reklama 

Lyžařské a sportovní brýle Adidas

2.3.2017  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 457
 •• Komerční sdělení

Rádi sportujete, ale nosíte brýle. V dnešní době však už pro Vás brýle nemusí být překážkou.

Lyžařské a sportovní brýle Adidas


Lyžařské brýle s dioptrickým klipem

Pro ty, kteří chtějí při brázdění svahů zažít kvalitní vidění a komfort za všech světelných a povětrnostních podmínek, jsou jednoznačným řešením lyžařské brýle Adidas z kolekce AD s možností jakékoli dioptrické korekce, pomocí originálního klipu RX Adidas.

Díky technologii Climacool máte jistotu, že se vám brýle nikdy nezamlží. Navíc jsou díky svému systému kompatibilní s jakoukoli lyžařskou helmou.

Lyžařské brýle z kolekce Adidas AD jsou osazeny dvojitou polykarbonátovou čočkou. Pokud by došlo k poškození zorníku, nebo se Vám prostě bude líbit jiný, není problém jej vyměnit. Výměna je velmi snadná a rychlá.

Dioptrický RX clip Vám umožní plně si vychutnat krásny okolní krajiny a vnímat veškeré nerovnosti terénu.

Ať už vyznáváte jakýkoli lyžařský styl, s lyžařskými brýlemi Adidas AD si budete moci vychutnat veškeré zážitky na plno. 

Sportovní brýle s dioptrickým klipem

Pokud hledáte sportovní brýle, které budete moci využít i na jiné druhy sportů, jako jsou například cyklistika nebo běh, doporučujeme Vám novinku z konce roku 2016 - Adidas ZONYK.

Tyto špičkové sportovní brýle mají také možnost vsazení dioptrického klipu, takže i sportovci s nutností dioptrické korekce nejsou ochuzeni o jejich využití.

Adidas ZONYK mají polohovatelný nosník pro zajištění maximálního pohodlí, jsou vyrobeny z materiálu SPX, mají optimalizovanou vzdálenost čoček, ventilační systém a jsou vhodné i pro použití s helmou.

Samozřejmostí je možnost výměny brýlových čoček. Mezi nejoblíbenější patří LST Vario - automaticky přizpůsobivé fotochromatické čočky, LST brite - zvyšují jas ve stínu zesílením kontrastu, LST polarized - díky omezení odlesků poskytují jasné barvy, a další.

V oční optice Malinský (v Trutnově v Bulharské ulici a v Náchodě v Pasáži Magnum) si můžete nejen vyzkoušet tyto úžasné sportovní brýle, ale dostanete zde i všechny potřebné informace o jejich možnostech a využití.

Těšíme se na viděnou!

www.optika-malinsky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama