reklama 

SOUTĚŽ: Zahrajte si o vstupenky na extrémní hudební festival

27.6.2017  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 805

Trutnov - Už příští týden od středy do neděle se Trutnov stane na naší planetě hlavním městem fanoušků, jejichž hudební vášní jsou ty nejrychlejší a nejbrutálnější styly. Do areálu na Bojiště se po devatenácté vrací kultovní fesťák Obscene Extreme. A jeden z vás (člen našeho čtenářského klubu Moje Trutnovinky) + jeho doprovod budou mít na tuhle drsnou metalovou přehlídku volný vstup.

SOUTĚŽ: Zahrajte si o vstupenky na extrémní hudební festival

Díky spolupráci s pořadatelem Čurbym vám můžeme nabídnout dva lupeny na celý pětidenní fesťák v hodnotě 3600 korun. No, uznejte sami, to by nebylo úplně marný vyhrát, ne? Zvlášť, když se do chřtánu muzikantského pekla těšíte jako třeba Miloš Zeman na svou slivovici.

Jak vyhrát? Stačí správně odpověď na naši jistě jednoduchou otázku a mít štěstí v tom, že odpovíte jako 111. v pořadí. Takže to štěstíčko bude sakra potřeba!

Otázka zní:
Kolik kapel zahraje na letošním festivalu Obscene Extreme?
Odpovídat můžete ZDE.


Pořadatel OEF Miloslav „Čurby“ Urbanec a šéfredaktor Trutnovinek Hynek Šnajdar.

No, a jestli to nevyjde, ale vy byste se stejně rádi šli vyřádit na Bojiště a ještě nemáte lístek, zůstaňte v klidu. Zbývajících míst ve dvacetitisícové přírodní aréně je stále víc než dost, stejně jako je dostatečná kapacita parkoviště a kempu.

Pokud plánujete navštívit OEF jen v sobotu, kdy to po desáté večer rozjedou i největší headlineři letošního ročníku - americká thrash metalová kapela Nuclear Assault, zaplatíte za lístek litra.

S výhodnou nabídkou přišli pořadatelé pro mládež, která se na Bojišti vyskytuje stále ve větší míře. Do 14 let je vstup zdarma a návštěvníci ve věku od 14 do 19 let (dosažením 19 let tato nabídka končí) si mohou na fesťák koupit tzv. Teenager Pass za 500 korun.

A kdo na OEF 2017 zahraje? Celý program je k nahlédnutí ZDE.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama