reklama 

Pičus není kretén. Divadelní delikatesu si užijí i naši čtenáři

30.3.2017  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 471

Trutnov - Grotesku o dvou starých krávách a jednom zahradním trpaslíkovi můžete na apríla zhlédnout v rámci Divadelních delikates ve Společenském centru Uffo. Sobotní představení Divadla Anička a letadýlko se skutečně výmluvným názvem „Pičus není kretén“ navštíví i výherci soutěže čtenářského klubu Moje Trutnovinky.

Pičus není kretén. Divadelní delikatesu si užijí i naši čtenáři

Šťastnými výherci se stali René Petráš a Vladimír Wenke, kteří získali po dvou lístkách na tento nesentimentálně dojemný příběh, v němž Maruška a Jaruška dovedně balancuje na hranici trapnosti. Nikdy ji ale nepřekročí. Dvě staré krávy, jak si herečky říkají, obcují s minulostí, sklerózou i ďáblem. A zahradní trpaslík zatím připravuje česnekové jednohubky ke slavnosti velké oběti.

„Inscenace je velmi vtipná, humor má však stále mrazivější podtext, který vyvrcholí v drsném finále,“ napsal třeba Pavel Širmer, redaktor i-divadlo.cz. Přijďte se přesvědčit osobně, jak hrají, zpívají a předvádějí se Martina Krátká, Anička Duchaňová a Štěpánka Pencová. Je jisté, že domů smutní nepůjdete. Začátek představení je v 19 hodin a stále se ještě v hledišti najde i pár volných míst.

www.mojetrutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama