reklama 

Lenka Machová vyhrála abonentky na Divadelní delikatesy

12.8.2019  •  Moje Trutnovinky  • 
čtenost 830

Na pravidelné místo v hledišti exkluzivního prostoru Uffa se může těšit naše čtenářka Lenka Machová. Jako členka klubu Moje Trutnovinky totiž neváhala, zapojila se do soutěže o divadelní předplatné a uspěla. Vyhrála dvě celoroční abonentky na představení ze skupiny s názvem Divadelní delikatesy.

Lenka Machová vyhrála abonentky na Divadelní delikatesy

Během šesti večerů se v Uffu seznámí s uměním Burki & Com, Umbilical Brothers (Austrálie), Divadla VOSTO5, Losers Cirque Company, Sharon Vazanna Dance Group (Izrael) a Spitfire Company.

Divadelní delikatesy jsou jednou ze čtyř skupin (další jsou Činoherní divadlo A, Činoherní divadlo B, Divadlo a hudba), které nabízí Uffo pro nadcházející sezonu 2019/2020. Ta bude navíc jubilejní desátá.

„Zdá se to téměř jako neuvěřitelné, ale asi už to tak bude. Ano, v našem Uffu už skutečně začínáme desátou sezonu. A přinášíme vám oblíbené tituly z věhlasných scén se skvělými a známými herci, strhující hudební show, představení plná originálního a trefného vtipu, ale i vybízející k zamyšlení a taky trošku toho experimentu, který tomu všemu dává tu šťávu,“ zve do Uffa ředitel Libor Kasík.

Více informací o divadelním předplatné najdete ZDE.

redakce@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama