Sobota

28. března 2020

Nyní

Zítra

Svátek má

Kontakt

Provozovatelem internetové portálu Trutnovinky.cz
je společnost TN Média s.r.o.

Branická 213/53, 
Braník - Praha 4, 147 00 

IČO: 28847229

DIČ: CZ28847229

je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 227989

 

Redakce

Michal Bogáň

Michal Bogáň

Tel.: +420 734 545 423

Email: michal@trutnovinky.cz

Email: redakce@trutnovinky.cz

Pavel Cajthaml

Pavel Cajthaml

Tel.: +420 734 636 116

Email: pavel@trutnovinky.cz

Hynek Šnajdar

Hynek Šnajdar

Tel.: +420 734 457 697

Email: hynek@trutnovinky.cz

Jiří Štefek

Jiří Štefek

Tel.: +420 721 907 146

Email: jiri@vrchlabinky.cz

David Záruba

David Záruba

Tel.: +420 777 466 138

Email: david@salonkyhk.cz

Obchodní oddělení

Rudolf Korbelář

Rudolf Korbelář

Tel.: +420 608 146 620

Email: ruda@xantipa.in

Monika Klikarová

Monika Klikarová

Tel.: +420 733 353 695

Email: monika@tn-media.cz

 

Ceník bannerové a textové reklamy a reklamních článků na portálu www.trutnovinky.cz

Pro více informací o možnostech využití reklamy a obsazenosti prosíme kontaktujte naše obchodní oddělení.

Ukázky reklamy

Kde nás najdete