Středa

12. srpna 2020

Nyní

25°

Zítra

26°

Svátek má

Na Rodinné UFFOkousky s výhodnou slevovou kartou

Rovněž v následující sezóně budou součástí programové nabídky trutnovského Uffa Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Od října 2020 do dubna 2021 uvidíte 14 představení, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin.

V říjnu do Uffa zavítá např. Malé divadélko Praha (O KOHOUTKOVI A SLEPIČCE), v listopadu Divadlo Facka (PIŽĎUCHOVÉ), v prosinci Divadlo Plyšového medvídka (HANÁCKÉ BETLÉMEK), v lednu příštího roku přijede Divadlo Spejbla a Hurvínka (HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE) atd.

Pokud chcete celou sezónu 2020/2021 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všechna představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 7. září, využít je můžete hned při nákupu vstupenek na představení VINNETOU, které se v Uffu koná 11. října.Luboš Mareček (Divadelní noviny) o něm napsal: „Hodinový příběh se nikdy nezadrhne v tempu ani v přehlednosti svých sdělení. Součástí dění na jevišti je čtyřčlenný band využívající samozřejmě nástroje typické pro muziku z Divokého západu, tedy kontrabas, housle, foukací harmoniku, piano, perkuse, banjo či kytaru. Herci i hudebníci vystupují celou hodinku s nakažlivým entuziasmem, který se nebojí ani sebeironie.“

Chcete být na tomto představení v hledišti? Máme pro vás soutěž o 2 x 2 vstupenky.

Jak se jmenoval kůň Vinnetoua?