voice

20. 2. 2020 19:00

Jazzinec: Prime Time Voice

Ježek Sonic

21. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa

21. 2. 2020 19:00

Sviňa

Ježek Sonic (1)

22. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa (1)

22. 2. 2020 19:00

Sviňa

Reprezentační ples města Trutnova

22. 2. 2020 20:00

Reprezentační ples města Trutnova

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

22. 2. 2020 19:00

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

Ježek Sonic (1) (1)

23. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Bídníci

23. 2. 2020 19:00

Bídníci

Darja

24. 2. 2020 19:00

Darja

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

25. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Koletova hornická hudba

25. 2. 2020 19:00

Koletova hornická hudba

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (1)

26. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

26. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

Paulina Skavova: Par Force

26. 2. 2020 18:00

Paulina Skavova: Par Force

Basketbal: Trutnov - Slovanka

26. 2. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - Slovanka

Píseň jmen

27. 2. 2020 19:00

Píseň jmen

Nalevo od výtahu

27. 2. 2020 19:00

Nalevo od výtahu

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

27. 2. 2020 17.00 hodin

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

Volání divočiny

28. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti

28. 2. 2020 19:00

V síti

Velká cena Trutnova ve šplhu

28. 2. 2020

Velká cena Trutnova ve šplhu

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

28. 2. 2020 19.00

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

Volání divočiny (1)

29. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti (1)

29. 2. 2020 19:00

V síti

Webrovkafest v Kotvě

29. 2. 2020 17:00

Webrovkafest v Kotvě

Poklad na stříbrném jezeře

23. 5. 2020 21.15

Poklad na stříbrném jezeře

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

30. 5. 2020 start a prezentace od 6.00

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

30. 5. 2020 10 až 17 hodin

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

30. 5. 2020 od 21 hodin

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

Vetřelec

30. 5. 2020 od 21 hodin

Vetřelec

Trutnov v malířských a grafických dílech

31. 5. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

11 barev ptáčete

3. 6. 2020 od 19.30 hodin

11 barev ptáčete

Můj otec Antonín Kratochvíl

4. 6. 2020 od 19.30 hodin

Můj otec Antonín Kratochvíl

Trutnov v malířských a grafických dílech

5. 6. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

Problémissky

5. 6. 2020 od 19.30 hodin

Problémissky

Tropik trhy

6. 6. 2020 od 9 do 12 hodin

Tropik trhy

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

6. 6. 2020 od 9.30 do 15 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Nejvyšší pocta

6. 6. 2020 od 19.30 hodin

Nejvyšší pocta

Policajt nebo rošťák

6. 6. 2020 od 21.15 hodin

Policajt nebo rošťák

Klára Schück: Ztráta intimity

7. 6. 2020 10 až 12 a 14 až 17 hodin

Klára Schück: Ztráta intimity

Ježek Sonic

7. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Neviditelný

8. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Petr Malina: Ztraceni ve městě

9. 6. 2020 od 18 hodin

Petr Malina: Ztraceni ve městě

Neviditelný (1)

9. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Malá lež

10. 6. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

Psí láska

11. 6. 2020 od 19.30

Psí láska

Trhy regionálních potravin

12. 6. 2020 od 9 do 16 hodin

Trhy regionálních potravin

Ledová sezóna: Ztracený poklad

12. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

26. ročník závodu okolo Severky

12. 6. 2020 17:30

26. ročník závodu okolo Severky

Dny otevřených ateliérů

13. 6. 2020 - 13. 6. 2020 9.00 až 17.00

Dny otevřených ateliérů

Lov

13. 6. 2020 od 19.30

Lov

Čarodějky z Eastwicku

13. 6. 2020 od 21 hodin

Čarodějky z Eastwicku

Ledová sezóna: Ztracený poklad (1)

14. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

Vidíš měsíc, Danieli

17. 6. 2020 od 19.30 hodin

Vidíš měsíc, Danieli

Listování s Krkavčí matkou

17. 6. 2020

Listování s Krkavčí matkou

Raoul Taburin

18. 6. 2020 od 19.30 hodin

Raoul Taburin

Nekonečný příběh

20. 6. 2020 od 21 hodin

Nekonečný příběh

Ježek Sonic (1)

21. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Země medu

22. 6. 2020 od 19.30 hodin

Země medu

Kanáři

23. 6. 2020 od 19.30 hodin

Kanáři

Psi nenosí kalhoty

24. 6. 2020 od 19.30 hodin

Psi nenosí kalhoty

Listování v Trutnově: Špeky

24. 6. 2020 20:00

Listování v Trutnově: Špeky

Sansaband piknik

25. 6. 2020 od 19 hodin

Sansaband piknik

Z otevřených balkónů do koncertní síně

25. 6. 2020 od 19 hodin

Z otevřených balkónů do koncertní síně

Dokud se tančí

25. 6. 2020 od 19.30 hodin

Dokud se tančí

Muzejní noc

26. 6. 2020 od 17 hodin

Muzejní noc

3Bobule

26. 6. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Výročí bitvy u Trutnova

27. 6. 2020 od 10 hodin

Výročí bitvy u Trutnova

Frčíme

27. 6. 2020 od 19.30 hodin

Frčíme

Tajemství hradu v Karpatech

27. 6. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Lassie se vrací

28. 6. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Téměř dokonalá tajemství

29. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Prso nebo boj?!

30. 6. 2020 od 18 hodin

Prso nebo boj?!

Téměř dokonalá tajemství (1)

30. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Michal Tučný revival

1. 7. 2020 od 16.30 hodin

Michal Tučný revival

Cirk La Putyka na Bojišti

1. 7. 2020 od 19 hodin

Cirk La Putyka na Bojišti

Kalifornský sen

1. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kalifornský sen

Losers Cirque Company - Kolaps

2. 7. 2020 od 19 hodin

Losers Cirque Company - Kolaps

Příběh tantry

2. 7. 2020 od 19.30 hodin

Příběh tantry

Marta a Rasputin Band

3. 7. 2020 od 16.30 hodin

Marta a Rasputin Band

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

3. 7. 2020 od 20.45 hodin

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Dřevosochání na SVČ

4. 7. 2020 od 14 hodin

Dřevosochání na SVČ

3Bobule (1)

4. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Když komedie byla králem

4. 7. 2020 od 21 hodin

Když komedie byla králem

Králíček Jojo

5. 7. 2020 od 17 hodin

Králíček Jojo

Pouť krkonošská

6. 7. 2020 od 19.30 hodin

Pouť krkonošská

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

7. 7. 2020 od 17.30 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Bourák

7. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Beseda s hejtmanem kraje

8. 7. 2020 od 15 hodin

Beseda s hejtmanem kraje

Tlupa Tlap

8. 7. 2020 od 16.30 hodin

Tlupa Tlap

Bourák (1)

8. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Sedm

8. 7. 2020 od 20.45 hodin

Sedm

Kouř

9. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kouř

Neodůvodnitelná lítost

10. 7. 2020 od 16.30

Neodůvodnitelná lítost

Meky

10. 7. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Rivalové

10. 7. 2020 od 20.45 hodin

Rivalové

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

11. 7. 2020 od 17 hodin

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

Chlap na střídačku

11. 7. 2020 od 19.30 hodin

Chlap na střídačku

Tenkrát na západě

11. 7. 2020 od 21 hodin

Tenkrát na západě

Trollové a kouzelný les

12. 7. 2020 od 17 hodin

Trollové a kouzelný les

Lov

13. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lov

Než skončí léto

14. 7. 2020 od 19.30 hodin

Než skončí léto

Kasteláni

15. 7. 2020 od 16.30 hodin

Kasteláni

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

15. 7. 2020 od 18 hodin

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

V Mariině ráji

15. 7. 2020 od 19.30 hodin

V Mariině ráji

Jedna ruka netleská

15. 7. 2020 od 20.45 hodin

Jedna ruka netleská

Frida - Viva La Vida

16. 7. 2020 od 19.30 hodin

Frida - Viva La Vida

Blues Mystery

17. 7. 2020 od 16.30 hodin

Blues Mystery

Bojiště žije

17. 7. 2020 od 13 hodin

Bojiště žije

3Bobule (2)

17. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Přes prsty

17. 7. 2020 od 20.45 hodin

Přes prsty

Bleší trh v Trutnově

18. 7. 2020 od 9 do 14 hodin

Bleší trh v Trutnově

Lassie se vrací

18. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Ikarie XB 1

18. 7. 2020 od 21 hodin

Ikarie XB 1

Kdo mě inspiruje

21. 7. 2020 od 17 hodin

Kdo mě inspiruje

Sirius

22. 7. 2020 od 16.30 hodin

Sirius

Tenkrát na západě (1)

22. 7. 2020 od 20.45 hodin

Tenkrát na západě

Just Now

24. 7. 2020 od 16.30 hodin

Just Now

Backstage Bojiště: Skyline

24. 7. 2020 od 19.30 hodin

Backstage Bojiště: Skyline

Než jsem tě poznala

24. 7. 2020 od 20.45 hodin

Než jsem tě poznala

Tajemství hradu v Karpatech

25. 7. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Jít krást koně

4. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jít krást koně

Sansaband

5. 8. 2020 od 16.30 hodin

Sansaband

Všechna moje láska

5. 8. 2020 od 19.30 hodin

Všechna moje láska

Gravitace

5. 8. 2020 od 20.30 hodin

Gravitace

Krakonoška

7. 8. 2020 od 16.30 hodin

Krakonoška

Proxima

7. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Skleněný pokoj

7. 8. 2020 od 20.30 hodin

Skleněný pokoj

H fest - food piknik

8. 8. 2020 od 10 hodin

H fest - food piknik

Proxima (1)

