14°

12°

Trutnov schytal ve Velkých Hamrech debakl

14. 8. 2021

Třetí porážku v řadě na začátku sezony musejí překousnout fotbalisté Trutnova. Ve Velkých Hamrech v sobotu dopoledne utrpěli debakl 1:6 a jako jediní v Divizi C si zatím nepřipsali ani bod.

Hráči MFK inkasovali první branku ve 25. minutě z pokutového kopu, když předtím ve vápně fauloval Turner. Brankář Šťastný vystihl směr, ale na střelu Radzinevičiuse po zemi nedosáhl. O pár minut později střílený centr před trutnovského gólmana usměrnil do sítě Žitka a stanovil tím poločasové skóre.

Trutnov vrátil do zápasu v 57. minutě hlavičkující Zieris, jenže právě kapitán hostů vzápětí pokazil rozehrávku a útok hostů gólově zakončil Žitka. Ten se v 72. minutě prosadil ještě jednou a zkompletoval hattrick. Před ním se navíc ještě trefil Krejčík a v poslední minutě demolici Trutnova završil Kováčik.

Za týden ve 4. kole Divize C přivítají svěřenci Miloše Dvořáka na domácím trávníku Náchod. Utkání se odehraje v sobotu od 17 hodin.

Velké Hamry – Trutnov 6:1 (2:0)

Góly: 25. Radzinevičius z pen., 32., 60. a 72. Žitka, 67. Krejčík, 90. Kováčik – 57. Zieris.
Rozhodčí: Bednář – Depeš, Schmeiser.