reklama 

Třináct atletických medailí pro gymnastický oddíl

17.5.2019  •  Atletika, Běh  • 
čtenost 354

Gymnastický oddíl Spartak Trutnov zabodoval druhou květnovou sváteční středu v atletickém čtyřboji. Regionální centrum Asociace Sportu Pro Všechny Trutnov ve spolupráci s KHASPV uspořádalo okresní kolo atletického čtyřboje žactva a dospělých na stadionu ZŠ Komenského.

Třináct atletických medailí pro gymnastický oddíl

Soupeřilo se ve sprintu, vytrvalostním běhu, hodu míčkem a ve skoku dalekém. Roli atletického závodníka si přišlo vyzkoušet bez mála padesát členů trutnovského oddílu ve věku pěti až jednadvaceti let. A rozhodně se mezi sto dvaceti závodníky z Úpice, Havlovic, Vrchlabí, Mladých Buků, Žacléře a Lipnice neztratili.

Vybojovali celkem deset postupů na kraj do Týniště nad Orlicí, které se bude konat 26. května. A mimo to ještě dalších pět medailí v nejmladších kategoriích bez nároku na postup.

Zlato získali ve svých kategoriích Anna Lachmannová, Antonín David, Jáchym Petr, Kateřina Bydžovská a Sabina Tláskalová. Na druhém místě se umístili Ema Thammová, Andrea Houtová, Pavlína Hellingerová, Matyáš Buryšek, Emma Metelková a Hynek David. Bronz si odnesli Radek Mollingr a Julie Houtová. Na čtvrté místo dosáhli Ema Schreiberová, Vojtěch David, Beáta Čermáková, Antonín Škoda a Karel Toman.

(lor, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama