reklama 

Češi udolali Spojené arabské emiráty gólem Hapala

23.8.2018  •  Fotbal  • 
čtenost 452

Jedinou branku viděli diváci, kteří ve středu dorazili na trutnovský stadion sledovat utkání české osmnáctky se Spojenými arabskými emiráty. O prvním vítězství naší reprezentace na Turnaji Václava Ježka rozhodl v 69. minutě záložník Ondřej Hapal.

Češi udolali Spojené arabské emiráty gólem Hapala

Trenér Luboš Kozel po pondělní remíze s Bulharskem výrazně změnil základní sestavu a domácím trvalo, než začali být pro soupeřovu branku opravdu nebezpeční. Zlepšeným výkonem po přestávce postupně čeští mladíci stupňovali svůj tlak, který vyústil ve vítěznou branku. Té předcházela minela emirátské defenzívy. Fotbalisté v červených dresech pak měli několik velkých šancí na navýšení náskoku, pohrdli i penaltou a v závěru museli hájit těsnou výhru.

Závěrečné utkání skupiny A sehrají Češi v pátek ve Vrchlabí, kde narazí na USA. Zámořský celek je v čele skupiny se dvěma výhrami. V sobotu čekají účastníky prestižního mládežnického turnaje zápasy o umístění v Chlumci nad Cidlinou, Třebechovicích a Hradci Králové.


Středeční výsledky

ČR - SAE 1:0 (0:0)
Gól:
 69. Hapal. Sestava ČR: Markovič - Zálešák, Gabriel (68. Vlček), Kamenský, Kosek - Holzer - Lhotecký (80. Firbacher), Purrini (68. Kolář), Hapal, Cienciala (83. Čejka) - Bláha (68. Žambůrek).

Skupina A: Bulharsko - USA 0:5
Skupina B: Japonsko - Slovensko 1:1, Maďarsko - Ukrajina 1:0

(bog, fcz)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Jiří Petr

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama