10°

Fotbalisté znovu prohráli a jsou na dně divizní tabulky

28. 9. 2020

Fotbalisté znovu prohráli a jsou na dně divizní tabulky 35 snímků
Další nepovedené utkání sehráli trutnovští fotbalisté v Divizi C. V sobotu podlehli na domácím hřišti Vysokému Mýtu 0:2. I po šestém kole tak zůstávají bez výhry, pouze s jediným bodem na posledním místě tabulky.

Stovka diváků viděla v sobotu poměrně vyrovnaný duel. Hosté ale byli produktivnější v koncovce. První klíčová situace se odehrála ve 27. minutě. Hostující obrana se osvobodila dlouhým odkopem k Hrubému, ten bleskově přistrčil míč na do vápna nabíhajícího Habrmana a pro něj už bylo lahůdkou udělat kličku vybíhajícímu trutnovskému brankáři - 0:1.

Naopak domácí ze dvou šancí neproměnili ani jednu. "Naše střelecké potence na podzim je velmi špatná," připustil kouč Miloš Dvořák.

Také ve druhé půli se snažili hráči MFK hrozit spíše z rychlých protiútoků, ale jedinou tutovku neproměnili. Naopak, gólovou pojistku přidali v 75. minutě. Stránský potáhl míč podél lajny až téměř k rohovému praporku, odcentroval a na malém vápně v pádu hlavičkoval přesně Kopřiva - 0:2.

"Z naší strany byl zápas do obrany odehrán dobře, ale stačila jedna chyba a hosté ji hned využili. S blížícím se závěrem jsme už museli jít do rizika a hosté druhým gólem výhru potvrdili," konstatoval trutnovský trenér Miloš Dvořák.

Domácí tak zůstávají na poslední, šestnácté příčce aktuální tabulky. Vysoké Mýto je s patnácti body čtvrté. "Bylo to velice těžké utkání se soupeřem, který rozhodně nepatří na místa v tabulce, kde se nyní nachází," komentoval duel František Dvořák, trenér Vysokého Mýta.

Trutnov - Vysoké Mýto 0:2 (0:1)

Góly: 27. Habrman, 75. Kopřiva.
Rozhodčí: Pánek.
ŽK: 3:0.
Diváci: 104.
MFK Trutnov: Šťastný – Müller (82. Metlický), T. Kraus, Makovský, M. Knap – Valášek (70. O. Tobiáš), Zieris, Holubec, Brejcha (82. Jirousek), Zezula – Štěpánek (86. M. Voňka).
SK Vysoké Mýto: Černík – Trnka (88. M. Fišer), Žák, Hock, Stránský – Wimmer (67. Rezek), Dvořák, Tomášek (82. V. Hájek), Kopřiva, Habrman (82. Benda) – Hrubý.

Další známé výsledky:

Hlinsko - Dvůr Králové n. L. 1:1 (0:1), pen. 6:5; Velké Hamry - Kosmonosy 4:2, Letohrad - Poříčany 1:2p, Benátky - Kutná  Hora 6:3, Čáslav - Náchod 1:4, Kolín - Nymburk 9:0.