Draci kladli odpor, o body přišli v Klatovech až v závěru 18.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 301

Trutnov - Těsnou porážkou o jeden gól skončilo středeční utkání hokejistů Trutnova v Klatovech. Na ledě soupeře, kterému pomáhají hráči s extraligovými zkušenostmi z plzeňského klubu, prohráli Draci 3:2, když domácí rozhodli gólem v 56. minutě.

Tereza Karlecová na MS: S Ruskami se chtěla prát, s Japonkami se dělila o buchty 18.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 534

Trutnov - Medailové přání českých hokejistek do 18 let zůstalo na domácím světovém šampionátu nevyslyšeno. Národní tým, jehož dres oblékala v Přerově také trutnovská hráčka Tereza Karlecová, obsadil nakonec „až“ šesté místo. Mistrovství světa potřetí v řadě vyhrály Američanky, v očekávaném zámořském finále porazily Kanadu 3:1. Z bronzu se radovaly Rusky.

Kuželkáři se přehoupli do jarní části, nečekaný je odchod Kužela 18.1.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 378

Trutnov - Druhá polovina sezony kuželkářských soutěží se v novém roce rozjela plným tempem. Lokomotivu potkala před jarní částí jedna nemilá a hlavně nečekaná ztráta, když zatím z nepochopitelných důvodů odešel výborný hráč A-družstva Miroslav Kužel na hostování do Spartaku Rokytnice.

Vítězný vstup thajboxera Trčky, porazil Kubáta

17.1.2017 •• Ostatní sporty

Vítězně začal nový rok v ringu thajboxer Matěj Trčka. Juniorský reprezentant v pátém kole MČR v muay thai v Praze porazil Davida Kubáta z teplického Leonidas Gymu. V tříkolovém zápase (po dvou minutách) ve váhové kategorii 61 - 64 kg se projevila Matějova zkušenost a šestnáctiletý bojovník trutnovských Highlanders zvítězil 3:0 na body.

Vítězství nad nováčkem se zrodilo po utrápeném výkonu 15.1.2017  •  Basketbal  •
čtenost 439

Trutnov - Bez jednoho dne přesně měsíc uplynul od posledního ligového zápasu trutnovského celku. Hráčky Lokomotivy se vracely do nejvyšší soutěže nedělním utkáním na hřišti brněnského nováčka MK Technic a nebyl to vůbec hladký novoroční vstup. V souboji s předposledním celkem tabulky se probojovaly k výhře 70:61.

Maraton nájezdů v Trutnově rozhodla až šestnáctá série! 14.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 726

Trutnov - Až v samostatných nájezdech poznal vítěze sobotní druholigový zápas Trutnova a Bíliny. Po remíze 2:2, kterou domácí zachránili při power-play, si každý z týmů připsal bod a čekání na to, kdo získá ten druhý, se pak pořádně protáhlo. Šťastnějším týmem byli nakonec hosté, kterým v 16. sérii penalt zajistili výhru střelec Jakub Procházka a brankář Václav Mouček.

Stříbro a bronz z halových oblastních přeborů 14.1.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 234

Trutnov - O minulém víkendu proběhly tenisové halové oblastní přebory mladšího žactva, kde se bojovalo o postupová místa na mistrovství České republiky. I když se nikdo z oddílu Lokomotivy na šampionát nekvalifikoval, hráči svými výkony nezklamali.

S hokejistou nejen o hokeji: Petr Chytráček 14.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 981

Trutnov - Máme tady další dotazník o trutnovských hráčích, kteří se vám představují před domácími zápasy. Devětadvacetiletý útočník Petr Chytráček je služebně nejstarším. V trutnovském dresu si kroutí již devátou sezonu. Na zimním stadionu dnes Draci hostí od 18 hodin Bílinu.

Dohrávka v Klášterci se protáhla do prodloužení, Draci vezou bod 11.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 340
 • komentářů 1

Trutnov - O možnost dotáhnout se na střed tabulky hráli trutnovští hokejisté ve středeční dohrávce v Klášterci nad Ohří. Potřebné vítězství ale neurvali, ačkoliv k němu byli blízko. Po šedesáti minutách remizovali 1:1 a následné prodloužení pak skončilo v jejich neprospěch.

Vysoká výhra v Nuslích znamená postup v poháru 10.1.2017  •  Basketbal  •
čtenost 353

Trutnov - Vítězně vstoupily do roku 2017 basketbalistky Lokomotivy. V úterním utkání třetího kola Nilfisk Českého poháru zvítězily na palubovce sedmého celku prvoligové soutěže Sokol Nusle rozdílem 29 bodů - 53:82.

Vítěz Radek Šretr: Svěťáky jsou taky těžký, ať si děti zvykají 9.1.2017  •  Zimní sporty  •
čtenost 637

Trutnov - Čtyřkilometrový okruh se třemi vydatnými kopečky. A pěkně třikrát dokola. O slušnou porci zábavy měli postaráno ti výkonnostně nejlepší (dle věku) běžkaři, kteří v neděli závodili v lesoparku. Trutnovská Krakonošova 12 v plné náloži prověřila konkrétně juniory, muže a veterány. Kdo z nich byl nejrychlejší? Radek Šretr.