reklama 

Francouzský umělec přijede do Uffa vařit čaj

16.5.2017  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 609

Trutnov - Strávit večer ve společnosti laureáta prestižního ocenění CircusNext na představení, které už viděli lidé na všech kontinentech. To se vám může stát, pokud ve čtvrtek v 19 hodin zavítáte do Společenského centra Uffa, kde francouzský umělec Etienne Manceau rozehraje svou zábavnou inscenaci VU.

Francouzský umělec přijede do Uffa vařit čaj

Kdo si tento mimořádně úspěšný kus klaunské skupiny Compagnie Sacékripa určitě nenechá ujít, jsou členové čtenářského Klubu Moje Trutnovinky - Jana Klempířová a Ota Ryšavý, kteří vyhráli vstupenky v naší soutěži.

Nejen oni, ale i ostatní diváci si jistě užijí představení, které vypráví o malých posedlostech každodenního života, těch maličkostech, ze kterých je nám někdy až zle a někdy nás dohánějí k šílenství. Etienne ve své inscenaci sleduje jediný cíl - připravit si čaj. S naléhavou jemností a klidem ztvárňuje každodenní činy, na kterých se všichni podílíme.

Absurdní svět bez pravidel, plynoucí pomalu a velmi klidně, v podání mistra klaunství Etienne Manceau je upřímný a pomalý. Že se v něm nemluví, vůbec nevadí…

Představení na pomezí mezi hrou s objekty, miniaturou, cirkusem a klaunstvím je sólem pro manipulátora každodenních předmětů. Trvá padesát minut a je vhodné pro děti od šesti let. Uffo vystoupení uvádí ve spolupráci s Cirqueonem - Centrem pro nový cirkus. Trutnov je jednou z pěti zastávek v rámci české tour francouzského performera, který se poprvé českým divákům představil před dvěma roky při novém cirkusu Cirkopolis v pražském Paláci Akropolis.

www.mojetrutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama