Trutnovská šňůra se přetrhla po výprasku v Letňanech 17.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 435

Trutnov - „Z naší strany to byl vyloženě nepovedený zápas,“ prohlásil po sobotním utkání Draků asistent trenéra Luboš Petera. Hokejisté Trutnova padli v pražských Letňanech 2:7. Rozhodující byla druhá třetina, kterou hosté prohráli 0:4, přičemž dva góly inkasovali při vlastní přesilovce. Ve středu čeká Draky poslední domácí zápas letošního roku, kdy si dají předehrávku s pražskou Kobrou. Původně se mělo hrát 30. prosince.

Trutnov jede! Draci potřetí v sezoně popravili lídra 14.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 932

Trutnov - Nejprve Děčín, pak Jablonec a teď Sokolov. Když hokejistům Trutnova zkříží v jejich aréně cestu vedoucí tým druhé ligy, měl by se mít na pozoru. Drakům se v těchto soubojích náramně daří. Třetí letošní výhra nad lídrem soutěže přišla ve středu. Svěřenci trenéra Aleše Půlpána tím prodloužili aktuální sérii na pět vítězných utkání v řadě a navíc skvělý Jeschke vychytal čisté konto. Premiérové trutnovské body zaznamenal Kubinčák.

Hokej nás tady baví, což je v téhle lize potřeba, říká Daniel Svoboda 12.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 475

Trutnov - Dal svůj šestý gól v sezoně. Zatím ten nejdůležitější. Daniel Svoboda rozhodl sobotní duel ve Dvoře Králové. Hosté vyhráli 4:2. Jedenadvacetiletý útočník, který do týmu Draků přišel koncem října z Letňan, vstřelil vítěznou branku derby v čase 57:49, kdy se nejlépe zorientoval po vyhraném vhazování v útočné třetině.

Jsem tady mezi nimi takový fotr, směje se Kubinčák, jak se vidí v šatně Draků 7.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 831

Trutnov - Jméno čerstvé akvizice trutnovských Draků je nejvýrazněji spojeno s litvínovským hokejem. Vojtěch Kubinčák však oblékal extraligový dres i v Liberci, na Spartě a v Chomutově. Celkem odehrál v nejvyšší tuzemské soutěži 839 zápasů, v nichž zaznamenal 162 gólů a 199 asistencí. Osmatřicetiletý útočník si zároveň připsal 13 reprezentačních startů a vyzkoušel si také zahraniční angažmá v Itálii. Poslední tři roky působil v prvoligovém Mostu, kde po sestupu začal i letošní druholigovou sezonu, respektive ve Slaném.

Trutnov vítal Kubinčáka a předvedl velký obrat s vítěznou trefou Chytráčka 6.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 961
 • komentářů 1

Trutnov - První třetinu, i když byli lepší a měli šance, prohráli 0:3 a na hokejisty Trutnova jakoby opět začínal fungovat blok zvaný Bílina. Na neoblíbeného soupeře ale tentokrát vyzráli, když tříbrankovou ztrátu postupně vymazali Matěj Suk, Lukáš Kastner a v poslední minutě (!) třetí třetiny Aleš Půlpán. Prodloužení pak rozhodl gól Petra Chytráčka, a tak výhru při své premiéře v dračím dresu mohl slavit i bývalý extraligový útočník Vojtěch Kubinčák, který tento týden přestoupil do Trutnova.

Trutnov udolal Řisuty gólem kapitána minutu před koncem 3.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 777

Trutnov - Jako šinkanzen se prohnal z vlastní třetiny do útočného pásma a od mantinelu vystřelil tak prudce a přesně, že puk skončil v síti. Góóól! Kapitán Draků Aleš Půlpán rozhodl v sobotu o výhře trutnovských hokejistů nad Řisutami. Povedená individuální akce domácího útočníka přišla v čase 58:54 jako spásná odpověď na vyrovnávací branku hostů chvíli předtím. Vítězstvím 4:3 uzavřel Trutnov druhou čtvrtinu zápasů základní části. Ve středu nastoupí opět na domácím stadionu proti Bílině.

