reklama 

Zazimování trailů s brigádou. Ta přilákala rekordních 43 kopáčů

31.10.2016  •  Cyklo  • 
čtenost 477

Trutnov - Kdo si rád užívá jízdu na kole v lese, tak mohl poslední říjnový (prodloužený) víkend využít k poslední letošní vyjížďce na Trutnov Trails. Na ukončení sezony v lesích okolo Čížkových kamenů se vydal i místní biker Michal Vilímovský z Trutnova. Video s ním pro naši redakci natočil Matyas Paster.

Zavíračka druhé sezony na TT ale nebyla jen o proplétání se úzkými cestičkami. V sobotu dopoledne se uskutečnila brigáda s pořadovým číslem 54, na kterou dorazilo rekordní počet 43 kopáčů, kopáčků i kopaček z Trutnova, Rychleb, Brna, Tanvaldu, Prahy a dalších koutů vlasti.

„Díky tomu jsme vybudovali neskutečný kus trailu na Panském Stoupáku v místě nejprudší stojky,“ pochvaloval si hlavní šéf Jan Rejl. „Teď to bude lajna nejen příjemně jezdivá, ale i krajinkově nezapomenutelná. Díky všem! Až se na jaře povezeme na kopec, uvědomíme si, jak jsme dnešní dřinu vyměnili za bajkovou nirvánu,“ dodal.

Letošní povedenou sezonu zakončili bikeři stylově a už teď se těšíme na tu další. „Traily nechejte až do dubna odpočívat, ať má zvěř přes zimu dost klidu. Nám tím dáte prostor pro další rozvoj a zlepšování,“ vyzval Jan Rejl vyznavače bikingu a dodal, že věří, že příští rok bude na Trutnov Trails ještě mnohem zajímavější.

(bog, jre)
michal@trutnovinky.cz
foto: facebook Trutnov Trails
video: Matyas Paster

reklama