10°

Čtyři střelci zařídili trutnovskou výhru proti Tochovicím

23. 9. 2021

Čtyři střelci zařídili trutnovskou výhru proti Tochovicím 50 snímků
Třetí vítězství v sezoně si připsali fotbalisté Trutnova. V 8. kole Divize C porazili v domácím prostředí Tochovice 4:2, když o góly se postarali čtyři různí střelci – Štěpánek, Brejcha, Jirousek a Zieris.

Po prohře v Kutné Hoře (1:2) vstoupili hráči MFK do zápasu velmi dobře. V 5. minutě prošla přihrávka skrz vápno až ke Štěpánkovi a ten zamířil přesně. Do dvougólového vedení odskočili domácí pět minut před koncem prvního poločasu. Rajnoch ve vápně skvěle vybídl ke skórování Brejchu, který poslal míč neomylně do víka.

Trutnov ve druhém poločase směřoval k výhře a nesrazila ho ani menší komplikace v 72. minutě. V šestnáctce před Kobosem se uvolnil Sirotek a překonal domácího gólmana. Domácí ovšem skvěle odpověděli. Z přímého kopu z hranice vápna se trefil Jirousek a chvíli po něm se po rohovém kopu prosadil hlavičkující Zieris.

Hostům se podařilo výsledek už jen zkorigovat v nastavení, kdy přímák Pazderníka tečovala domácí zeď do protipohybu Kobose.

V dalším kole nastoupí svěřenci Miloše Dvořáka v sobotu od 15.30 hodin na hřišti Horek nad Jizerou.

Trutnov – Tochovice 4:2 (2:0)

Góly: 5. Štěpánek, 40. Brejcha, 80. Jirousek a 84. Zieris – 72. Sirotek, 92. Pazderník.
Rozhodčí: Martínek – Linhart, Pekař.