Neděle

27. září 2020

Nyní

11°

Zítra

11°

Svátek má

Festival, který je pro každého

Dvoudenní zážitek z jógy, meditace, zajímavých přednášek, fantastického jídla a vášnivých lidí. Druhý ročník jógového festivalu YogFest Hor se blíží. V trutnovském Uffu se uskuteční 23. a 24. října a my pro vás máme soutěž o dvě vstupenky!

„Už jen z dodržení tradice chceme, aby letošní ročník proběhl. Máme i připravenou variantu, pokud by se zpřísnila protiepidemická opatření,“ hlásí organizátorka festivalu a majitelka trutnovského studia na Krakonošově náměstí Ilona Limberská.

Deset lekcí, šest přednášek a zpívání manter. Program je sestaven pro každého. Každého, kdo upřímně hledá odpovědi na otázky, cítí radost v objevování rozličných zákoutí sebe sama - tj. bez rozdílu věku a schopností. Každý je vítán!

A dokonce i ten, kdo nechce cvičit, ale zaujaly ho přednášky. Novinkou letošního ročníku je možnost navštívit tyto besedy, aniž byste si kupovali festivalovou vstupenku. Poslechnout si třeba o astrologii v józe může každý, kdo zaplatí vstupné 100 korun.

Kompletní program festivalu je na www.yogfesthor.cz, prodej vstupenek probíhá na www.uffo.cz. Z každé vstupenky (do hlavního sálu) poputuje 5% jako příspěvek na přípravu trutnovské paralympijské lukostřelkyni Šárce Musilové. 

Cílem YogFestu Hor je společně vytvořit radostný a bezpečný prostor pro naslouchání sebe sama, procítění více štěstí a radosti i rozšíření místní jógové komunity.

Jak se jmenuje instruktor, který na trutnovském festivalu povede lekci a bude mít i přednášku?