reklama 

Trutnovinky na Krakonošově cyklomaratonu: Miroslav Kulda

14.6.2018  •  Cyklo  • 
čtenost 839

Na jubilejním pátém ročníku Krakonošova cyklomaratonu, který se jede tuto sobotu se startem a cílem v Trutnově, potkáte na kratší trase 102 kilometrů i pětici závodníků v dresech Trutnovinek. Jako čtvrtého člena naší stáje, kterou jsme poskládali z výherců soutěže o startovné a přátel redakce, vám představujeme Miroslava „Mařáka“ Kuldu.

Trutnovinky na Krakonošově cyklomaratonu: Miroslav Kulda

věk: duševně mlád, fyzicky tomu tak již není = 35 let
bydliště: Trutnov navždy
zaměstnání: vedoucí prodejny BartaBike v Úpici, mechanik
značka, popis kola: Author Ronin, Gravel Bike na chrommolybdenovém rámu, který zvládne různé prasárny :-)
startů na Krakonošově cyklomaratonu: jako pořadatel na občerstvovací stanici na Pražské boudě 3x, na startu závodu mám čisté konto - 0.

Jaký jsem cyklista?
„Jsem náruživá, nekoukám, kde co kolem lítá… nánaná nananááá :D“ Kamarádka Terquel mi jednou řekla, že nezná počasí, ve kterým jsem nejel… od -29°C do 40°C mám poježděno asi ve všem, takže cyklista - magor? :D

Proč jsem se letos rozhodl postavit na start Krakonošova cyklomaratonu?
Protože mi Trutnovinky umožnily start a já to vzal jako další výzvu. Ale čím víc se to blíží a já vidím, jak mám málo najeto, tak to spíš beru jako čekání na porážku. :-)

Čím vás oslovuje tento závod?
145 km pod čtyři hodiny?!? Nesmysl! Za to nedám ani tu „krátkou“. :-) Loni vyhrál „krátkou“ můj kamarád Tomáš Dudek s časem 2:38, takže plus mínus průměr 35?!? To je šílenost! Zajímá mě, o kolik jsou tihle borci před námi.

Pomezky?
Jo tam je krásně a mají tam dobrý pivo a borůvkový koláč, ale to sem asi nepatří. No, budou za trest a tak se snad jen pooooo trestám. :D

Jak dlouho mi to bude trvat do cíle?
Je cíl povinný nebo dobrovolný? Cíl mám naplánovaný na sobotu, chci jet bez světel. :D Tak snad dřív než se zešeří.

Jaký článek mě v poslední době nejvíce zaujal na Trutnovinkách?
Tak určitě ten, kde se psalo o mně. :D  Anebo o mých ukradených kolech, která se mimo jiné našla a díky vašemu článku se mi podařilo se k nim přiblížit, ale ještě je po čtyřech měsících různých obstrukcí  nemám doma. Ale samozřejmě, že mě nejvíce zaujaly všechny články bez výjimky, ale přiznám se, že ne všechny čtu. :D Ale jen tak dál!

Michal Bogáň                
michal@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama