Lokomotiva se statečně bila v derby, vítězství urval Hradec 14.2.2019  •  Basketbal  •
čtenost 263

Žádná jednostranná záležitost jako v prosincovém prvním vzájemném střetnutí v Trutnově se ve středečním derby v Hradci Králové nekonala. V předehrávce 22. kola ŽBL Lokomotiva pořádně šlapala na paty hradeckému favoritovi, který otočil zápas na přelomu prvního a druhého poločasu. Lvice si oddechly po výhře 90:78. V neděli hraje Trutnov doma v 17 hodin s brněnským celkem Teamstore.

Rozjetou Lokomotivu nezastavily ani slávistky v Edenu 10.2.2019  •  Basketbal  •
čtenost 500

Desátou výhru v sezoně vybojovaly basketbalistky trutnovské Lokomotivy v 18. kole ŽBL na palubovce pražské Slavie. V Edenu zvítězily po dramatické koncovce 73:67 a mají výbornou pozici v tabulce, když zvýraznily svůj náskok na šestém místě. Navíc mají na kontě stejný počet porážek (šest) jako pátý Nymburk a čtvrtý Hradec Králové a pouze o jednu více než třetí Žabiny Brno!

Lokomotiva otočila dramatický zápas ve Strakonicích 27.1.2019  •  Basketbal  •
čtenost 409

Basketbalistky trutnovské Lokomotivy vyhrály v 16. kole ŽBL ve Strakonicích 86:75. Proti soupeři, který zvítězil z patnácti zápasů jedinkrát, se však na výhru nadřely více než předpokládaly. V poslední čtvrtině totiž musely dohánět desetibodové manko. Kritickou situaci zvládly a nepříznivý vývoj otočily. Michaela Potočková zazářila 24 body. V sobotu 2. února hraje Trutnov doma v 17.30 hodin s Nymburkem.

Žabiny ovládly po výborném výkonu zápas v Trutnově 20.1.2019  •  Basketbal  •
čtenost 416

Basketbalistky trutnovské Lokomotivy prohrály v nedělním utkání 15. kola ŽBL na domácí palubovce s brněnskými Žabinami 61:89. Hostující tým byl od začátku jednoznačně lepší a naprosto nekompromisně směřoval od prvních chvil za vítězstvím, k němuž mu výrazně pomohlo i extrutnovské trio.

Skvělý vstup mládežnických celků Lokomotivy do roku 2019 18.1.2019  •  Basketbal  •
čtenost 396

Výborně vstoupily do roku trutnovské dívčí celky. Kromě vítězství žen v Mladé Boleslavi uspěly také mladší žákyně a kadetky, když vyhrály oba své víkendové zápasy a zajistily tak Trutnovu stoprocentně úspěšný víkend v republikových soutěžích.

Poslední čtvrtina změnila pohárový souboj v nymburskou záležitost 17.1.2019  •  Basketbal  •
čtenost 265

Basketbalistky BK Loko Trutnov prohrály ve středečním utkání čtvrtfinále Českého poháru s favorizovaným soupeřem z Nymburka 55:77, ačkoliv ještě minutu před koncem třetí čtvrtiny držely vyrovnaný stav 46:46. Aktuálně druhý celek tabulky ŽBL, který před týdnem vypadl z play-off EuroCupu Women, postoupil do Final Four Českého poháru v Karlových Varech.

Trutnov vyhrál na půdě Sparty o 31 bodů a zahraje si o Final Four 10.1.2019  •  Basketbal  •
čtenost 437

Basketbalistky trutnovské Lokomotivy úspěšně vykročily do nového roku. V prvním soutěžním utkání roku 2019 vyhrály ve 3. kole Českého poháru na hřišti osmého celku první ligy BA Sparta Praha 84:53, který vedla jako kapitánka bývalá velká trutnovská opora Darina Jettmarová, za svobodna Mišurová.

Basketbalisté Lokomotivy vévodí Východočeské lize 7.1.2019  •  Basketbal  •
čtenost 727

Po roční přestávce Lokomotiva Trutnov opět postavila družstvo mužů a díky dobrému jménu trutnovského basketbalu a kvalitní organizační práci klubu dostala možnost účasti ve Východočeské lize mužů, aniž by se musela kvalifikovat z nižších soutěží.

Trutnov ovládl zápas v Ostravě a dotáhl se na čtvrté KP Brno 5.12.2018  •  Basketbal  •
čtenost 463

Na čtvrtou výhru v řadě dosáhly basketbalistky trutnovské Lokomotivy. Ve středečním dohrávaném utkání 10. kola ŽBL jednoznačně zvítězily v Ostravě o 24 bodů - 84:60. V ligové tabulce se dotáhly na čtvrté KP Brno s bilancí 6 vítězství, 3 porážky. V neděli v 17 hodin se hraje v Trutnově východočeské derby s Hradcem Králové a jeho součástí bude předvánoční charitativní akce.

Radost ze hry je na prvním místě a zatím se nám to daří dodržovat 29.11.2018  •  Basketbal  •
čtenost 577

Basketbalistky Lokomotivy Trutnov rozjely letošní sezonu nad očekávání dobře a s pěti výhrami už teď klepou na dveře play-off. „Uvědomujeme, že naše výsledky nás dostaly do pozic, ve které jsme na začátku sezony ani nedoufali a rozhodně uděláme vše proto, abychom je udrželi, či případně ještě vylepšili,“ říká trenér Michal Martišek, který před letošní sezonou povýšil z role asistenta na hlavního kouče týmu.