Trutnov připravil o body v úvodu druhého poločasu kolínský Bareš

25.4.2019  •  Fotbal  •
čtenost 513

Bez bodového zisku skončila v Divizi C pro fotbalisty Trutnova úterní dohrávka s Kolínem. Na domácím hřišti Dvořákovi hoši prohráli 1:2, přestože po prvním poločase vedli brankou Ondřeje Tobiáše z penalty. Hráčům MFK se však hrubě nevydařil vstup do druhé půle, kdy si během sedmi minut nechali otočit zápas hostujícím útočníkem Danielem Barešem. V tabulce je Trutnov na 10. místě, v sobotu bude hrát opět doma od 17 hodin proti čtvrtým Přepeřům.

Trutnovští fotbalisté nastoupili do zápasu tři dny po šestigólovém výprasku v Pardubicích. V úvodním poločase jejich výkon snesl měřítko a ve 36. minutě se dočkali i vedoucí branky. Do pokutového území se vřítil Turner, jenž byl faulován a kopala se penalta. Tu parádním způsobem proměnil Ondřej Tobiáš, který vymetl šibenici po levé ruce brankáře Kafky.

Trutnov - Kolín 1:2 (1:0)

Góly: 36. O. Tobiáš z pen. - 46. a 53. Bareš. Rozhodčí: Pekař - Martínek, Horáček. ŽK: 2:4. Diváci: 113. Sestava Trutnova: Šťastný - O. Tobiáš, Mařas, Makovský, Turner - Valášek (70. Brejcha), Zieris, Holubec, Knap - J. Matějka, Kejzlar (84. V. Dvořák).

Ve druhém poločase však domácí vedení vzalo za své už po padesáti vteřinách. Balón do díry mezi trutnovské beky dostal Bareš a jen takovým chytrým píchnutím do míče střelou po zemi překonal brankáře Štastného. V 53. minutě hosté nakopli dlouhý pas na útočníky, míč se po sklepnutí dostal před šestnáctkou k nohám Bareše, ten ustál souboj s Tobiášem, pak se protáhl kolem Makovského a levačkou uklidil míč k tyči - 1:2.

Pro trutnovský mančaft to byla taková rána, ze které se už nevzpamatoval a připsal si čtvrtou domácí prohru v sezoně.

Názor trenéra

Miloš Dvořák (Trutnov): „Zápas se nám moc nevydařil. Prvních třicet minut bylo z naší strany kvalitních, pak jsme měli takový desetiminutový výpadek, ale jinak myslím, že po první půli jsme vedli zaslouženě. I když také hosté měli nějaké střely. Bohužel na začátku druhého poločasu, i když jsme si v kabině řekli, že musíme ustát začátek, aby se nám nestalo to, co se nám stalo doma s Vysokým Mýtem, jsme během sedmi minut ztratili vedení a dá se říct, že i celý zápas. Od té doby jsme se totiž do zápasu vůbec nedostali. Nedařila se nám kombinace, neexistovaly žádné náběhy a celkově to bylo špatné. Kluci sice bojovali, chtěli s výsledkem něco udělat, ale bylo to od nich hrozně křečovité a vůbec ne účelné.“

1. Mšeno-Jablonec 20   14 0 2 4 55:23 44
2. Pardubice B 20   10 3 2 5 36:19 38
3. Čáslav 20   6 8 2 4 35:25 36
4. Přepeře 19   10 1 2 6 37:28 34
5. Benátky 20   10 1 2 7 32:26 34
6. Kolín 21   6 6 3 6 26:25 33
7. Velké Hamry 20   8 3 2 7 34:38 32
8. Dvůr Králové 20   8 2 2 8 29:25 30