reklama 

TE Krkonošská 70mtb: Maxi dávka emocí, kuráže, týmovosti

10.9.2019  •  Cyklo  • 
čtenost 756
 •• Komerční sdělení

Poslední prázdninová sobota již tradičně patřila TE Krkonošské 70mtb v Janských Lázních. Závod je unikátní jednak tím, že se jede v samém srdci Krkonošského národního parku a jednak tím, že se jedná o závod tříčlenných družstev. A protože tou hlavní hodnotou je týmovost, kterou má jako jednu ze svých zásad i TE Connectivity, podporujeme tento závod velmi rádi.

TE Krkonošská 70mtb: Maxi dávka emocí, kuráže, týmovosti

Letošního 11. ročníku TE Krkonošské 70 mtb se zúčastnilo celkem 309 závodníků v různých kategoriích.

Největší zastoupení měla kategorie 70 km družstva, které se zúčastnilo 105 nadšenců. Ti nejrychlejší zajeli trať v dechberoucím (a to doslova) čase 2 hodiny a 33 minuty.

TE Connectivity nasadila hned čtyři týmy v kategorii Firmy na 40 km. Někteří jeli svůj závod poprvé, jiní se zúčastnili po několikáté a sklízeli ovoce. Úžasné 3.místo vybojovalo trio ve složení: Jan Melišík, Jiří Bureš a Pavel Kašpar.

K závodu patří i přidružený závod pro děti Beany Krkonošská 70MTB. Téměř stovka děti různého věku poměřila své síly na svých odrážedlech či téměř profesionálně vybavených kolech.

Po celou dobu závodu probíhal i doprovodný program určen zejména pro děti. Vidět tak bylo možno parkurovou show nebo projít několika stanovišti a na samém konci snažení dostat cukrovou vatu a drobné dárky. Skákací hrad byl v obložení a nezahálela ani kuličková dráha. Program připravila i výtvarná dílna Bosorka.  O zábavu tak nebyla nouze.

Více informací o závodu a fotky najdete ZDE.

Chcete i vy příště hájit barvy TE Connectivity a připojit se k našemu TEamu? Neváhejte a kontaktujte nás. Budeme se těšit a rádi vás přivítáme nejen jako nové kolegy, ale i jako závodníky tohoto jedinečného závodu.

Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o.
Komenského 821
CZ-541 83  Trutnov
tel. 499 909 600 a 499 909 609
job.trutnov@te.com

www.te.jobs.cz
www.te.com

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama