reklama 

Výherci soutěží dostali skipasy, kalendáře a lístky na koncerty

4.1.2017  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 647

Trutnov - V závěru loňského roku se čtenáři klubu Moje Trutnovinky mohli zapojit do několika soutěží o vstupenky a další ceny. Kdo vyhrál?

Výherci soutěží dostali skipasy, kalendáře a lístky na koncerty

Lyžování zdarma ve SKiMU areálu Malá Úpa si díky celodenním skipasům užili Michal Petrov, Václav Gabriel a Natálie Hillerové, přičemž každý získal po dvou skipasech.

Soutěž o nástěnné kalendáře Staré Trutnovsko 2017 měla hned deset výherců. Stali se jimi Petr Antoš, Olga Chloudová, Blanka Kobosilová, Bronislav Kudrna, Henryk Bönisch, Monika Zumrová, Pavlína Tupcová, Milan Vokatý, Blanka Tomková a Renata Smutná.

Vánoční koncert Terezy Mátlové v Uffu si vyslechli Antonín Teichmann a Věra Čižinská. Volný vstup pro změnu na silvestrovský koncert kapely N.O.H.A v KlonDiku v Peci pod Sněžkou si vysoutěžili Roman Kubát a Kristýna Pokorná. Tento měsíc (20. ledna) se ve stejném hudebním klubu uskuteční koncert skupiny Dukla Vozovna. O lístky si můžete zahrát ZDE.

Marek Ruffer, Pavlína Nováková, Henryk Bönisch a Jan Korda vyhráli po dvou vstupenkách na ICE PARTY, která se na trutnovském zimním stadionu uskutečnila 29. prosince.

www.mojetrutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama