reklama 

Lokomotiva otestuje sílu reprezentace kadetek

15.4.2019  •  Basketbal  • 
čtenost 306

Zajímavé přátelské utkání basketbalistek bude sehráno tento týden ve středu od 18.30 hodin v trutnovské hale ZŠ Komenského. Domácí ligový celek se utká s reprezentací kadetek.

Lokomotiva otestuje sílu reprezentace kadetek

„Reprezentační celek kadetek se připravuje na prestižní mezinárodní turnaj ve Francii. Před odjezdem chtěl sehrát nějaké kvalitní utkání, a tak jsme jim s ohledem na dlouhodobě výborné vztahy vyšli vstříc,“ přiblížil domluvu sportovní manažer Lokomotivy Petr Kapitulčin.

Trutnovský tým tak má možnost ještě jednou si zahrát v domácí hale, ač sezona výběru trenéra Martiška skočila již před několika týdny po vypadnutí v play-off s budoucím finalistou, celkem brněnských Žabin. V trutnovském dresu již logicky nenastoupí Američanky Brittany Carter a Jordan Adams, které již v březnu odletěly zpět do USA. Chybět budou také zraněné Tereza Šípová, Michaela Potočková a Kristýna Lačná.

„Větší část týmu tak budou tvořit juniorky doplněné o opory Kozumplíkovou, Rylichovou, Vašákovou a Skutilovou. Prostor tak dostanou i další mladé hráčky, které se mohou ukázat v boji o ligový dres pro příští sezonu,“ dodal ke složení týmu Kapitulčin, který zároveň zve všechny fanoušky do trutnovské haly.

Středeční zápas nabízí jak možnost ještě jednou poděkovat domácím za skvělou sezónu, tak i vidět naše nejlepší hráčky kadetského věku v republice.

(pka, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama