Trutnov získal bod proti lídrovi, v penaltách prohospodařil druhý 14.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 619

Venku se daří. Už potřetí v řadě bodovali fotbalisté MFK Trutnov na hřišti soupeře a tentokrát se jim dokonce podařilo obrat lídra soutěže. V Čáslavi dnes uhráli s prvním týmem Divize C remízu 1:1. Velmi blízko pak byli ještě k zisku druhého bodu. V penaltovém rozstřelu vedli o dvě branky, jenže z vítězství 6:5 se nakonec po deváté sérii radovali domácí.

Trutnovským fotbalistkám se daří 12.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 839

Hráčky MFK Trutnov bojují v letošní sezoně ve čtyřech soutěžích, v nichž dohromady odehrály 21 zápasů s bilancí 15 výher, 1 remíza a 5 porážek.

Hlaste se na 11. ročník halového Horňák Cupu

11.10.2018 •• Fotbal

Letos ve zcela předvánočním termínu (21. - 23. prosince), na obvyklém místě (tělocvična ZŠ Mládežnicku) a již pojedenácté. To je Horňák Cup! Dnešní (symbolicky i 11. října) jedenáctou hodinou začíná přihlašovací maraton pro zájemce. Hlásit se můžete dvěma způsoby: emailem hornakcup@seznam.cz či zprávou přes facebookové stránky Horňák Cupu. Maximální kapacita letošního ročníku je znovu 30 míst (plus obhájce) a přihlášky pořadatelé přijímají pouze do naplnění kapacity, proto neváhejte!

Druhá nula v řadě, která netěší. Fotbalisté doma opět neskórovali 7.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 499

Gólový půst na domácím stadionu drží už dva zápasy fotbalisté Trutnova. Po pardubické rezervě nevstřelili branku ani Benátkám nad Jizerou. Hostům tak v sobotu stačila jedna trefa na to, aby si odvezli všechny body. A ta přišla v samém závěru prvního poločasu. V tabulce Divize C hráči MFK klesli po 9. kole na 13. místo.

Pevná obrana přinesla dva body, kanonýr Matějka byl vyloučen 2.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 529

Dva body, po remíze 1:1 a vítězství na penalty 6:5, z půdy nováčka soutěže přivezli v 8. kole Divize C fotbalisté Trutnova. V Přepeřích poslal hosty zkraje zápasu do vedení svým šestým podzimním gólem Jakub Matějka. Domácí vyrovnali krátce po přestávce. V penaltovém rozstřelu přinesla rozhodnutí až šestá série, v níž vítěznou trefu zaznamenal Matěj Kalhous.

Trutnov - Pardubice B 0:2, dvougólový mat hostů v závěru 23.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 427

Dva inkasované góly, které padly v rozmezí dvou minut v závěru utkání 7. kola Divize C, zapříčinily sobotní domácí porážku trutnovských fotbalistů. Ti podlehli 0:2 rezervě Pardubic, která v prvním poločase ještě nevyužila pokutový kop, který brankář Šťastný chytil.

Šťastné vítězství v Kolíně vystřelil Holubec, rozhodl z trestňáku 16.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 802

Den poté, co vítězství nad kolínskými hokejisty vybojovali mezi mantinely druholigoví Draci, uspěli proti soupeři ze stejného města i fotbalisté MFK. Navíc to dokázali v Kolíně, odkud body Dvořákovi hoši skoro vůbec nevozí. Dnes ale slavili vítězství 2:1, když oba hostující góly (ten vítězný v 77. minutě) vstřelil vyhlášený kanonýr Petr Holubec.

Gól do šatny, pak penalta a Trutnov už se na nic nezmohl 8.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 649

Fotbalisté Trutnova v sobotním utkání 5. kola Divize C ve Vysokém Mýtě brzy prohrávali, ale zásluhou v úvodu sezony gólově velmi produktivního Jakuba Matějky se jim podařilo výsledek ještě v prvním poločase otočit. Jenže poté následoval další obrat, ale tentokrát v podání domácích. Ti vstřelili tři góly a svěřenci Miloše Dvořáka utrpěli porážku 2:5.

Dobrá práce. Trutnov obral lídra, góly střílel Matějka 2.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 758

Jeden bod za remízu 2:2 po devadesáti minutách a druhý bod díky vítězství v penaltovém rozstřelu. Fotbalisté Trutnova v sobotu doma narazili na Mšeno a odehráli s ním velmi povedenou partii. Jako první tým v sezoně dokázali Severočechy obrat o body. Byli přitom i kousek od vítězství, protože hosté vyrovnávali až v 88. minutě. „Takový výkon jsme dlouho nepředvedli,“ chválil mužstvo trenér Miloš Dvořák.

Osmnáctka skončila na Turnaji Václava Ježka čtvrtá

26.8.2018 •• Fotbal

Fotbalisté USA vyhráli 25. ročník Turnaje Václava Ježka (pro reprezentace U18), který se hrál tento týden také na stadionu v Trutnově. Ve finále porazili Japonsko po penaltách. Češi skončili čtvrtí, když zápas o třetí místo prohráli se Slovenskem 1:6. Jedinou výhru v turnaji tým trenéra Luboše Kozla vybojoval v Trutnově, kde udolal 1:0 Spojené arabské emiráty. Ty odehrály na zdejším stadionu celou základní skupinu A, Američanům podlehly 1:2 a Bulharsku 0:4.

Tlak Trutnova přinesl vyrovnání, v penaltách hosté tři neproměnili 26.8.2018  •  Fotbal  •
čtenost 639

Fotbalisté Trutnova odehráli ve 3. kole Divize C v Kratonohách dobrý první poločas, nicméně po chybě prohrávali. Po přestávce se čtvrthodiny jen bránili. Pak ale nastal v zápase zvrat a hosté byli až do konce lepší. Střídající útočník Matěj Káva vyrovnal na 1:1. Další šance ovšem hráči MFK nevyužili, v penaltovém rozstřelu neproměnili tři pokutové kopy, a tak získali bod.

Češi udolali Spojené arabské emiráty gólem Hapala 23.8.2018  •  Fotbal  •
čtenost 398

Jedinou branku viděli diváci, kteří ve středu dorazili na trutnovský stadion sledovat utkání české osmnáctky se Spojenými arabskými emiráty. O prvním vítězství naší reprezentace na Turnaji Václava Ježka rozhodl v 69. minutě záložník Ondřej Hapal.

Fotbal bez rozhodčích. Žáci MFK obsadili bronzovou příčku 22.8.2018  •  Fotbal  •
čtenost 466

Za účasti čtyř ligových celků se v sobotu ve sportovním areálu v Havlovicích odehrál velmi kvalitně obsazený turnaj mladších žáků ročníku 2006 a mladších, Juta Cup 2018. Ten ve spolupráci s Havlovickým svazem malého fotbalu uspořádal trutnovský trenér Jirka Říha, který coby bývalý sudí vymyslel, že se turnaj odehraje bez rozhodčích.

Trutnov - Náchod 3:0, domácím stačil na reparát první poločas 19.8.2018  •  Fotbal  •
čtenost 732

S cílem napravit si reputaci po vysoké porážce v Českém Brodě šli fotbalisté Trutnova do sobotního zápasu s Náchodem. Domácí premiéra se vydařila svěřencům Miloše Dvořáka podstatně lépe než úvodní kolo. Po brankách Holubce, Zezuly a Matějky, kteří všichni skórovali v prvním poločase, zvítězili hráči MFK 3:0.

Nepovedený start. Trutnovští fotbalisté pětkrát inkasovali 12.8.2018  •  Fotbal  •
čtenost 725

Úvodní zápas nového divizního ročníku se fotbalistům Trutnova nepovedl. V Českém Brodě prohráli 1:5. V utkání sice na začátku poločasu vyrovnával Zezula, ale domácí si rychle vzali vedení zpět a v závěru zápasu rozdíl ve skóre ještě zvýraznili. Příští víkend v sobotu čeká Trutnov domácí premiéra proti Náchodu.