Nejlepší trio Žacléřské 70? Polman, Kohl a Mikule

30.9.2016  •  Cyklo  •
čtenost 532

Trutnov - Daniel Polman, Martin Kohl a Ondřej Mikule, kteří společně jeli za tým lidé&HORY Duratec, vyhráli jubilejní 10. ročník Žacléřské 70 MTB. Sedmdesát šest kilometrů dlouhou trasu projeli „bok po boku“ za 3 hodiny 16 minut a 43 vteřin.

Poprvé v historii se na královskou trať vydali i jednotlivci. Tím nejlepším v mužské kategorii byl Marek Rauchfuss (Kellys Bike Ranch Team), který zajel na trati absolutně nejrychlejší čas 2:50:02. Druhý skončil o deset vteřin Filip Adel a třetí olympionik Ondřej Cink se ztrátou 25 vteřin. V ženách zvítězila Karla Štěpánová z Kona Cycling Point (3:27:23). Závod týmů na trase 53 km vyhrálo družstvo Bikeclinic Cannondale ve složení Petr Doležal, Vojtěch Mareš a Jakub Koška.