Nový vítěz Horňák cupu: Cataluňa! Finále rozhodl jediný gól a vstřelil ho brankář 18.12.2016  •  Fotbal  •
čtenost 2075

Trutnov - Štítek s novým jménem přibude na podstavci putovní trofeje Horňák cupu, kde mají tu čest být pouze a jen vítězové jednotlivých ročníků. Do společnosti pětinásobných šampiónů z Trut teamu, dvojnásobných mistrů z Cuba Libra a Fefermint boys, kteří vyhráli jednou, se v neděli na Mládežce pasovali fotbalisté s názvem týmu Cataluňa. Oči pro pláč naopak zbyly hráčům Open air, kteří prohráli své třetí finále v řadě.

Horňák cup popíše devátý list, obhájce se vytasí s prvoligistou 14.12.2016  •  Fotbal  •
čtenost 1378

Trutnov - Fotbal a pořádný předvánoční turnaj? Jediná možná odpověď je: Horňák cup! Ve sportovní hale ZŠ Mládežnická se od pátku do neděle uskuteční devátý ročník. Na palubovce se o vítězství utká 31 týmů převážně z Trutnovska. Loňský titul obhajuje parta s názvem Cuba Libre.

Trutnov nezvládl podzimní derniéru, přestože vedl 17.11.2016  •  Fotbal  •
čtenost 641

Trutnov - Třináct bodů z patnácti zápasů a patnácté místo z šestnácti účastníků Divize C. Fotbalisté MFK za sebou nemají radostný podzim a uzavřeli ho symbolicky - domácí porážkou. Ve čtvrteční předehrávce podlehli Turnovu 1:3. „Je to špatné,“ stručně vystihl trutnovský kouč Miloš Dvořák vystoupení týmu v první polovině sezony.

Fotbalisté zachraňují podzim, sestřelili Štajnera a spol. 13.11.2016  •  Fotbal  •
čtenost 858

Trutnov - Druhé vítězství v řadě vybojovali divizní fotbalisté Trutnova. V sobotním utkání si přivezli tři body z Chrastavy za výhru 4:2, když se trefili dvakrát Petr Holubec a jednou Zdeněk Tauchman a Jakub Matějka. Svěřenci Miloše Dvořáka tak po dvou měsících opustili poslední místo tabulky.

Dvougólové K.O. během minuty poslalo fotbalisty do kolen 29.10.2016  •  Fotbal  •
čtenost 607

Trutnov - Dostali gól, patnáct vteřin po rozehrání další a z této šlamastiky se trutnovští fotbalisté v sobotním utkání v Ostré už nevzpamatovali. Hosté nakonec prohráli 3:0 a popáté tak vyšli na podzim střelecky naprázdno.

Gól v poslední minutě Trutnov bolí, místo tří bodů má jeden 24.10.2016  •  Fotbal  •
čtenost 679

Trutnov - Blízko k třetí výhře v sezoně byli v neděli fotbalisté MFK. Nelichotivou podzimní bilanci si ale nakonec proti Letohradu nevylepšili. Po velké chybě, které se dopustili v 90. minutě, si nechali od soupeře vstřelit vyrovnávací gól a po prohraném penaltovém rozstřelu zavládlo na domácí straně ještě větší zklamání.

Gól z penalty zapříčinil osmou podzimní prohru 15.10.2016  •  Fotbal  •
čtenost 508

Trutnov - Jediná branka padla v utkání 10. kola Divize C ve Vysokém Mýtě, kde se v sobotu představili fotbalisté Trutnova. Zápas rozhodl ve 29. minutě střelou z pokutového kopu domácí kapitán Radim Fikejz. Hostující parta trenéra Miloše Dvořáka byla v útoku neškodná, a tak v tabulce zůstává poslední s bilancí 2 vítězství a 8 porážek.

Tobiášovy penalty pomohly ukončit sérii porážek 9.10.2016  •  Fotbal  •
čtenost 994

Trutnov - Vítězství, které už potřebovali jako sůl, vybojovali dnes fotbalisté MFK na domácí umělce. Po čtyřech prohrách v řadě jednoznačně přehráli Přední Kopaninu. Nováčkovi Divize C nasázeli čtyři góly. Dvě penalty proměnil Ondřej Tobiáš, jednou skórovali Jakub Matějka a Josef Zezula, pro kterého to byla premiérova trefa v áčku.

Vedoucí gól k bodům nevedl, hosté se v Kolíně moc zatáhli 2.10.2016  •  Fotbal  •
čtenost 396

Trutnov - Až do šedesáté minuty to vypadalo ze strany fotbalistů MFK v Kolíně na dobře rozehraný zápas. Po trefě Petra Holubce v prvním poločase drželi vedení. Po přestávce však domácí vystupňovali svůj tlak, jemuž hosté podlehli a inkasovali tři góly. Pro Trutnov to byla čtvrtá porážka v řadě.

Živanické déja vu, fotbalisté vyfasovali zase půltucet 24.9.2016  •  Fotbal  •
čtenost 693

Trutnov - Zrodil se stejný výsledek jako v posledním vzájemném utkání na konci loňské sezony, takže z pohledu trutnovských hráčů nebyl žádný důvod k radosti. Fotbalisté MFK prohráli v sobotu na hřišti Živanic vysoko 1:6 a po sedmém kole zůstávají v divizní tabulce na posledním místě.

Trutnov - Kratonohy 0:1, o prohře rozhodla hlavička v závěru 18.9.2016  •  Fotbal  •
čtenost 526

Trutnov - Aspoň bod za remízu měli na dosah, ale nakonec z utkání vyšli opět s nulou. Popáté v sezoně. Fotbalisté Trutnova prohráli v neděli na domácím hřišti s Kratonohami gólem z 86. minuty. Smutným resumé zápasu je fakt, že si domácí nevytvořili žádnou šanci.