reklama 

Závěrečná veselice na Trutnov Trails nebude jen o svezení se

27.10.2016  •  Cyklo  • 
čtenost 568

Trutnov - Zima se blíží, a tak nadešel čas zazimovat i trutnovské traily. Ukončení druhé bajkové sezony na terénních cyklostezkách v okolí Čížkových kamenů se uskuteční od pátku do neděle. Poslední říjnový víkend ale nebude jen o radosti v sedle kola, zavíračku zpestří brigáda i večerní program.

Závěrečná veselice na Trutnov Trails nebude jen o svezení se

Oficiální zahájení, tedy spíše takový sraz, bude pro zájemce o průvodcované vyjížďky zítra v 11 hodin u trailcenra ve Lhotě. První večerní posezení pak v sále hospody vyplní promítání. Jednak se ukáže, co se letos dělo na TT, a jako speciální host dorazí Pavel Horník. Ten přijede s prezentací z Rychlebských stezek a bike tripů do Himalájí a trailcenter ve Walesu.

Sobotní den odstartuje brigádou. Všichni bikeři jsou zváni na Panský stoupák, aby si sami vylepšili výjezd do kopce pro příští sezonu. Odpoledne se bude jezdit a dojde na představení nových úseků Kozího trailu a dalších. Mimochodem ještě dnes i zítra můžete finančně přispět na dostavbu Kozího trailu na Hithitu. Večer by se pak zase mělo promítat a možná se objeví v sále i někdo s kytarou.

Kdo bude mít chuť, může dorazit vyřádit se na traily i v neděli, kdy bude poslední letošní možnost zdolat černou sekci Whistler pod dohledem jeho tvůrce Dušana Mihalečka.

(bog, jre)
michal@trutnovinky.cz
foto: facebook Trutnov Trails

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama