reklama 

Divadelní delikatesy si v Uffu vychutná Zdeňka Klůzová

12.7.2019  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 368

„Láska k divadlu začíná tím, že do něj přijdeme včas,“ říkával Miroslav Horníček. My přidáváme další projev citů k prknům, která znamenají svět - brzké zakoupení abonentky. Předplatné do Společenského centra Uffo na jubilejní desátou sezonu se už prodává, takže příliš neotálejte. Kdo už je v klidu a má své místo v hledišti, je paní Zdeňka Klůzová. Čtenářka z klubu Moje Trutnovinky vyhrála dvě abonentky na Divadelní delikatesy.

Divadelní delikatesy si v Uffu vychutná Zdeňka Klůzová

Společně se svým doprovodem se tak může těšit na šest představení, které přinesou umění Burki & Com, Umbilical Brothers (Austrálie), Divadla VOSTO5, Losers Cirque Company, Sharon Vazanna Dance Group (Izrael) a Spitfire Company.

Divadelní delikatesy jsou jednou ze čtyř skupin (další jsou Činoherní divadlo A, Činoherní divadlo B, Divadlo a hudba), které nabízí Uffo i pro nadcházející sezonu 2019/2020. Těšit se můžete třeba na kusy Miss Dietrich lituje, Cavewoman, Snímek 51, Teď mě zabij, Sancho Panza, Freddie – concert show, Společenstvo vlastníků nebo Prezidementi.

A proč nezačít chodit do divadla zrovna teď? Je přeci známo, že návštěvy kulturních akcí rozšiřují obzory a povznášejí ducha. Kromě toho, v Uffu mají výbornou kavárnu, takže před představením můžete skočit na dortík a dvojku bílého. Udělejte si pár pěkných večerů. Divadelní předplatné vám ušetří čas se sháněním vstupenek i finance. Je totiž o 10 procent levnější než lístky na jednotlivá představení.

„Zdá se to téměř jako neuvěřitelné, ale asi už to tak bude. Ano, v našem Uffu už skutečně začínáme desátou sezonu. A přinášíme vám oblíbené tituly z věhlasných scén se skvělými a známými herci, strhující hudební show, představení plná originálního a trefného vtipu, ale i vybízející k zamyšlení a taky trošku toho experimentu, který tomu všemu dává tu šťávu,“ zve do Uffa ředitel Libor Kasík.

redakce@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama