Hrůzostrašný start předznamenal debakl trutnovských fotbalistů 15.9.2019  •  Fotbal  •
čtenost 935

Už ve druhé minutě prohrávali a za dalších devatenáct sekund po rozehrání inkasovali podruhé. Fotbalisté Trutnova v sobotu vůbec nezvládli vstup do domácího zápasu s Vysokým Mýtem. Lídr divizní skupiny C nakonec hráčům MFK uštědřil vysokou porážku 1:6.

Dobrý kondiční trénink. Trutnov prověřil reprezentaci, padl o gól 4.9.2019  •  Fotbal  •
čtenost 870

Divizní fotbalisté MFK si ve středu zahráli proti reprezentačnímu výběru hráčů do 18 let. Česká osmnáctka je totiž v Trutnově na týdenním soustředění. Utkání skončilo 2:1 pro národní tým, který vede trenér Jan Suchopárek. Reprezentační mladíci si v prvním poločase vybudovali dvoubrankové vedení, za domácí se deset minut před koncem prosadil Petr Holubec.

Fotbalisté Trutnova dnes hrají proti reprezentaci U18

4.9.2019 •• Fotbal

Na městském stadionu v Trutnově dnes můžete sledovat v akci český reprezentační výběr fotbalistů do 18 let. Od 17 hodin sehraje přátelské utkání s místním divizním mužstvem. Národní tým je v Trutnově na týdenním přípravném kempu. Trenér Jan Suchopárek povolal na soustředění třiadvacet hráčů. V nominaci je například i gólman Manchesteru United Ondřej Mastný.

Přestřelku s Náchodem vyřešil Brejchův lob 2.9.2019  •  Fotbal  •
čtenost 830

Po derby se Dvorem Králové zvládli fotbalisté MFK v domácím prostředí další prestižní zápas proti soupeři, který to sem v Divizi C nemá daleko. Trutnov v sobotu porazil Náchod 4:3. Vítěznou branku vstřelil 86. minutě Patrik Brejcha, když před ním za domácí skóroval Petr Holubec z penalty a dvakrát se hlavou prosadil Martin Knap.

Trutnov v Ostré herně propadl a utrpěl porážku 0:4 25.8.2019  •  Fotbal  •
čtenost 449

Třetí utkání nové sezony trutnovským fotbalistům a jejich fanouškům příliš radosti neudělalo. Hráči MFK prohráli v Ostré 0:4 a trenér Miloš Dvořák měl k výkonu svých svěřenců velké výhrady.

Budoucností fotbalu je soustředit se na mládežnický sektor 20.8.2019  •  Fotbal  •
čtenost 639

Fotbalová sezona se pomalu roztáčí. Pro některé kluky bylo letošní léto výjimečné tím, že se mohli v Trutnově zúčastnit historicky prvního kempu Interu Milán v České republice. Týdenní tréninkové soustředění probíhalo pod vedením profesionálních trenérů z mládežnického sektoru a akademie italského velkoklubu. Hlavním koučem byl 37letý Massimiliano Barisoni, který se už 15 let věnuje mládeži v Interu a po světě. Je docentem fotbalu a přednáší i na univerzitách. Fotbal hrál nejvýše na amatérské úrovni Serie D.

Smolný start sezony: prohra po gólu z penalty v 93. minutě 11.8.2019  •  Fotbal  •
čtenost 1054

Fotbalisté MFK Trutnov dnes zahájili novou divizní sezonu. V Benátkách nad Jizerou sahali po bodech, ale ve třetí minutě nastavení o vítězství domácího celku rozhodl brankou z pokutového kopu Viktor Šimeček. Už příští víkend je na programu letošní „podzimní“ derby se Dvorem Králové, které se bude hrát v sobotu od 17 hodin na stadionu v Trutnově.

Trutnov ve Velkých Hamrech gól nedal a zakončil sezonu prohrou 12.6.2019  •  Fotbal  •
čtenost 516

Poslední utkání divizního ročníku 2018/2019 odehráli dnes fotbalisté Trutnova. V předehrávce závěrečného kola kvůli účasti několika hráčů na UEFA Region´s Cupu v Německu nestačili svěřenci Miloše Dvořáka na Velké Hamry, kterým podlehli 0:3. Trutnov v sezoně posbíral 43 bodů a v tabulce mu patří osmé místo. V případě sobotní výhry Českého Brodu nad Vysokým Mýtem si může ještě o příčku pohoršit a skončí devátý.

Pátá výhra v řadě. Fotbalisté Trutnova porazili Turnov 4:3 9.6.2019  •  Fotbal  •
čtenost 733

Fotbalisté Trutnova v závěru sezony naskočili na vítěznou vlnu. Už pátou výhru v řadě přidali v sobotu proti Turnovu. V domácí derniéře, která se odehrála na hřišti v Horním Starém Městě, porazili již jistého sestupujícího z Divize C po přestřelce 4:3. Utkání rozhodl v 84. minutě proměnou penaltou Ondřej Tobiáš, který už předtím v zápase jednou z pokutového kopu skóroval. Mezi střelce MFK se pak ještě zapsali Knap a Brejcha.

Letní kemp akademie Interu Milán poprvé v Čechách! 6.6.2019  •  Fotbal  •
čtenost 1073
 •• Komerční sdělení

Léto a letní prázdniny už tradičně přinášejí pro děti a mládež možnosti různých aktivit na trávení volného času. Ať už při dovolené s rodiči, nebo u moře, či na horách, jsou pro děti oblíbené i kempy a tábory s tematickým zaměřením. Netradiční a jedinečnou možnost nejen pro děti regionu Podkrkonoší, ale z celé České republiky, přináší společnost Victory Investments ve spolupráci s italským velkoklubem FC Internazionale Milano, a to letní fotbalový kemp INTER Academy Camp Czech Republic.

Fotbalový turnaj mateřských škol vyhrál Čtyřlístek 4.6.2019  •  Fotbal  •
čtenost 778

V pátek se uskutečnil již 22. ročník turnaje pro nejmenší fotbalisty - děti z trutnovských mateřských škol, který pořádá SK HSM a mateřská škola Srdíčko - Horská. Díky dobrému počasí se hrálo na trávě fotbalového hřiště v Horním Starém Městě, což dodalo turnaji tu správnou atmosféru.

Trutnov sestřelil Horky šesti góly, hattrick zkompletoval Kejzlar 26.5.2019  •  Fotbal  •
čtenost 749

Fotbalisté Trutnova si ve 27. kole Divize C hladce poradili s Horkami nad Jizerou. V předposledním domácím utkání sezony si postupně vybudovali vedení až 6:0, v závěrečných minutách však také třikrát inkasovali, a tak konečný výsledek byl 6:3. Čistý hattrickem se blýskl útočník Martin Kejzlar, dvakrát skóroval Jakub Matějka a jednou se prosadil Martin Knap.