Neděle

29. ledna 2023

Nyní

-2°

Zítra

Svátek má

Republiková atletická medaile pro gymnastku Spartaku

11. 7. 2022

page.Name
Vynikajícího úspěchu dosáhla čtrnáctiletá Natálie Krejčí z gymnastického oddílu Spartak Trutnov, když v Třebíči vybojovala stříbrnou medaili v republikové soutěži ČASPV v atletice.

Netradičně ukončit závodní sezónu vyjela pětka trutnovských gymnastek Krejčí, Hellingerová, Kovářová, Thammová a Houtová. Z krajského kola atletického čtyřboje se probojovala na republikovou soutěž v Třebíči a ani tam se neztratila.

K perfektní stříbrné medaili Natálie Krejčí, která předvedla vyrovnané výkony ve sprintu, dálce, hodu kriketovým míčkem i dlouhém běhu, přidala výborné páté místo dorostenka Pavlína Hellingerová. V kategorii starších žákyň obsadila pěkné šesté místo Anna Kovářová, její oddílová kolegyně Ema Thammová byla třináctá, stejně jako mladší žákyně Julie Houtová.

V parném počasí předvedla děvčata úctyhodné výkony a potvrdila, že s gymnastickou průpravou můžou zazářit i v jiných sportech. „Patří jim velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci oddílu,“ chválila předsedkyně oddílu Ludmila Oravcová.

(bog, tz-lor)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv oddílu