reklama 

O víkendu se otevírají traily - brigádou, ježděním i koncertem

29.3.2018  •  Cyklo  • 
čtenost 838

Do čtvrté sezony vstupuje síť terénních cyklostezek v okolí Čížkových kamenů, Lhoty a Bohuslavic. „Čistíme, opravujeme, řežeme a těšíme se! Traily jsou od pátku otevřené a nachystané na sezónu,“ zvou lidé ze spolku Trutnov Trails na bikování o prodlouženém velikonočním víkendu.

O víkendu se otevírají traily - brigádou, ježděním i koncertem

Bez omezení jsou sjízdné traily Panský stoupák, Kozí a Modřínový. „Jen v horních partiích můžou být ještě zbytky sněhu nebo ledu, tak opatrně,“ varují na facebookovém profilu a doplňují, že chystají i nové věci pro blížící se endurové závody (29. dubna) i další využití trati, ale do nich ať bikeři zatím nevjíždějí.

Pro parkování využijte nové záchytné parkoviště v Bohuslavicích. „Chceme omezit provoz aut ve Lhotě,“ vysvětlují. Trasa na traily bude vyznačena. Infocentrum ve Lhotecké hospodě, zatím bez půjčovny, je otevřeno v sobotu a neděli od 9 do 17 hodin, samotná hospoda ve čtvrtek a pátek od 18 hodin, sobota, neděle, pondělí od 9 hodin.

Na sobotu je naplánovaná velká hromadná brigáda, sraz bude v 9 hodin na parkovišti na Sedmidomí. Večer od 20 hodin se pak v hospodě můžete těšit na koncert petříkovické kapely Benjaming´s Clan.

 

(tt, bog)
redakce@trutnovinky.cz

foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama