Středa

12. srpna 2020

Nyní

25°

Zítra

26°

Svátek má

Přijďte se pobavit, dojmout i tvořit na Artu Kus Festival

Multižánrová oslava hudby, divadla, výtvarného umění, otevřenosti, tolerance a kreativity a tvůrčího či tvořivého pojetí života. To je Artu Kus Festival na trutnovském Bojišti. Je před námi druhý ročník a společně s organizátory jsme pro vás připravili soutěž o 10 vstupenek.

Od 20. do 23. srpna se můžete v legendárním přírodním areálu těšit na 3 scény, 27 kapel, divadla, dj´s, art instalace, workshopy, noční venkovní projekce, slam poetry, design market, autorská čtení, slacklinu, neziskovky, antikvariát, tatoo circus, diskusní panely, dětská školkou, občerstvení, kávu, lokální pivovary a mnoho dalšího.

Jako hlavní hudební hvězda na Bojišti budou letos zářit švýcarští veteráni industriálního rocku The Young Gods, kteří budou prvním zahraničním hostem Artu Kusu. „Moc se na ně těším. I stavba scény se trošku přizpůsobuje jejich požadavkům, budou mít i laserovou show,“ prozradil hlavní organizátor festivalu a provozovatel areálu Roman Dorňák.

Vzpomenete si, kdo před rokem vystupoval v Trutnově jako číslo 1? Jestli to víte, tak máte šanci vyhrát jednu z deseti vstupenek.

Jaká kapela byla headlinerem prvního ročníku Artu Kus Festivalu?