Záchrana po výhře nad Ostrou nabývá reálnějších obrysů 28.5.2017  •  Fotbal  •
čtenost 602

Trutnov - Další krok k záchraně udělali v neděli fotbalisté Trutnova a tři kola před koncem divizní soutěže si docela vylepšili svou pozici. Kombinace tří bodů z utkání s Ostrou po vítězství 4:2 a domácí ztráty Přední Kopaniny znamená, že svěřenci trenéra Miloše Dvořáka mají nyní na sestupové pásmo čtyřbodový náskok.

Neuhlídané standardky mrzely, Trutnov prohrál v Letohradu 20.5.2017  •  Fotbal  •
čtenost 568

Trutnov - Dvě inkasované branky ze standardních situací vnesly zklamání do řad fotbalistů MFK po dnešním utkání v Letohradu. Hosté prohráli 1:2, a tak další body nutné k záchraně se musí Trutnovští pokusit vybojovat za týden doma proti Ostré.

Zachránce Makovský vyrovnal v nastavení a pak rozhodl penalty 14.5.2017  •  Fotbal  •
čtenost 871

Trutnov - Zápas plný zvratů se šťastným koncem pro domácí. Fotbalisté Trutnova hostili ve 25. kole Divize C Vysoké Mýto a potřebovali bodovat. V prvním poločase dokázali otočit nepříznivě vyvíjející se zápas, ovšem to samé se povedlo hostům ve druhé půli. Remízu 3:3 zachránil pro MFK až ve čtvrté minutě nastavení obránce Petr Makovský, který poté rozhodl v šesté sérii i penaltový rozstřel.

Přední Kopanina - Trutnov 2:1, hosty potopily chyby a bývalý Dvorák 6.5.2017  •  Fotbal  •
čtenost 653

Trutnov - K souboji dvou přímo sestupem ohrožených týmů cestovali fotbalisté Trutnova ve 24. kole Divize C na hřiště Přední Kopaniny. Výhra by svěřencům trenéra Miloše Dvořáka hodně pomohla, ale hosté neuspěli. Stejně jako v minulém utkání proti Kolínu nabrali hráči MFK v první půli dvougólovou ztrátu, kterou po přestávce nedokázali vymazat.

Trutnov doma o gól podlehl Kolínu, v závěru nedal penaltu 1.5.2017  •  Fotbal  •
čtenost 522

Trutnov - V prvním poločase si nechali soupeře odskočit na rozdíl dvou branek a po přestávce už tuto ztrátu nedokázali zlikvidovat. Fotbalisté Trutnova prohráli ve 23. kole Divize C s Kolínem 1:2. Jedinou branku domácího mužstva vstřelil Josef Zezula, i protože v 86. minutě při střele ze značky pokutového kopu neuspěl Ondřej Tobiáš.

Křižovičova hlavička popravila Živanice a přiblížila záchranu 23.4.2017  •  Fotbal  •
čtenost 1143

Trutnov - Na hřiště přišel až v 78. minutě, přesto se stal hrdinou utkání. Obránce Martin Křižovič rozhodl tři minuty před koncem nedělní zápas trutnovských fotbalistů proti Živanicím. Domácí si vítězstvím nad velkým favoritem polepšili v tabulce na 28 bodů a posunuli se na 12. místo.

Úspěšný recept na Kratonohy: gólové brejky a spolehlivá obrana 15.4.2017  •  Fotbal  •
čtenost 835

Trutnov - Tři body za tři branky. Trutnovští fotbalisté zvládli perfektně utkání 21. kola v Kratonohách. Na hřišti divizního nováčka zvítězili 3:0, čímž se na svého soupeře v tabulce bodově dotáhli. „Hodně důležité vítězství,“ potvrdil trenér Miloš Dvořák. V první půli poslal hosty do vedení Martin Kejzlar a v závěru zápasu pojistil výhru dvěma trefami Josef Zezula.

Soupeř, který byl jinde, zasadil domácím K.O. už v první půli 9.4.2017  •  Fotbal  •
čtenost 772

Trutnov - Nepříjemná bodová ztráta postihla v neděli divizní hráče MFK. V domácím souboji dvou týmů bojujících o záchranu podlehli pardubické rezervě 0:4. Pro fotbalisty Trutnova, kteří do jara vlétli třemi výhrami, to byla druhá prohra v řadě o čtyři branky. V minulém kole si odvezli porážku 1:5 z Čáslavi.

Dorostenci zatím hrají bez lesku, teď nastoupí proti lídrovi 5.4.2017  •  Fotbal  •
čtenost 444

Trutnov - Ne podle představ vyšel vstup do jarní části soutěže starším dorostencům MFK. Druhý tým tabulky Východočeského přeboru U19 z úvodních tří zápasů vytěžil pouhé čtyři body. „Navíc ve srovnání s podzimem jsme nepředváděli ani žádné oslnivé výkony,“ podotkl trenér Tomáš Cerman.

Čáslavská kanonáda na účet Trutnova, hosté odjeli s bůrem 2.4.2017  •  Fotbal  •
čtenost 652

Trutnov - Studenou sprchu po zdařilé sérii tří výher dostali fotbalisté Trutnova ve čtvrtém jarním kole. V nedělním utkání v Čáslavi nedokázali, na rozdíl od minulého víkendu proti Ústí, konkurovat soupeři ze špičky tabulky a domů se vrátili s pětibrankovou náloží.

Trutnov - Ústí nad Orlicí 2:0, rozjetý modrobílý válec nezastavil ani lídr 26.3.2017  •  Fotbal  •
čtenost 1288

Trutnov - Třetí zápas, třetí výhra. Stoprocentní úspěšnost hlásí zatím na jaře fotbalisté Trutnova. A to po dnešku mají za sebou už také souboj s vedoucím týmem Divize C! Domácí utkání proti Ústí nad Orlicí však hráči v modrobílých dresech zvládli naprosto s noblesou a zvítězili 2:0. Oba góly zařídili obránci. V prvním poločase poslal MFK do vedení Michal Vyhnánek a po přestávce zvýšil náskok Martin Křižovič.

Trutnovu vyšla sázka na blok, góly stříleli Kejzlar a Holubec 18.3.2017  •  Fotbal  •
čtenost 866

Trutnov - I ve druhém jarním zápase udělali divizní fotbalisté MFK krok k záchraně. Sobotní dopolední utkání v Kutné Hoře totiž vyhráli 3:0. Po bezbrankovém prvním poločase poslal hosty do vedení Martin Kejzlar, který v samém závěru utkání přidal ještě druhou branku, a pak se do listiny střelců zapsal i druhý útočník Petr Holubec.

Fotbalisté zahájili herní přípravu kanonádou na účet Dvora 21.1.2017  •  Fotbal  •
čtenost 1065

Trutnov - Divizní fotbalisté Trutnova sehráli v sobotu úvodní přípravné utkání. K prvnímu zápasu si pozvali okresního rivala ze Dvora Králové a tohle derby nakonec jasně vyznělo pro svěřence Miloše Dvořáka. Hráči MFK zvítězili 5:0, když čtyřikrát skórovali ve druhém poločase.