Vítězství v Brandýse dává téměř jistotu záchrany 27.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 71

Tři kola před koncem sezony se dá s velkou pravděpodobností tvrdit, že fotbalisté Trutnova splní misi letošní sezony a zachrání divizi. Po sobotní výhře 2:0 v Brandýse nad Labem, kterou zařídili svými góly Jakub Matějka a Matěj Mařas, se hráči MFK dostali v tabulce skupiny C na 38 bodů a na momentálně čtrnáctý sestupující Letohrad mají náskok osmi bodů.

Domácí nedali v závěru penaltu, Trutnov přivezl z Kolína bod 20.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 566

Góly v nedělním utkání divizních fotbalistů v Kolíně padaly až v penaltovém rozstřelu po zápase. S bezbrankovou remízou po základní hrací době byli ale hráči Trutnova spokojeni, protože bod z půdy třetího týmu tabulky se počítá. Zvláště, když domácí v závěru utkání neproměnili pokutový kop.

Po zlepšení ve druhém poločase vítězství se Mšenem na penalty 13.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 670

Dvoubodový zisk ze zápasu se Mšenem si připsali fotbalisté Trutnova po sobotní domácí výhře na pokutové kopy. Po devadesáti minutách remizovali se soupeřem z městské části Jablonce 2:2, když museli dvakrát dotahovat. V penaltovém rozstřelu zvítězili 5:3, protože ve čtvrté sérii chytil penaltu brankář Šťastný.

Trutnov prohrál v Turnově, hosté se střelecky neprosadili 6.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 595

Fotbalistům Trutnova se v nedělním 24. kole Divize C nepodařilo skórovat na hřišti Turnova. A jelikož domácí se jednou prosadili, hosté odjeli s prázdnou. V 63. minutě rozhodl utkání Miroslav Petrlák. Čisté svědomí při jeho střele zpoza vápna určitě neměl gólman Šťastný.

Důležité vítězství. Štajnerova Chrastava odjela s bůrem 29.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 903

Jak se říká, byl to zápas o šest bodů. Fotbalisté Trutnova v sobotu hostili Chrastavu, souseda v tabulce s odstupem jen pár bodíků za nimi. Důležité utkání ale hráči MFK zvládli. Soupeře s bývalým reprezentantem Jiřím Štajnerem v sestavě porazili 5:2. Dva góly vstřelil útočník Matěj Káva, střetnutí přineslo i dvě penalty a červenou kartu pro hostujícího Kopeckého.

Admira Praha - Trutnov 6:1, ostudný výkon a vyloučený Kejzlar 23.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 820

Přestože Matějská pouť skončila v Praze už předcházející víkend, fotbalisté Trutnova se povozili na kolotoči ještě i v neděli. Ale zábava to pro ně nebyla. Utkání 22. kola Divize C na hřišti Admiry se totiž hostům vůbec nepovedlo. Schytali výprask 1:6, když skoro celý druhý poločas hráli bez vyloučeného Kejzlara, který neudržel nervy na uzdě a udeřil soupeře loktem do hlavy.

Trutnov nestačil na Zbuzany a čtyřikrát inkasoval 7.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 632

Mančaft s kapitánem Markem Kinclem a dalšími bývalými ligisty, jako Mario Lička a Radek Dosoudil, se také v jarní části sezony ukázal nad síly fotbalistů Trutnova. Na podzim doma to byla porážka 1:3 a z jarní konfrontace vyšli hráči MFK ještě o něco hůře, když prohráli 0:4. Po prvním poločase zaostávali hosté pouze o gól, ale pak v 51. minutě inkasovali z penalty a dvakrát v poslední čtvrthodince. V dalším kole čeká Trutnov doma derby se Dvorem, hrát se bude v sobotu od 17 hodin.

Senzační obrat v Živanicích po hattricku Matějky ve druhé půli 4.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 876

Tak tohle se povedlo! Překvapivého vítězství dosáhli fotbalisté Trutnova ve středeční dohrávce v Živanicích. Na hřišti lídra divizní skupiny C zvítězili 3:1, přestože po prvním poločase prohrávali a přišli o zraněného kapitána Markse. Ve druhém poločase však na hřišti zářil Jakub Matějka, autor tří gólů otočil výsledek a zajistil hostům nečekanou výhru.

Trápení s posledním vyústilo v první porážku na penalty 31.3.2018  •  Fotbal  •
čtenost 724

Hned pětkrát na podzim dospělo utkání fotbalistů Trutnova k rozuzlení v penaltovém rozstřelu a vždy byli hráči MFK úspěšní. Při premiérové jarní loterii pokutových kopů se k nim však štěstí otočilo zády. Ztráta bodů v domácím prostředí mrzí tým trenéra Miloše Dvořáka určitě o to víc, že přišla v souboji s posledním Letohradem. Za výkon, co předvedli, si ale trutnovští fotbalisté nezasloužili vyhrát.

Z Vysokého Mýta s prohrou o gól, hostům vázla finální fáze 24.3.2018  •  Fotbal  •
čtenost 622

Druhé jarní utkání fotbalistů Trutnova neznamenalo pro partu trenéra Dvořáka žádné zlepšení v tabulce. Sobotní zápas ve Vysokém Mýtě hosté prohráli 1:2, když vítěznou branku vstřelili domácí krátce po zahájení druhého poločasu.

Fotbalistům Trutnova cestu za body usnadnilo vyloučení brankáře v 1. minutě 18.3.2018  •  Fotbal  •
čtenost 1179

Trutnov - Vítězně vstoupili do jarní části sezony fotbalisté Trutnova. V sobotním domácím utkání vyhráli nad Vykání 4:0, když zápas ovlivnilo vyloučení hostujícího brankáře Sovy už v 1. minutě. Mužstvo MFK pak přesilovku využilo jednou brankou do poločasu a další tři přidalo mezi 55. a 62. minutou. V neúplné tabulce, kvůli odloženým zápasům, si Trutnovští polepšili na 11. místo.

Dívčí výběry OFS Trutnov přivezly z Třebše zlato a stříbro 15.3.2018  •  Fotbal  •
čtenost 644

Trutnov - Premiérový ročník Zimní halové ligy okresních výběrů dívek U11 (2007-08) a U13 (2005-06), jehož pořadatelem byl KFS Hradec Králové a kterého se účastnily i výběry OFS Trutnov, se v sobotu uskutečnil ve sportovní hale v Hradci Králové - Třebši.

Nejtěžší bylo semifinále, řekl Kovář po svém prvním triumfu na Horňák cupu 18.12.2017  •  Fotbal  •
čtenost 620

Trutnov - Každý rok si přihlašuje na Horňák cup svůj tým, do jehož názvu se kdekomu zaplete jazyk. Möndenblachen. Dominik Kovář, co ještě donedávna kopal divizi za Trutnov, ale kvůli pracovnímu vytížení se přesunul za fotbalem Radvanic, se letos ze stejného důvodu rozhodl, že nebude stavět vlastní mančaft na předvánoční turnaj na Mládežce. A nechal se „draftovat“. Kým? Týmem Cuba Libre!

Jubilejní Horňák cup láká ligisty, barovou ruletou i podepsaným dresem Rosického 15.12.2017  •  Fotbal  •
čtenost 900

Trutnov - Třicet mančaftů, tři dny plné fotbalu a na konci jeden vítěz. A letos navíc s kulatým výročím. Horňák cup! Největší halový turnaj v malé kopané pod Krkonošemi uzavírá svou první dekádu. O prvenství v jubilejním desátém ročníku se bude na Mládežce bojovat od dnešního večera do nedělního odpoledne, kdy přibližně v půl čtvrté vypukne finále.