Drakům se na Medvědy daří, tentokrát vyhráli na nájezdy 27.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 406

Trutnov - Hokejisté Děčína už asi začínají být nešťastní, když se podívají na rozpis zápasů a vidí, že se blíží duel s Trutnovem. Porazit Draky nedokázali totiž již šest zápasů v řadě! Svěřenci Aleše Půlpána v sobotu opět předvedli, že na soupeře ze severu Čech umějí zahrát a na jeho ledě zvítězili 4:3 po samostatných nájezdech. V letošní sezoně jsou v nich zatím stoprocentní.

Měli jsme si to pohlídat, rozhodčí chybovali a pochvala za fandění 23.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 540

Trutnov - Jeden se usmíval, druhý těžko hledal slova. Někdo však musí být vítěz a někdo poražený. Po sobotním hokejovém derby Trutnov - Vrchlabí (3:4) se v těchto pozicích ocitli hostujícího obránce Štěpán Havránek, který si připsal vítězný gól, a domácí útočník Tomáš Půlpán. Ten sice vstřelil dvě branky, ale ty jeho tým k bodům nepopostrčily.

Uštknutí před derby. Draci byli na Kobru tentokrát krátcí 15.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 527

Trutnov - Všichni hokejoví fanoušci už vyhlížejí sobotní derby Trutnov versus Vrchlabí. Samotní hráči Draků se však ještě předtím museli zkoncentrovat na středeční zápas s pražskou Kobrou. Utkání na ledě čtvrtého týmu soutěže tentokrát nedopadlo bodovým „zářezem“, když se domácím podařilo hostům z Krkonoš oplatit říjnovou porážku a zvítězili 5:2. Dva góly ovšem Draci inkasovali až v poslední minutě.

Další hattrick Gabriela. Doufám, že mě někdo vystřídá. Nechci platit pokuty do kasy, smál se 14.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 806

Trutnov - Vítězství 5:2 nad soupeřem, který ještě v sezoně nebodoval. Trutnovští hokejisté v Krajské soutěži potvrdili v neděli roli favorita a doma přehráli Skuteč. „Vítězství bych však povinným nenazýval, protože se určitě nerodilo lehce,“ prohlásil 24letý útočník Lukáš Gabriel, který zaznamenal první tři góly svého týmu. Další dvě branky pak přidal Jakub Tatar.

Hokejisté Trutnova si vyšlápli na lídra a Kolář se loučil 12.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 1140

Trutnov - Už podruhé v letošní sezoně hokejisté Trutnova na domácím stadionu slavili vítězství nad vedoucím celkem druhé ligy. Před měsícem sesadili z první místa Děčín. Ten v čele tabulky vystřídal Jablonec a s ním si Draci poradili včera, když zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech. Příští týden tým trenéra Aleše Půlpána čeká ve středu výjezd na Kobru a v sobotu přijde na řadu domácí derby s Vrchlabím.

Dvě výhry béčka ve dvou dnech. Byli jsme o třídu lepší, tvrdí kouč 9.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 712

Trutnov - Čtyři vítězství a jedna porážka. To je dosavadní bilance účinkování hokejistů HC Trutnov B v Krajské soutěži. Tým trenérů Váchy a Řeháka si oťukal už všechny soupeře a sobotním vítězstvím v Semechnicích 5:3 zahájil druhou rundu zápasů základní části. O den dříve si hosté z Krkonoš ještě přivezli body z Lanškrouna za výhru 7:6. A tuto neděli vyzvou doma od 17.30 hodin Skuteč.

Dva body za vyrovnání v poslední minutě a výhru na nájezdy 8.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 514

Trutnov - Nejdřív dvakrát odskočili do vedení, ale potom museli hokejisté Trutnova dnes ve Slaném i dvakrát likvidovat domácí náskok. Vyrovnávací gól na 4:4 vstřelil 36 vteřin před koncem třetí třetiny Ondřej Poul. Následovalo bezbrankové prodloužení a po něm si Draci poprvé v letošní sezoně vyzkoušeli, jak ovládají dovednostní disciplínu zvanou samostatné nájezdy. Penalty zvládli a tak ze souboje s Mostem pobrali dva body.