8. 8. 2020 od 19.30 hodin

Proxima

Amadeus

8. 8. 2020 od 21 hodin

Amadeus

Velká dobrodružství malé pandy

9. 8. 2020 od 17 hodin

Velká dobrodružství malé pandy

Malá lež

10. 8. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

The Art of Inside Out

12. 8. 2020 od 16.30 hodin

The Art of Inside Out

Millerovi na tripu

12. 8. 2020 od 20.30 hodin

Millerovi na tripu

Bourák

12. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

To musí být nebe

13. 8. 2020 od 19.30 hodin

To musí být nebe

Vende Ballini

14. 8. 2020 od 16.30 hodin

Vende Ballini

Scoob

14. 8. 2020 od 17 hodin

Scoob

Vlastníci

14. 8. 2020 od 20.30 hodin

Vlastníci

Jak býti dobrou ženou

15. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jak býti dobrou ženou

Vzhůru za sny

16. 8. 2020 od 17 hodin

Vzhůru za sny

Meky

17. 8. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Lola

18. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Levou rukou band

19. 8. 2020 od 16.30 hodin

Levou rukou band

Lola (1)

19. 8. 2020 od 19.30 hodin

Lola

Hanebný pancharti

19. 8. 2020 od 20.30 hodin

Hanebný pancharti

Sladký konec dne

20. 8. 2020 od 19.30 hodin

Sladký konec dne

K - band

21. 8. 2020 od 16.30 hodin

K - band

Hurá do džungle

21. 8. 2020 od 17 hodin

Hurá do džungle

Rocketman

21. 8. 2020 od 20.30 hodin

Rocketman

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

22. 8. 2020 od 19.30 hodin

Samotáři: Obnovená premiéra po 20 letech

Bourák (1) (1)

24. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Bourák (1)

25. 8. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Jeskyně

27. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jeskyně

H - kvintet

28. 8. 2020 od 16.30 hodin

H - kvintet

Šarlatán

28. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Šarlatán (1)

29. 8. 2020 od 19.30 hodin

Šarlatán

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

29. 8. 2020 17:00

Fotbal: Trutnov - Dvůr Králové

Trollové: Světové turné

30. 8. 2020 od 17 hodin

Trollové: Světové turné

Umění nás mění

30. 8. 2020 od 17 hodin

Umění nás mění

Tenet

30. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Tenet (1)

31. 8. 2020 od 19.30 hodin

Tenet

Pasta Oner : Aftermath

1. 9. 2020 od 18 hodin

Pasta Oner : Aftermath

Ava: Bez soucitu

1. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

Ava: Bez soucitu (1)

2. 9. 2020 od 19 hodin

Ava: Bez soucitu

V síti 18+

3. 9. 2020 od 19 hodin

V síti 18+

Výstava hub a mykologická poradna

4. 9. 2020 od 8 hodin

Výstava hub a mykologická poradna

Dětský den na Bojišti

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Dětský den na Bojišti

Scoob

4. 9. 2020 od 16.30 hodin

Scoob

3Bobule

4. 9. 2020 od 20.30 hodin

3Bobule

Casting na lásku

4. 9. 2020 od 19 hodin

Casting na lásku

Dračí lodě v Dolcích

5. 9. 2020 od 8 hodin

Dračí lodě v Dolcích

Křupaví mazlíčci

5. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Jak býti dobrou ženou (1)

5. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Den bezpečnosti

6. 9. 2020 od 10 hodin

Den bezpečnosti

ABB Trutnovský půlmaraton

6. 9. 2020 od 11 hodin

ABB Trutnovský půlmaraton

Křupaví mazlíčci (1)

6. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Homo 40

6. 9. 2020 od 19 hodin

Homo 40

Jak býti dobrou ženou

6. 9. 2020 od 19 hodin

Jak býti dobrou ženou

Helena vzhůru k výškám

7. 9. 2020 od 19 hodin

Helena vzhůru k výškám

Démon zatracení

7. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Démon zatracení (1)

