reklama 

Trutnovský fotoklub KDÚ byl čtvrtý, snímek Petra Čapka druhý

13.9.2019  •  Napsali nám  • 
čtenost 859

Zdeněk Vojáček, Slávek Dolenský a Lenka Hurdálková z trutnovského fotoklubu KDÚ (Každé druhé úterý) se zúčastnili vyhodnocení 31. ročníku Mapového okruhu Vysočina, který na konci srpna pořádal Spolek Fokus Jindřichův Hradec.

Trutnovský fotoklub KDÚ byl čtvrtý, snímek Petra Čapka druhý

Snímek Petr Čapka Olešňák.

Den jsme začali na letišti prohlídkou letadel, posilnili se výborným obědem, pak si na přání Slávka - vrchního fotografa všech rozhleden - udělali malý výlet na místní rozhlednu Rýdův kopec u Děbolína.

Odtud jsme se přemístili do centra Jindřichova Hradce, kde se v krásném prostředí Muzea fotografie a moderních obrazových médií konala vernisáž výstavy soutěžních fotografií. V parádních prostorech budovy je možné vidět i další povedené výstavy.


Zbyněk Šanc a jeho Podzimní ráno.

Po vernisáži a prohlídce následoval přesun hezkými uličkami do budovy Okresního soudu, kde proběhlo vyhlášení a předání cen v historických prostorách barokní Sally terreny. Náš fotoklub se umístil na suprovém čtvrtém místě, což je pro nás v této soutěži velký úspěch. Fotografie Olešňák našeho člena Petra Čapka obsadila v celkovém pořadí luxusní 2. místo, a to v konkurenci více než 270 fotografií! Péťovi patří velká gratulace!

Radost z výsledků jsme oslavili vynikajícím jídlem a pitím, ochutnávkou vín Stanislava Mádla z Velkých Bílovic a poslechem cimbálovky Jožky Malhockého z Brna.


Příliv od Ctibora Košťála.


Vladimír Groh a jeho Soumrak.


Kříže od Jiřího Flídra.

www.kdutrutnov.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama