3. dubna 2020

Čtyři stovky karatistů na Velké ceně Trutnova

4. 2. 2020

Čtyři stovky karatistů na Velké ceně Trutnova 37 snímků
Devátého ročníku Velké ceny města Trutnova v karate se letos ve sportovní hale ZŠ Komenského zúčastnilo 381 závodníků ze 44 klubů. Čtyři oddíly byly z Královéhradeckého kraje a tři týmy přijely z Polska.

Vzhledem k velkému počtu účastníků se soutěžilo na pěti tatami, kde se odehrálo celkem 459 startů karatistů všech věkových kategorií, od mladšího žactva po masters (veteráni). Karatisté zápasili o cenné kovy v kata jednotlivců a týmů a v kumite jednotlivců. Zápasy posuzovali rozhodčí z celé republiky i Polska. Turnaj opět potvrdil svou kvalitu.

Soutěž „O nejúspěšnější klub VC Trutnova 2020 v karate „vyhrál a zároveň obhájil Karate team KCK Letohrad. Na druhém místě skončil SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice a bronzovou příčku obsadil Karate Lions Pardubice.

Nejúspěšnějším závodníkem SKBU Trutnov na turnaji byl Jonáš Kašpar Rosa.