8. 9. 2020 od 19 hodin

Démon zatracení

Klub seniorů Trutnov

9. 9. 2020 od 15 hodin

Klub seniorů Trutnov

Krajiny moří

9. 9. 2020 v 17 hodin

Krajiny moří

Vzpomínka na Itálii

9. 9. 2020 od 19 hodin

Vzpomínka na Itálii

Česko zpívá 2020

10. 9. 2020 od 16 hodin

Česko zpívá 2020

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

10. 9. 2020 od 17 hodin

Prezentace knihy starých fotografií Trutnova

Krajina ve stínu

10. 9. 2020 od 19 hodin

Krajina ve stínu

Den záchranářů v Trutnově

11. 9. 2020 11:00 - 17:00

Den záchranářů v Trutnově

Hurá do džungle

11. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kdo myslíš, že jsem

11. 9. 2020 od 19 hodin

Kdo myslíš, že jsem

Dny evropského dědictví v Trutnově

12. 9. 2020 od 10 hodin

Dny evropského dědictví v Trutnově

Hurá do džungle (1)

12. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Kočka na rozpálené plechové střeše

12. 9. 2020 od 19 hodin

Kočka na rozpálené plechové střeše

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

12. 9. 2020 od 21 hodin

Divadlo Na zábradlí: Tajný agent

Děda postrach rodiny

13. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Ženská pomsta

13. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Noví mutanti

14. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Noví mutanti (1)

15. 9. 2020 od 19 hodin

Noví mutanti

Mlsné medvědí příběhy

16. 9. 2020 od 10 hodin

Mlsné medvědí příběhy

After: Přiznání

16. 9. 2020 od 19 hodin

After: Přiznání

Palm Springs

17. 9. 2020 od 19 hodin

Palm Springs

Děda postrach rodiny (1)

18. 9. 2020 od 16.30 hodin

Děda postrach rodiny

Taneční hodiny

18. 9. 2020 od 19 hodin

Taneční hodiny

Havel

18. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Princezna zakletá v čase

19. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Havel (1)

19. 9. 2020 od 19 hodin

Havel

Bratři Ebenové

19. 9. 2020 19:00

Bratři Ebenové

Princezna zakletá v čase (1)

20. 9. 2020 od 16.30 hodin

Princezna zakletá v čase

Ženská pomsta (1) (1)

20. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Hrdinové

20. 9. 2020 od 19 hodin

Hrdinové

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

21. 9. 2020 od 19 hodin

Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti

Šarlatán (1)

22. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Vivaldiano Reloaded

22. 9. 2020 od 20 hodin

Vivaldiano Reloaded

FysioART: Hnízdo na nitkách

23. 9. 2020 od 17 hodin

FysioART: Hnízdo na nitkách

Šarlatán (1) (1)

23. 9. 2020 od 19 hodin

Šarlatán

Bratři v tricku: Hra o trůn

24. 9. 2020 od 17 hodin

Bratři v tricku: Hra o trůn

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

24. 9. 2020 od 18.30

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

Corpus Christi

24. 9. 2020 od 19 hodin

Corpus Christi

Ivana Kolcunová: The Same Self

24. 9. 2020 od 20 hodin

Ivana Kolcunová: The Same Self

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

25. 9. 2020 od 16 hodin

Slavnostní zahájení festivalu Cirk-UFF

Bratři v tricku: Bratří speciál

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Bratři v tricku: Bratří speciál

Křupaví mazlíčci (1) (1)

25. 9. 2020 od 16.30 hodin

Křupaví mazlíčci

Bold & Bald: Robo Erectus

25. 9. 2020 od 18 hodin

Bold & Bald: Robo Erectus

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

25. 9. 2020 od 19 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Bábovky

25. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Cirk La Putyka

25. 9. 2020 od 21 hodin

Cirk La Putyka

Mr. Moss

25. 9. 2020 od 22 hodin

Mr. Moss

Duhové bubliny

26. 9. 2020 od 14 hodin

Duhové bubliny

Rozladěné držky

26. 9. 2020 od 15 hodin

Rozladěné držky

Pruhovaná výzva

26. 9. 2020 od 16 hodin

Pruhovaná výzva

Koťátko zkázy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Koťátko zkázy

Velké dobrodružství malé pandy

26. 9. 2020 od 16.30 hodin

Velké dobrodružství malé pandy

Holektiv: Božena

26. 9. 2020 od 18 hodin

Holektiv: Božena

Bábovky (1)

26. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq! (1)

26. 9. 2020 od 20 hodin

Groupe Acrobatique de Tanger: Fiq!

