reklama 

Vítězné tažení babytenistů, v září je čeká finále

13.7.2015  •  Napsali nám  • 
čtenost 349

Družstvo babytenistů TJ Loko Trutnov ve složení Adam Sedláček, Martin Fiala, Ondřej Martinec, Martin Vokatý a Anna Červíčková odehrálo jarní část soutěže družstev Memoriál Zdeňka Kocmana - Hradecko.

Vítězné tažení babytenistů, v září je čeká finále

V úvodním utkání soutěže naši tenisté snadno porazili hráče Tennis clubu Dvůr Králové "B" 6:0. Po velkém boji zvítězili i ve druhém utkání nad svými soupeři z TC Sport Náchod. Při nerozhodném výsledku po čtyřech dvouhrách a dvou čtyřhrách (3:3) i při rovnosti vítězných gamů (22:22) nakonec o úspěchu našeho družstva rozhodl vyhraný zápas jedničky týmu Martina Fialy 6:0.

Našim hráčům se dařilo i v dalších utkáních. Celkem snadno zdolali tým České Skalice 4:2 a na domácích dvorcích lehce přehráli své soupeře z TC Nové Město nad Metují 5:1. Tím si zajistili 1. místo ve své skupině a postup do čvrtfinále.

V něm se utkali s čtvrtfinalistou pardubické skupiny, s babytenisty TJ Jiskra Havlíčkův Brod "A". Zápas se hrál opět na trutnovských dvorcích a při remíze 3:3 se opět radovali z vítěztví naši hráči, kteří postoupili do semifinále větším počtem vyhraných gamů v poměru 23:19. Semifinálové střetnutí proběhlo na kurtech soupeře z Tenis Centra DTJ Hradec Králové. Po velmi dobrých výkonech se i tentokrát zaslouženě radoval z výhry náš tým, když vyřadil domácí tenisty 4:2 a mohl tak oslavovat postup do finále celé soutěže, které se uskuteční v září.

Mirka Vaníčková

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama