reklama 

Výherkyně dvou vstupenek uvidí The Flash! a Jamese Harriese

13.2.2018  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 366

Trutnov – Příznivci letošního trutnovského festivalu Jazzinec se mohou těšit na skvělé koncerty. Mezi ně bude nepochybně patřit v pátek v 19 hodin v Koncertní síni Bohuslava Martinů vystoupení polské punk – jazzové kapely The Flash! a britského zpěváka, kytaristy, písničkáře Jamese Herriese (na snímku), kterého doprovodí světově uznávaný kontrabasista Petr Dvorský.

Výherkyně dvou vstupenek uvidí The Flash! a Jamese Harriese

V souvislosti s projektem Moje Trutnovinky jsme nabídli čtenářům dva lístky zdarma. Stačilo správně odpovědět na otázku: Odkdy žije James Harries v České republice?  Písničkář Harries je hudebník žijící od roku 1990 v České republice. Správně odpověděla čtenářka Božena Lakatoševicová a vyhrála tak dvě vstupenky na toto vystoupení.

Kapela The Flash!, která experimentuje se soundem na pomezí akustické i elektrické hudby, jde originální a nekonvenční cestou. Její hudba je mixem punku, jazzu, rocku, noise, drum´n´ bassu, free jazzu a kolektivní improvizace. Písničkář Harries jako první na světě natočil své oficiální album na mobilní telefon. Tuto nahrávku bez jakýchkoliv úprav vydal a poskytl svým fanouškům v digitální podobě ke stažení na svých internetových stránkách.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: jazzport.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama