Trutnov prohrál v Turnově, hosté se střelecky neprosadili

6.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 633

Fotbalistům Trutnova se v nedělním 24. kole Divize C nepodařilo skórovat na hřišti Turnova. A jelikož domácí se jednou prosadili, hosté odjeli s prázdnou. V 63. minutě rozhodl utkání Miroslav Petrlák. Čisté svědomí při jeho střele zpoza vápna určitě neměl gólman Šťastný.

Po minulém utkání s Chrastavou přibyl na trutnovskou listinu zraněných hráčů útočník Káva, takže si trenér Dvořák opět musel přizvat na pomoc mladíky z dorostu. Hostujícímu mančaftu se utkání příliš nepovedlo, a tak souboj dvou o záchranu bojujících celků tentokrát vyzněl pro soupeře. Přízemní střela Petrláka z 63. minuty nebyla bůhvíjaká, ale zapadla k tyči po pravé ruce brankáře Šťastného.

Turnov – Trutnov 1:0

Gól: 63. Petrlák. Rozhodčí: Radina. ŽK: 2:2. Diváci: 212. Sestava Trutnova: Šťastný - Handlíř (84. Hejna), Kovář, Makovský, Mařas - O. Tobiáš, J. Matějka, Holubec, Turner (67. Groer) - Zezula, Brejcha (82. V. Dvořák).

„Na perfektně připraveném trávníku, abych byl upřímný, se hrál velice slabý fotbal. Byl to takový remízový zápas, bohužel nám tam spadla jedna utěšená střela domácích. Naše dvě vyložené šance Pepa Zezula a Kuba Matějka neproměnili. V poslední desetiminutovce jsme měli asi tři situace, kdy jsme postupovali sami na brankáře, ale nedokázali jsme domácí potrestat,“ hodnotil utkání trenér MFK Miloš Dvořák.

V dalším kole nastoupí Trutnováci v sobotu doma proti Mšenu.

Dvůr Králové – Pardubice B 1:1, na penalty 5:6, góly: 12. O. Ujec - 10. Huf
Zbuzany – Kratonohy 3:1
Letohrad – Živanice 2:1
Vysoké Mýto – Vykáň 3:2
Chrastava – Brandýs 1:5
Admira Praha – Čáslav 3:3, na penalty 5:4
Kolín – Mšeno 3:0

1. Živanice 24 16 0 2 6 51:28 50