Přípravka MFK porazila Spartu a vyhrála Listopadový pohár 22.11.2018  •  Fotbal  •
čtenost 621

V neděli se ve sportovní hale v Třebši konal premiérový ročník Listopadového poháru, který byl určený pro starší přípravku dívek. Dopoledne se utkaly ročníky 2009, odpoledne patřilo ročníkům 2008. Trutnovská děvčata doplnily i dvě hráčky ročníku 2009, jedna ročníku 2010 a nejmladší účastnicí turnaje byla Terezka Janatová - ročník 2011.

Fotbalisté sestřelili Velké Hamry, Matějka dal ve druhé půli hattrick 18.11.2018  •  Fotbal  •
čtenost 672

Náramně povedený závěr podzimní části sezony mají za sebou fotbalisté MFK Trutnov. První polovinu soutěže zakončili třemi výhrami v řadě. Ta poslední přišla v sobotu doma proti Velkým Hamrům. Svěřencům trenéra Dvořáka vyšla podzimní rozlučka znamenitě, soupeři nastříleli pět branek a zvítězili 5:2. Hattrickem se blýskl Jakub Matějka, který je se dvanácti podzimními trefami v čele pořadí kanonýrů Divize C.

Výstavní trefa Zierise posunula Trutnov k vítězství v Turnově 11.11.2018  •  Fotbal  •
čtenost 744

Parádní zápas. Čtyři góly vstřelili fotbalisté Trutnova ve svém posledním podzimním vystoupení na hřišti soupeře a přivezli si tři body z Turnova za výhru 4:1. Utkání hosté zlomili na svou stranu dvacet minut před koncem, kdy v krátké době po sobě skórovali Zieris a Brejcha. A především trefa prvně jmenovaného stála za to! Letošní posila MFK napřáhla ke střele z velké dálky a míč nádherně doputoval do šibenice.

Trutnovská přípravka si odbyla vítěznou premiéru v hale 6.11.2018  •  Fotbal  •
čtenost 922

Tým nejmenších trutnovských fotbalistů kategorie U7 se v sobotu zúčastnil svého prvního halového turnaje v Hlušicích. Pro kluky z MFK to navíc byly také první zápasy s hráči stejné věkové kategorie (ročník 2012). Během podzimu totiž nastupovali do zápasů v OP mladší přípravky s hráči ročníků 2010 a ml. Pro kluky, trenéry i rodiče bylo tedy velké očekávání, jak se s tím malí fotbalisté popasují.

Trutnov slaví třetí výhru v sezoně, dvakrát se trefil Matějka 3.11.2018  •  Fotbal  •
čtenost 893

Náchod, Kolín a dnes se k těmto soupeřům přidaly Slatiňany. To jsou týmy, se kterými fotbalisté Trutnova dokázali vybojovat tři body. Hráči MFK už plnohodnotné vítězství potřebovali jako sůl, čekali na něj od poloviny září. V dnešním 13. kole Divize C porazili na domácí umělce nováčka soutěže 3:2 po dvou brankách Jakuba Matějky a jeden gól si hosté, kteří dohrávali v deseti, vstřelili sami.

Horky nad Jizerou - Trutnov 3:2, finiš hostů přišel pozdě 27.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 450

Fotbalistům Trutnova nevyšel sobotní zápas na hřišti divizního nováčka v Horkách nad Jizerou. Hosté v utkání nabrali tříbrankovou ztrátu, kterou začali likvidovat až v samém závěru utkání. Po trefách Zierise a Macka už jim ale na vyrovnání nezbyl čas a domácím podlehli 2:3.

Trutnov získal bod proti lídrovi, v penaltách prohospodařil druhý 14.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 668

Venku se daří. Už potřetí v řadě bodovali fotbalisté MFK Trutnov na hřišti soupeře a tentokrát se jim dokonce podařilo obrat lídra soutěže. V Čáslavi dnes uhráli s prvním týmem Divize C remízu 1:1. Velmi blízko pak byli ještě k zisku druhého bodu. V penaltovém rozstřelu vedli o dvě branky, jenže z vítězství 6:5 se nakonec po deváté sérii radovali domácí.

