Neděle

25. září 2022

Nyní

16°

Zítra

13°

Svátek má

Na basketbalový svátek v Trutnově je vstup zdarma

8. 9. 2022

page.Name
Další basketbalový svátek pro si pro své diváky přichystal trutnovský basketbalový klub. Po červnovém reprezentačním utkání žen (dosud jediném oficiálním zápase ženské reprezentace v roce 2022) se tentokrát v hale ZŠ Komenského utkají dva skvělé mužské týmy. Už zítra od 15.30 hodin se na palubovce střetnou Enea Zastal BC Zielona Góra, pětinásobný mistr Polska a stálý účastník evropských pohárů, a suverénně nejúspěšnější celek posledních dvaceti let v České republice, ERA Basketball Nymburk.

Oba vysoce kvalitní celky by měly nastoupit v téměř kompletních sestavách, osmnáctinásobnému českému mistrovi by měl chybět jen Martin Kříž, aktuálně reprezentující na mistrovství Evropy. Všechny ostatní opory, včetně čtyř Američanů, jednoho Lotyše, reprezentantů Palyzy, Kováře či legendy českého basketbalu Petra Bendy, byste měli v Trutnově vidět v akci. Součástí týmu je také František Rylich, mladší bratr bývalé opory Lokomotivy Anny Rylichové.

Trutnovský klub zve na zápas všechny diváky, v rámci propagace basketbalu bude prestižní přípravné utkání volně přístupné, tedy bez vstupného.

(bog, tz-bk)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: www.nymburk.basketball