Shamaniac

26. 9. 2020 od 22 hodin

Shamaniac

Koťátko zkázy (1)

27. 9. 2020 od 13 hodin

Koťátko zkázy

Hurá do džungle (2)

27. 9. 2020 od 16.30 hodin

Hurá do džungle

Bábovky (1) (1)

27. 9. 2020 od 19 hodin

Bábovky

Naděje

28. 9. 2020 od 19 hodin

Naděje

Pravda

29. 9. 2020 od 19 hodin

Pravda

Milan Lhoták : Z ptačí říše

30. 9. 2020 od 17 hodin

Milan Lhoták : Z ptačí říše

Trutnov - Hronov

30. 9. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Hronov

Ženská pomsta (1)

30. 9. 2020 od 19 hodin

Ženská pomsta

Horkýže Slíže

1. 10. 2020 od 19 hodin

Horkýže Slíže

Disco

1. 10. 2020 od 19 hodin

Disco

Mulan (2D)

2. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (2D)

Havel

2. 10. 2020 od 19 hodin

Havel

Mulan (3D)

3. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mulan (3D)

Trutnov - Most

3. 10. 2020 od 18 hodin

Trutnov - Most

Štěstí je krásná věc

3. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Mlsné medvědí příběhy

4. 10. 2020 od 16.30 hodin

Mlsné medvědí příběhy

Štěstí je krásná věc (1)

4. 10. 2020 od 19 hodin

Štěstí je krásná věc

Květen 2020

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

15. 1. 2020 20:00

Losos v kaluži a Markéta Lukášková v Trutnově!

Klubu seniorů Trutnov

15. 1. 2020 15:00

Klubu seniorů Trutnov

Na nože

15. 1. 2020 19:00

Na nože

Cats

16. 1. 2020 19:00

Cats

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

16. 1. 2020 17:00

Přednáška o trutnovském scénografovi Vančurovi

Dolittle (2D)

17. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy

17. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Hokej: Trutnov - Děčín

18. 1. 2020 16:00

Hokej: Trutnov - Děčín

Dolittle (2D) (1)

18. 1. 2020 16:30

Dolittle (2D)

Mizerové navždy (1)

18. 1. 2020 19:00

Mizerové navždy

Kuželky: Trutnov - Dačice

18. 1. 2020 13:30

Kuželky: Trutnov - Dačice

Dolittle (3D)

19. 1. 2020 16:30

Dolittle (3D)

Richard Jewell

19. 1. 2020

Richard Jewell

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

20. 1. 2020 14:30

Slovensko mezi prezidentskými a parlamentními volbami

Norsko od A do Z

20. 1. 2020 19:00

Norsko od A do Z

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

21. 1. 2020 19:00

Růžový samuraj. Příběh zuřivého větru

Případ mrtvého nebožtíka

21. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

22. 1. 2020 18:00

Hokej: Vrchlabí - Trutnov

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

22. 1. 2020 19:00

Basketbal: Trutnov - Slovanka MB

Případ mrtvého nebožtíka (1)

22. 1. 2020 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

Mikve

22. 1. 2020 19:00

Mikve

Noc je temná jako hřích

22. 1. 2020 17:00

Noc je temná jako hřích

Karel Svoboda: Šťastná léta

23. 1. 2020 19:00

Karel Svoboda: Šťastná léta

Trutnov v malířských a grafických dílech

23. 1. 2020 17:00

Trutnov v malířských a grafických dílech

Týden hokeje

23. 1. 2020 16:30

Týden hokeje

Králíček Jojo

24. 1. 2020 16:30

Králíček Jojo

Příliš osobní známost

24. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Hokej: Trutnov - Bílina

25. 1. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Bílina

Zimní slavnost

25. 1. 2020 10:00 - 15:00

Zimní slavnost

G ples

25. 1. 2020 20:00

G ples

Velká cena Trutnova v karate

25. 1. 2020 9:30

Velká cena Trutnova v karate

Příliš osobní známost (1)

25. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

25. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Antikřest EP Překrásný nový svět

25. 1. 2020 19:00

Antikřest EP Překrásný nový svět

Poetické melodie Franze Schuberta

25. 1. 2020 19:00

Poetické melodie Franze Schuberta

Příliš osobní známost (1) (1)

26. 1. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (1)

26. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Romské pohádky

26. 1. 2020 15:00

Romské pohádky

Rebelky

27. 1. 2020 19:00

Rebelky

Rebelky (1)

28. 1. 2020 19:00

Rebelky

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

29. 1. 2020 18:00

Hokej: Dvůr Králové - Trutnov

Bezstarostná dívka

29. 1. 2020 19:00

Bezstarostná dívka

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

29. 1. 2020 15:00

Vtipy malíře a kreslíře Jiřího Gruse

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

30. 1. 2020 17:00

Jak a proč se stavěla přehrada Les Království

Srdcová královna

30. 1. 2020 19:00

Srdcová královna

Basketbal: Trutnov - USK Praha

31. 1. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - USK Praha

Tlapkova patrola: Vždy ve střehu

31. 1. 2020 16:30

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

Malé ženy

31. 1. 2020 19:00

Malé ženy

Malé ženy

1. 2. 2020 19:00

Malé ženy

Cesta za živou vodou

1. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Cesta za živou vodou (1)

2. 2. 2020 16:30

Cesta za živou vodou

Šťastný nový rok

2. 2. 2020 19:00

Šťastný nový rok

Křížem krážem Balkánem

3. 2. 2020 19:00

Křížem krážem Balkánem

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

3. 2. 2020 14.30

Mezinárodní vztahy ve střední Evropě 1918-1938

Příliš osobní známost

4. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Skořápka

4. 2. 2020 19:00

Skořápka

Příliš osobní známost (1)

5. 2. 2020 19:00

Příliš osobní známost

Utíkejte, slečno Nituš!

5. 2. 2020 19:00

Utíkejte, slečno Nituš!

Extáze

6. 2. 2020 19:00

Extáze

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

6. 2. 2020 17:00

Otec slavných dětí – Mudr. Antonín Čapek

John Scofield, Jazzinec

6. 2. 2020 19:00

John Scofield, Jazzinec

Super mazlíčci

7. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Attila

7. 2. 2020 19:00

Attila

Super mazlíčci (1)

8. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani

8. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Hokej: Trutnov - Most

8. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Most

Super mazlíčci (1) (1)

9. 2. 2020 16:30

Super mazlíčci

Gentlemani (1)

9. 2. 2020 19:00

Gentlemani

Vlastníci

10. 2. 2020 19:00

Vlastníci

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

10. 2. 2020 19:00

Chill session | Benjaming's Clan feat. Jim Molloy v Irské

Modelář

11. 2. 2020 19:00

Modelář

Všude žijí lidé zpáteční letenky

11. 2. 2020 17:00

Všude žijí lidé zpáteční letenky

Modelář (1)

12. 2. 2020 19:00

Modelář

Daleko od Reykjavíku

13. 2. 2020 19:00

Daleko od Reykjavíku

Na cestě po západní Gruzii

13. 2. 2020 17:00

Na cestě po západní Gruzii

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

13. 2. 2020 19:00

Jeff Alkire Quartet, Allison Wheeler Band

Velké přání

14. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku

14. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Velké přání (1)

15. 2. 2020 16:30

Velké přání

Chlap na střídačku (1)

15. 2. 2020 19:00

Chlap na střídačku

Vintage vinyl bazar Trutnov

15. 2. 2020 11:00 - 16:00

Vintage vinyl bazar Trutnov

Trutnov - Vysoké Mýto

15. 2. 2020 16:00

Trutnov - Vysoké Mýto

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

16. 2. 2020 16:30

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Judy

16. 2. 2020 19:00

Judy

BK Loko Trutnov - Levhartice Chomutov

16. 2. 2020 15:00

Basketbal: Trutnov - Chomutov

Mauglí

16. 2. 2020 15:00 a 17:00

Mauglí

Trutnov - Svitavy

16. 2. 2020 11:45

Trutnov - Svitavy

Japonsko

17. 2. 2020 19:00

Japonsko

Martin Loew: Japonsko

17. 2. 2020 14:30

Martin Loew: Japonsko

Fantasy Island

18. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Zimní putování za pohádkou

19. 2. 2020 10:00

Zimní putování za pohádkou

Fantasy Island (1)

19. 2. 2020 19:00

Fantasy Island

Hokej: Trutnov - Řisuty

19. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Řisuty

Heroes

19. 2. 2020 19:00

Heroes

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

20. 2. 2020 17:00

Čeští spisovatelé v boji s nacistickou cenzurou

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

20. 2. 2020 18:30

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi

Dvacítková vypečená akce

20. 2. 2020 20:20

20. 2. 2020, 20:20, č.p. 20

Talkshow 3v1

20. 2. 2020 19:00

Talkshow 3v1

Jazzinec: Prime Time Voice

20. 2. 2020 19:00

Jazzinec: Prime Time Voice

Ježek Sonic

21. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa

21. 2. 2020 19:00

Sviňa

Ježek Sonic (1)

22. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Sviňa (1)

22. 2. 2020 19:00

Sviňa

Reprezentační ples města Trutnova

22. 2. 2020 20:00

Reprezentační ples města Trutnova

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

22. 2. 2020 19:00

Martinů a Beethoven: Sóla pro housle a klavír

Ježek Sonic (1) (1)

23. 2. 2020 16:30

Ježek Sonic

Bídníci

23. 2. 2020 19:00

Bídníci

Darja

24. 2. 2020 19:00

Darja

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

25. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Koletova hornická hudba

25. 2. 2020 19:00

Koletova hornická hudba

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (1)