Trutnovským fotbalistkám se daří 12.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 909

Hráčky MFK Trutnov bojují v letošní sezoně ve čtyřech soutěžích, v nichž dohromady odehrály 21 zápasů s bilancí 15 výher, 1 remíza a 5 porážek.

Hlaste se na 11. ročník halového Horňák Cupu

11.10.2018 •• Fotbal

Letos ve zcela předvánočním termínu (21. - 23. prosince), na obvyklém místě (tělocvična ZŠ Mládežnicku) a již pojedenácté. To je Horňák Cup! Dnešní (symbolicky i 11. října) jedenáctou hodinou začíná přihlašovací maraton pro zájemce. Hlásit se můžete dvěma způsoby: emailem hornakcup@seznam.cz či zprávou přes facebookové stránky Horňák Cupu. Maximální kapacita letošního ročníku je znovu 30 míst (plus obhájce) a přihlášky pořadatelé přijímají pouze do naplnění kapacity, proto neváhejte!

Druhá nula v řadě, která netěší. Fotbalisté doma opět neskórovali 7.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 519

Gólový půst na domácím stadionu drží už dva zápasy fotbalisté Trutnova. Po pardubické rezervě nevstřelili branku ani Benátkám nad Jizerou. Hostům tak v sobotu stačila jedna trefa na to, aby si odvezli všechny body. A ta přišla v samém závěru prvního poločasu. V tabulce Divize C hráči MFK klesli po 9. kole na 13. místo.

Pevná obrana přinesla dva body, kanonýr Matějka byl vyloučen 2.10.2018  •  Fotbal  •
čtenost 543

Dva body, po remíze 1:1 a vítězství na penalty 6:5, z půdy nováčka soutěže přivezli v 8. kole Divize C fotbalisté Trutnova. V Přepeřích poslal hosty zkraje zápasu do vedení svým šestým podzimním gólem Jakub Matějka. Domácí vyrovnali krátce po přestávce. V penaltovém rozstřelu přinesla rozhodnutí až šestá série, v níž vítěznou trefu zaznamenal Matěj Kalhous.

Trutnov - Pardubice B 0:2, dvougólový mat hostů v závěru 23.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 443

Dva inkasované góly, které padly v rozmezí dvou minut v závěru utkání 7. kola Divize C, zapříčinily sobotní domácí porážku trutnovských fotbalistů. Ti podlehli 0:2 rezervě Pardubic, která v prvním poločase ještě nevyužila pokutový kop, který brankář Šťastný chytil.

Šťastné vítězství v Kolíně vystřelil Holubec, rozhodl z trestňáku 16.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 810

Den poté, co vítězství nad kolínskými hokejisty vybojovali mezi mantinely druholigoví Draci, uspěli proti soupeři ze stejného města i fotbalisté MFK. Navíc to dokázali v Kolíně, odkud body Dvořákovi hoši skoro vůbec nevozí. Dnes ale slavili vítězství 2:1, když oba hostující góly (ten vítězný v 77. minutě) vstřelil vyhlášený kanonýr Petr Holubec.

Gól do šatny, pak penalta a Trutnov už se na nic nezmohl 8.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 658

Fotbalisté Trutnova v sobotním utkání 5. kola Divize C ve Vysokém Mýtě brzy prohrávali, ale zásluhou v úvodu sezony gólově velmi produktivního Jakuba Matějky se jim podařilo výsledek ještě v prvním poločase otočit. Jenže poté následoval další obrat, ale tentokrát v podání domácích. Ti vstřelili tři góly a svěřenci Miloše Dvořáka utrpěli porážku 2:5.

Dobrá práce. Trutnov obral lídra, góly střílel Matějka 2.9.2018  •  Fotbal  •
čtenost 780

Jeden bod za remízu 2:2 po devadesáti minutách a druhý bod díky vítězství v penaltovém rozstřelu. Fotbalisté Trutnova v sobotu doma narazili na Mšeno a odehráli s ním velmi povedenou partii. Jako první tým v sezoně dokázali Severočechy obrat o body. Byli přitom i kousek od vítězství, protože hosté vyrovnávali až v 88. minutě. „Takový výkon jsme dlouho nepředvedli,“ chválil mužstvo trenér Miloš Dvořák.