V derby dominovali brankáři, Trutnov těsně prohrál 17.11.2019  •  Hokej  •
čtenost 488

V dalším okresním derby druhé ligy vyšli trutnovští hokejisté naprázdno. Ve Dvoře Králové skórovali pouze jednou, a to na zisk bodů nestačilo. V aktuální tabulce jsou se ziskem devatenácti bodů šestí.

Hokejisté Trutnova došli přes nájezdy k vítězství nad Bílinou 10.11.2019  •  Hokej  •
čtenost 786

Poslední celek tabulky hostili v sobotu druholigoví hokejisté Trutnova. V souboji s Bílinou prohrávali ještě v 52. minutě o dva góly, ale ztrátu do konce třetí třetiny dokázali vymazat a vyrovnat na 4:4. Zápas pak dospěl až do samostatných nájezdů, v nichž byl jediným úspěšným střelcem v sedmé sérii domácí Bohdan Višňák. Trutnovský obránce už předtím v utkání zaznamenal jednu branku a dvě asistence.

Derby ve Vrchlabí patřilo domácím, Draci vyšli střelecky naprázdno 6.11.2019  •  Hokej  •
čtenost 545

Bez vstřeleného gólu a s porážkou 0:5 opouštěli hokejisté Trutnova led po středečním derby ve Vrchlabí. V DD Elektromont aréně potvrdili své postavení druholigového lídra skupiny Sever domácí hráči a Drakům vrátili porážku z prvního vzájemného souboje. Utkání sledovalo 1757 diváků.

Hokejisté hráli o Trutnovského draka a Pohár města Uničova 5.11.2019  •  Hokej  •
čtenost 461

Prodloužený sváteční víkend na konci října využili malí hokejisté Trutnova ze druhých a třetích tříd k účasti na dvou turnajích. Ten jeden se uskutečnil na domácím zimním stadionu, kde se hrálo o Pohár Trutnovského draka. K druhému turnaji cestovali malí Draci do Uničova, kde se bojovalo o pohár města.

Draci se dočkali výhry, Děčín přehráli po nájezdech 3.11.2019  •  Hokej  •
čtenost 369

Hokejisté Trutnova ukončili pětizápasové čekání na vítězství. V sobotním domácím utkání s Děčínem sice prohrávali o dvě branky, ale ztrátu se jim podařilo dotáhnout, když 48 sekund před koncem třetí třetiny vyrovnal Filip Krsek na 3:3. V samostatných nájezdech pak rozhodl o výhře Draků v sedmé sérii Lukáš Vácha.

Trutnov ztratil výhru při řisutské power-play a v prodloužení padl 30.10.2019  •  Hokej  •
čtenost 528

Půl minuty chybělo k tomu, aby hokejisté Trutnova přerušili sérii porážek a získali tři body ze středečního zápasu proti Řisutům. Na stadionu ve Slaném vedli 2:1, pak ale v čase 59:28 inkasovali vyrovnávací gól soupeře a po 54 vteřinách prodloužení Draci schytali další úder, takže nakonec prohráli 2:3 a vrátili se domů jen s bodem.

Čtvrtá porážka v řadě přišla už bez útočníka Starého 24.10.2019  •  Hokej  •
čtenost 676

Čtvrtá porážka v řadě naskočila na konto trutnovských draků ve druhé lize. Ve středu mančaft trenéra Petra Váchy nestačil v domácím prostředí na Jablonec. Severočechům podlehl 4:6. V týmu už nebyl Jan Starý. Bývalý extraligový útočník dostal lepší nabídku a na dva měsíce se upsal do prvoligového Havířova.

Čtyřgólové představení Svobody nepomohlo, Draci padli v Mostě 20.10.2019  •  Hokej  •
čtenost 362

Další divokou přestřelku mají za sebou hokejisté Trutnova ve druhé lize. Sobotní utkání v Mostě přineslo dohromady čtrnáct branek. O dva góly produktivnější byli domácí. Hostující Draci tak prohráli 6:8. K bodům trutnovskému mančaftu nepomohly ani čtyři góly Daniela Svobody.

Draci zachránili bod v poslední minutě, nováček si odvezl dva 16.10.2019  •  Hokej  •
čtenost 729

Do druhé pětiny zápasů základní části druhé ligy skupiny Sever vstoupili ve středu hokejisté Trutnova. Jejich soupeřem byla Nová Paka, kde na úvod sezony prohráli 2:3. Stejným výsledkem pro Draky skončilo i druhé vzájemné utkání, jen s tím rozdílem, že získali alespoň bod za remízu v základní hrací době. Sedmapadesát vteřin před koncem ji zařídil novic v trutnovském dresu Viktor Martínek. Výhru hostů v prodloužení vystřelil už po 37 sekundách Marek Mlčoch.

Hokej je moje odložená vášeň, říká trenérka Karolína Erbanová 16.10.2019  •  Hokej  •
čtenost 1060

Přestože Karolína Erbanová už neprohání své soupeřky na ledovém oválu, brusle z nohou nesundala. Dlouhé nože jen vyměnila za klasické brusle a závodní adrenalin a napětí za předávání zkušeností a dovedností malým hokejistům. V rozhovoru pro Vrchlabinky přiznává, že vždycky tíhla k hokeji, a proto ji nabídka vedení HC Stadion Vrchlabí hned oslovila.

Vítězná přestřelka v Bílině, hosté využili čtyři přesilovky 7.10.2019  •  Hokej  •
čtenost 387

Po výhře v derby nad Vrchlabím hokejisté Trutnova vybojovali v sobotu ve druhé lize další tři body. I přesto, že v Bílině inkasovali šest branek. Hostující Draci totiž byli ještě o jeden gól produktivnější a zvítězili 7:6, když výsledek otočili v závěrečné třetině. Vítěznou branku vstřelil v 54. minutě Jan Starý. Hráčem zápasu však byl devatenáctiletý útočník Dominik Chára, který dva góly dal a na dva přihrál.

Comeback Draků body nepřinesl, ve středu na derby proti Vrchlabí 30.9.2019  •  Hokej  •
čtenost 376

V divokou přestřelku se změnilo utkání 6. kola druhé ligy skupiny Sever mezi Děčínem a Trutnovem. Hostující Draci na začátku třetí třetiny prohrávali už o pět gólů, avšak pak se čtyřmi brankami v řadě dokázali vrátit do hry a sahali po vyrovnání. To se jim však nepodařilo a výsledek utkání nakonec vyzněl 9:6 pro domácí Medvědy.

Hokejisté dohnali dvougólové manko a porazili Řisuty 25.9.2019  •  Hokej  •
čtenost 555

Bídný úvod, skvělý prostředek a šťastný závěr. Tak vypadalo z pohledu trutnovských hokejistů dnešní utkání druhé ligy proti týmu z Řisut. Vítězství zajistil rozhodujíc trefou Jakub Jedlička.