26. 2. 2020 19:00

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

26. 2. 2020 18:00

Hokej: Trutnov - Vrchlabí

Paulina Skavova: Par Force

26. 2. 2020 18:00

Paulina Skavova: Par Force

Basketbal: Trutnov - Slovanka

26. 2. 2020 18:30

Basketbal: Trutnov - Slovanka

Píseň jmen

27. 2. 2020 19:00

Píseň jmen

Nalevo od výtahu

27. 2. 2020 19:00

Nalevo od výtahu

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

27. 2. 2020 17.00 hodin

Exlibris a drobná grafika ze sbírek Pavla Janaty a Tomáše Kubíčka

Volání divočiny

28. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti

28. 2. 2020 19:00

V síti

Velká cena Trutnova ve šplhu

28. 2. 2020

Velká cena Trutnova ve šplhu

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

28. 2. 2020 19.00

Marianne Solivan & W. Fischbacher Trio; Dorota Barová a Tellemark

Volání divočiny (1)

29. 2. 2020 16:30

Volání divočiny

V síti (1)

29. 2. 2020 19:00

V síti

Webrovkafest v Kotvě

29. 2. 2020 17:00

Webrovkafest v Kotvě

Poklad na stříbrném jezeře

23. 5. 2020 21.15

Poklad na stříbrném jezeře

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

30. 5. 2020 start a prezentace od 6.00

Pochod a cyklojízda Za trutnovským drakem

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

30. 5. 2020 10 až 17 hodin

Tvrz Stachelberg zahajuje sezónu

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

30. 5. 2020 od 21 hodin

Večerní průvod a vyvěšení draka na radnici

Vetřelec

30. 5. 2020 od 21 hodin

Vetřelec

Trutnov v malířských a grafických dílech

31. 5. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

11 barev ptáčete

3. 6. 2020 od 19.30 hodin

11 barev ptáčete

Můj otec Antonín Kratochvíl

4. 6. 2020 od 19.30 hodin

Můj otec Antonín Kratochvíl

Trutnov v malířských a grafických dílech

5. 6. 2020 9 - 12 a 13 - 17

Trutnov v malířských a grafických dílech

Problémissky

5. 6. 2020 od 19.30 hodin

Problémissky

Tropik trhy

6. 6. 2020 od 9 do 12 hodin

Tropik trhy

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

6. 6. 2020 od 9.30 do 15 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Nejvyšší pocta

6. 6. 2020 od 19.30 hodin

Nejvyšší pocta

Policajt nebo rošťák

6. 6. 2020 od 21.15 hodin

Policajt nebo rošťák

Klára Schück: Ztráta intimity

7. 6. 2020 10 až 12 a 14 až 17 hodin

Klára Schück: Ztráta intimity

Ježek Sonic

7. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Neviditelný

8. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Petr Malina: Ztraceni ve městě

9. 6. 2020 od 18 hodin

Petr Malina: Ztraceni ve městě

Neviditelný (1)

9. 6. 2020 od 19.30 hodin

Neviditelný

Malá lež

10. 6. 2020 od 19.30 hodin

Malá lež

Psí láska

11. 6. 2020 od 19.30

Psí láska

Trhy regionálních potravin

12. 6. 2020 od 9 do 16 hodin

Trhy regionálních potravin

Ledová sezóna: Ztracený poklad

12. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

26. ročník závodu okolo Severky

12. 6. 2020 17:30

26. ročník závodu okolo Severky

Dny otevřených ateliérů

13. 6. 2020 - 13. 6. 2020 9.00 až 17.00

Dny otevřených ateliérů

Lov

13. 6. 2020 od 19.30

Lov

Čarodějky z Eastwicku

13. 6. 2020 od 21 hodin

Čarodějky z Eastwicku

Ledová sezóna: Ztracený poklad (1)

14. 6. 2020 od 17.00

Ledová sezóna: Ztracený poklad

Vidíš měsíc, Danieli

17. 6. 2020 od 19.30 hodin

Vidíš měsíc, Danieli

Listování s Krkavčí matkou

17. 6. 2020

Listování s Krkavčí matkou

Raoul Taburin

18. 6. 2020 od 19.30 hodin

Raoul Taburin

Nekonečný příběh

20. 6. 2020 od 21 hodin

Nekonečný příběh

Ježek Sonic (1)

21. 6. 2020 od 17 hodin

Ježek Sonic

Země medu

22. 6. 2020 od 19.30 hodin

Země medu

Kanáři

23. 6. 2020 od 19.30 hodin

Kanáři

Psi nenosí kalhoty

24. 6. 2020 od 19.30 hodin

Psi nenosí kalhoty

Listování v Trutnově: Špeky

24. 6. 2020 20:00

Listování v Trutnově: Špeky

Sansaband piknik

25. 6. 2020 od 19 hodin

Sansaband piknik

Z otevřených balkónů do koncertní síně

25. 6. 2020 od 19 hodin

Z otevřených balkónů do koncertní síně

Dokud se tančí

25. 6. 2020 od 19.30 hodin

Dokud se tančí

Muzejní noc

26. 6. 2020 od 17 hodin

Muzejní noc

3Bobule

26. 6. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Výročí bitvy u Trutnova

27. 6. 2020 od 10 hodin

Výročí bitvy u Trutnova

Frčíme

27. 6. 2020 od 19.30 hodin

Frčíme

Tajemství hradu v Karpatech

27. 6. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Lassie se vrací

28. 6. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Téměř dokonalá tajemství

29. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Prso nebo boj?!

