reklama 

Zuzanu Šímovou dnes v Uffu čeká hudebně-pěvecký zážitek

5.12.2018  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 342

Dnes večer vystoupí v Uffu Petr Nekoranec! Šestadvacetiletý tenorista je považován za jednu z nejvýraznějších osobností mladé české pěvecké generace. Zatím ho víc znají v zahraničí než doma, momentálně zpívá jako sólista Stuttgartské opery. Díky vítězství v soutěži čtenářů klubu Moje Trutnovinky ho nyní na živo pozná i Zuzana Šímová (a její doprovod), která vyhrála dvě vstupenky.

Zuzanu Šímovou dnes v Uffu čeká hudebně-pěvecký zážitek

Petr Nekoranec s velkými ohlasy zpíval v Oslu, Barceloně, Toulouse. Svým tenorem okouzlil posluchače ve Stuttgartu i v New Yorku. V Trutnově vystoupí se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Pod taktovkou Williama Kelleyho přednese klasické árie. Kritici označují jeho hlas za lyrický, zušlechtěný a velmi přirozený.

Držitel Classic Prague Awards a Bavorské umělecké ceny potěší ucho každého milovníka hudebního umění. Obklopeni krásnou hudbou se můžete ponořit do pravé adventní nálady. Můžete si vychutnat exkluzivní koncert jednoho z nejvýznamnějších českých orchestrů a dopřát si zážitek vskutku povznášející. Ještě zbývá pár volných vstupenek.

redakce@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama