Neděle

27. listopadu 2022

Nyní

Zítra

Svátek má

Basketbalistky dnes hrají derby, pro „vyparáděné“ fanoušky vstup zdarma

4. 11. 2022

page.Name
Tradiční derby Kara Trutnov – Sokol Hradec Králové bude největším lákadlem 8. kola Chance ŽBL. Atraktivní zápas se hraje dnes v 18:30 v hale ZŠ Komenského. Slibuje parádní diváckou atmosféru a zajímavý souboj na hřišti. Kdo přijde na derby oblečený tak, že bude jasně vidět, že fandí Trutnovu (logo/nápis na dresu, mikině, čepici, vlajce), bude mít vstup zdarma. Přijďte fandit!

Trutnovský tým povede v derby Michal Martišek, který se dočasně ujal pozice trenéra poté, co vedení klubu odvolalo Tomáše Veselého. První zápas po této změně Kaře vyšel, vyhrála velice důležitý duel na Slovance, kde nasázela 91 bodů. Michal Martišek věří, že hráčky naváží na dobrý výkon také v domácím prostředí, v němž se můžou opřít o podporu fanoušků.

„Náš tým je po turbulentním minulém týdnu v pracovité náladě. Výhra na Slovance nám určitě pomohla. Do zápasu s Hradcem Králové půjdeme s tím, že si uvědomujeme sílu soupeře, ale věřím, že předvedeme sebevědomý a bojovný výkon, který potěší diváky. Právě od nich čekáme velkou podporu a doufám, že společně zažijeme v pátek jeden z krásných basketbalových večerů,“ říká před derby Michal Martišek.

Diváci budou mít opět příležitost zapojit se o poločasové přestávce do střelecké soutěže o zajímavé ceny.

(bog, tz-bk)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Jan Bartoš