30. 6. 2020 od 18 hodin

Prso nebo boj?!

Téměř dokonalá tajemství (1)

30. 6. 2020 od 19.30 hodin

Téměř dokonalá tajemství

Michal Tučný revival

1. 7. 2020 od 16.30 hodin

Michal Tučný revival

Cirk La Putyka na Bojišti

1. 7. 2020 od 19 hodin

Cirk La Putyka na Bojišti

Kalifornský sen

1. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kalifornský sen

Losers Cirque Company - Kolaps

2. 7. 2020 od 19 hodin

Losers Cirque Company - Kolaps

Příběh tantry

2. 7. 2020 od 19.30 hodin

Příběh tantry

Marta a Rasputin Band

3. 7. 2020 od 16.30 hodin

Marta a Rasputin Band

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

3. 7. 2020 od 20.45 hodin

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Dřevosochání na SVČ

4. 7. 2020 od 14 hodin

Dřevosochání na SVČ

3Bobule (1)

4. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Když komedie byla králem

4. 7. 2020 od 21 hodin

Když komedie byla králem

Králíček Jojo

5. 7. 2020 od 17 hodin

Králíček Jojo

Pouť krkonošská

6. 7. 2020 od 19.30 hodin

Pouť krkonošská

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

7. 7. 2020 od 17.30 hodin

Jiří Straka: Bouře nad Studencem

Bourák

7. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Beseda s hejtmanem kraje

8. 7. 2020 od 15 hodin

Beseda s hejtmanem kraje

Tlupa Tlap

8. 7. 2020 od 16.30 hodin

Tlupa Tlap

Bourák (1)

8. 7. 2020 od 19.30 hodin

Bourák

Sedm

8. 7. 2020 od 20.45 hodin

Sedm

Kouř

9. 7. 2020 od 19.30 hodin

Kouř

Neodůvodnitelná lítost

10. 7. 2020 od 16.30

Neodůvodnitelná lítost

Meky

10. 7. 2020 od 19.30 hodin

Meky

Rivalové

10. 7. 2020 od 20.45 hodin

Rivalové

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

11. 7. 2020 od 17 hodin

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

Chlap na střídačku

11. 7. 2020 od 19.30 hodin

Chlap na střídačku

Tenkrát na západě

11. 7. 2020 od 21 hodin

Tenkrát na západě

Trollové a kouzelný les

12. 7. 2020 od 17 hodin

Trollové a kouzelný les

Lov

13. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lov

Než skončí léto

14. 7. 2020 od 19.30 hodin

Než skončí léto

Kasteláni

15. 7. 2020 od 16.30 hodin

Kasteláni

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

15. 7. 2020 od 18 hodin

Jan Červinka - Afghánistán v roce 1965

V Mariině ráji

15. 7. 2020 od 19.30 hodin

V Mariině ráji

Jedna ruka netleská

15. 7. 2020 od 20.45 hodin

Jedna ruka netleská

Frida - Viva La Vida

16. 7. 2020 od 19.30 hodin

Frida - Viva La Vida

Blues Mystery

17. 7. 2020 od 16.30 hodin

Blues Mystery

Bojiště žije

17. 7. 2020 od 13 hodin

Bojiště žije

3Bobule (2)

17. 7. 2020 od 19.30 hodin

3Bobule

Přes prsty

17. 7. 2020 od 20.45 hodin

Přes prsty

Bleší trh v Trutnově

18. 7. 2020 od 9 do 14 hodin

Bleší trh v Trutnově

Lassie se vrací

18. 7. 2020 od 19.30 hodin

Lassie se vrací

Ikarie XB 1

18. 7. 2020 od 21 hodin

Ikarie XB 1

Kdo mě inspiruje

21. 7. 2020 od 17 hodin

Kdo mě inspiruje

Sirius

22. 7. 2020 od 16.30 hodin

Sirius

Tenkrát na západě (1)

22. 7. 2020 od 20.45 hodin

Tenkrát na západě

Just Now

24. 7. 2020 od 16.30 hodin

Just Now

Backstage Bojiště: Skyline

24. 7. 2020 od 19.30 hodin

Backstage Bojiště: Skyline

Než jsem tě poznala

24. 7. 2020 od 20.45 hodin

Než jsem tě poznala

Tajemství hradu v Karpatech

25. 7. 2020 od 21 hodin

Tajemství hradu v Karpatech

Jít krást koně

4. 8. 2020 od 19.30 hodin

Jít krást koně