Promarněný poločas v Hlinsku už Trutnov po přestávce nenapravil

10.11.2019  •  Fotbal  •
čtenost 501

Divizním fotbalistům Trutnova dnes v Hlinsku vůbec nevyšel první poločas utkání, ve kterém nabrali tříbrankovou ztrátu. Ve druhé půli sice snížil Patrik Doubic, ale to bylo ze strany hráčů MFK všechno a prohráli 1:3. První polovinu sezony zakončí mančaft trenéra Dvořáka příští víkend na domácí umělce zápasem se Sokolem Libiš.

Zatímco v minulém kole hráli trutnovští fotbalisté v prvním poločase proti Velkým Hamrům asi svůj nejlepší fotbal v sezoně, tentokrát v úvodní pětačtyřicetiminutovce herně zklamali. Hosté do zápasu nastoupili bez Makovského a Markse, kteří se necítili zdravotně v pořádku a zůstali pouze na lavičce.

Trutnov v Hlinsku dvakrát inkasoval poté, co zkazil rozehrávku a soupeř toho okamžitě využil k brejku. Poprvé se tak stalo v 15. minutě, kdy se domácí dostali „poprvé“ pořádně na trutnovskou polovinu a Jančura otevřel skóre utkání. Za dalších šest minut se ten samý hráč prosadil podruhé, když pěkně trefil odražený míč. Třetí úder schytal hostující tým šest minut před koncem první půle, kdy domácí protiútok zakončil Vašek.

Po přestávce sice Trutnovští měli herně navrch, ale gólově toho dokázali využít pouze jednou. V 66. minutě se krásnou střelou přes celou bránu trefil Doubic, pro kterého to byla šestá podzimní branka. Žádnou další pak už ale diváci v Hlinsku neviděli. Závary v šestnáctkách na obou stranách, většinou po standardních situacích, gólové zakončení nepřinesly.

Názor trenéra

Miloš Dvořák (Trutnov): „I když jsem apeloval na hráče, abychom zopakovali výkon z minulého týdne, tak jsme podali špatný výkon. Prohospodařili jsme první poločas. Na dva góly jsme soupeři nahráli a prohrávali jsme 0:3. Ve druhé půli jsme se zvedli, brzy jsme snížili, měli jsme tam i další závary, ale nic z toho. I když jsme byli více ve hře, brzdila nás špatná kombinace. Můžu tak být jen rád, že jsme aspoň zápas dohráli všichni bez červené karty.“

HLINSKO - TRUTNOV 3:1 (3:0)

Góly: 15. a 21. Jančura, 39. Vašek - 66. Doubic.
Rozhodčí: Novotný - Němec, Depeš.