reklama 

Letní kemp akademie Interu Milán poprvé v Čechách!

6.6.2019  •  Fotbal  • 
čtenost 1075
 •• Komerční sdělení

Léto a letní prázdniny už tradičně přinášejí pro děti a mládež možnosti různých aktivit na trávení volného času. Ať už při dovolené s rodiči, nebo u moře, či na horách, jsou pro děti oblíbené i kempy a tábory s tematickým zaměřením. Netradiční a jedinečnou možnost nejen pro děti regionu Podkrkonoší, ale z celé České republiky, přináší společnost Victory Investments ve spolupráci s italským velkoklubem FC Internazionale Milano, a to letní fotbalový kemp INTER Academy Camp Czech Republic.

Letní kemp akademie Interu Milán poprvé v Čechách!

INTER Academy Camp je oficiálním letním fotbalovým kempem akademie milánského klubu „nerazzurri“, který se uskuteční v naší zemi historicky poprvé, v termínu 15. 7. - 20. 7. 2019 ve fotbalovém komplexu MFK Trutnov.

Kemp pod vedením italských profesionálních trenérů z mládežnického sektoru a akademie FC Internazionale Milano a za asistence našich domácích trenérů je určen pro děti a mládež ve věku od 5 do 17 let. Během šestidenního turnusu, od pondělí do soboty, se kempu INTER Academy mohou zúčastnit bez rozdílu - hráči i brankáři, chlapci i dívky, v nižších věkových kategoriích také děti, které se ještě nevěnují aktivně fotbalu, ale zvažují samy nebo jejich rodiče o startu kariéry šampiona.

INTER Academy Camp v Trutnově má dvě formy, buď si účastník může zvolit denní kemp bez ubytování, kdy dítě přichází ráno na denní program a odpoledne odchází s rodiči domů, nebo pobytový kemp, tj. s ubytováním během celého turnusu od pondělí (případně neděle) do soboty, a tím pádem i se službami a péčí na hotelu.

Denní program v kempu se skládá ze tří tréninkových jednotek, polední přestávky s dvouchodovým obědem a občerstvením na svačinu. Každý účastník kempu kromě služeb trenérů z Interu a lokálních asistentů, materiálně-sportovního zabezpečení a zdravotnické služby během tréninkového procesu, získává tréninkovou sadu hráče (tréninkový dres a trenýrky NIKE, fotbalové ponožky, tričko, kšiltovku a sportovní vak), k tomu na konci turnusu hodnotící (tzv. valutační) list hráče od svého trenéra a certifikát o absolvování INTER Academy Camp.

Během celého turnusu jsou hráči rozděleni do menších skupin podle věkových kategorií nebo fyzických a fotbalových zdatností. Každá skupina provádí týdenní tréninkový proces a program se svým trenérem a asistentem. Brankářům se během samostatných tréninkových jednotek věnuje specializovaný trenér brankářů z akademie INTER.

Dětem, mládeži a fotbalovým nadšencům se účastí v INTER Academy Camp naskýtá jedinečná příležitost vyzkoušet si tréninkový proces podle úspěšné mládežnické metodologie INTER Milán, získat rady a zkušenosti od profesionálních trenérů INTER Academy, zažít neopakovatelné zážitky, nová přátelství a vstoupit do velké rodiny „nerazzurri“.

Díky spolupráci mezi Victory Investments a centrálou INTER Academy v Milánu mají navíc 3 - 4 účastníci kempu, podle hodnocení trenérů, jako bonus možnost zúčastnit se výletu do Milána na zápas Inter na San Siro, příp. podívat se na tréninkový proces A-týmu nebo si vyzkoušet trénink přímo v mládežnickém tréninkovém centru v Milánu.

Prezentaci premiérového INTER Academy Campu, start registrace do kempu  a aktivit akademie FC Internazionale Milano v České republice byli ve dnech 14. - 15. 5. 2019 pro média představit zástupci z centrály INTER pod vedením technického ředitele INTER Academy Marco Monti, bývalého úspěšného hráče Serie A a trenéra mládežnických elit v kategorii INTER, od roku 2008 odpovědného za metodologii, tréninkový proces a trenéry ve všech mezinárodních projektech INTER Academy.

Klub FC Internazionale Milano v průběhu léta 2019 organizuje několik kempů doma v Itálii, a též v zahraničí (USA, Kolumbie, Anglie, Belgie, Holandsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Bělorusko, Bulharsko, Čína).

Mimo letní kempy, které představují zároveň i test krajiny, místních podmínek a první krok před úvahou o možnosti otevření dlouhodobého projektu ve formě celoroční akademie, realizuje Inter už několik let projekty INTER Academy v 16 destinacích těchto zemí: Argentina, Brazílie, Kolumbie, Bělorusko, Maďarsko, Slovensko, Libanon, Čína, Hong-Kong, Indonésie, Japonsko, Austrálie.

Pro přihlášení do kempu využijte on-line registrační formulář na webu, naše kontakty nebo sledujte profily INTER Academy Camp Czech Republic na sociálních sítích. 

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi šampiony v letním INTER Academy Camp v Trutnově!

WWW: www.interacademy.cz
FB: www.facebook.com/InterAcademyCampCzechRepublic
INSTA: www.instagram.com/inter_academy_camp_czech

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama