Trutnovskou radost v závěru vystřídalo zklamání

27.10.2019  •  Fotbal  •
čtenost 920

Fotbalisté Trutnova prohráli ve 12. kole Divize C v Čáslavi 1:2. V závěru utkání se jim sice podařilo vyrovnat, ale domácí si hned po minutě vzali vedení zpět. „Je to velká škoda, protože minimálně bod jsme si měli odvézt,“ uvedl po utkání zklamaný trutnovský trenér Miloš Dvořák.

Hosté prohrávali od 16. minuty, kdy inkasovali po standardní situaci. Domácí pak mohli svůj náskok zvýšit. Jejich velkou šanci však překazil obránce Turner, který protihráče v samostatném úniku stihl ještě před zakončením rozhodit a ten mířil vedle.

„Hrál se výborný zápas, neustále v tempu. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, soupeře jsme jasně přehrávali a zaslouženě jsme vyrovnali,“ poznamenal Miloš Dvořák.

O vyrovnání se postaral v 84. minutě po standardní situaci Knap. Už předtím měl velké šance Kejzlar.

Trutnovská radost však velmi brzy pominula. Minutu po Knapově gólu totiž přišla přihrávka mezi hostující stopery, kde si na hranici ofsajdu převzal míč Hannich a rozhodl o výhře domácích.

„Co k tomu říct, tohle se prostě nesmí stávat ani žákům. Zbytečně jsme tam propadli,“ litoval trenér Dvořák.

V příštím kole bude Trutnov v sobotu doma od 14 hodin hostit Velké Hamry.

ČÁSLAV - TRUTNOV 2:1 (1:0)

Góly: 16. Mráz, 85. Hannich - 84. Knap.
Rozhodčí: Jansa - Zita, Depeš.