Draci kladli odpor, o body přišli v Klatovech až v závěru 18.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 301

Trutnov - Těsnou porážkou o jeden gól skončilo středeční utkání hokejistů Trutnova v Klatovech. Na ledě soupeře, kterému pomáhají hráči s extraligovými zkušenostmi z plzeňského klubu, prohráli Draci 3:2, když domácí rozhodli gólem v 56. minutě.

Tereza Karlecová na MS: S Ruskami se chtěla prát, s Japonkami se dělila o buchty 18.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 535

Trutnov - Medailové přání českých hokejistek do 18 let zůstalo na domácím světovém šampionátu nevyslyšeno. Národní tým, jehož dres oblékala v Přerově také trutnovská hráčka Tereza Karlecová, obsadil nakonec „až“ šesté místo. Mistrovství světa potřetí v řadě vyhrály Američanky, v očekávaném zámořském finále porazily Kanadu 3:1. Z bronzu se radovaly Rusky.

Maraton nájezdů v Trutnově rozhodla až šestnáctá série! 14.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 726

Trutnov - Až v samostatných nájezdech poznal vítěze sobotní druholigový zápas Trutnova a Bíliny. Po remíze 2:2, kterou domácí zachránili při power-play, si každý z týmů připsal bod a čekání na to, kdo získá ten druhý, se pak pořádně protáhlo. Šťastnějším týmem byli nakonec hosté, kterým v 16. sérii penalt zajistili výhru střelec Jakub Procházka a brankář Václav Mouček.

S hokejistou nejen o hokeji: Petr Chytráček 14.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 981

Trutnov - Máme tady další dotazník o trutnovských hráčích, kteří se vám představují před domácími zápasy. Devětadvacetiletý útočník Petr Chytráček je služebně nejstarším. V trutnovském dresu si kroutí již devátou sezonu. Na zimním stadionu dnes Draci hostí od 18 hodin Bílinu.

Dohrávka v Klášterci se protáhla do prodloužení, Draci vezou bod 11.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 340
 • komentářů 1

Trutnov - O možnost dotáhnout se na střed tabulky hráli trutnovští hokejisté ve středeční dohrávce v Klášterci nad Ohří. Potřebné vítězství ale neurvali, ačkoliv k němu byli blízko. Po šedesáti minutách remizovali 1:1 a následné prodloužení pak skončilo v jejich neprospěch.

Ze sérií skončila ta hostující. Trutnov prohrál v Jablonci 8.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 403

Trutnov - Po čtyřech výhrách v řadě museli spolknout prohru. Sobotní zápas trutnovských hokejistů na ledě jabloneckých Vlků skončil pro mužstvo trenéra Půlpána porážkou 1:3. Ani na třetí letošní pokus se tak Drakům nepodařilo tohoto soupeře porazit.

Výhry Drakům zachutnaly, tentokrát se podávala Kobra 5.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 622

Trutnov - Vítězná série trutnovských hokejistů pokračuje i v novém roce. Ačkoliv hned v prvním utkání čekalo Draky těžké sousto - vedoucí celek druholigové západní skupiny. Mezi domácími mantinely ale dokázali pražskou Kobru už podruhé v sezoně přestřílet a po výhře 6:5 si připsali čtvrtý úspěšný zápas v řadě.

Hokejistka Karlecová si zahraje na mistrovství světa 30.12.2016  •  Hokej  •
čtenost 738

Trutnov - Velkou premiérou i zážitkem si zpříjemní vstup do nového roku hokejistka Tereza Karlecová. Sedmnáctiletá hráčka si vybojovala místo v nominaci českého týmu pro mistrovství světa žen do 18 let. Šampionát se uskuteční od 7. do 14. ledna v Přerově a Zlíně.

Draci v Děčíně vedli, ale výhru slavili až po nájezdech 17.12.2016  •  Hokej  •
čtenost 478

Trutnov - Dva body za vítězství po samostatných nájezdech získali v 22. kole druhé ligy hráči Trutnova. V Děčíně remizovali v základní hrací době 3:3, přestože sobotní utkání měli lépe rozehrané. Vždyť ještě pět minut před koncem třetí třetiny vedli o dvě branky. Koncovku zápasu ale Draci nezvládli. To, že nakonec byli přeci jen spokojenější, zařídil jediným proměněným nájezdem obránce Ondřej Poul.

Měsíční půst ukončili Draci nejvyšší kanonádou sezony 14.12.2016  •  Hokej  •
čtenost 740

Trutnov - Rázně utnuli hokejisté Trutnova sérii šesti porážek v řadě. Ve středu večer na domácím stadionu deklasovali Sokolov 7:2, což je pro druholigový mančaft kouče Půlpána zatím nejvýraznější výhra sezony.

Marodka Draků odložila sobotní zápas v Klášterci

9.12.2016 •• Hokej

Rozsáhlá marodka hokejistů Trutnova, které postihla již začátkem tohoto týdne chřipková epidemie, vedla k odložení sobotního utkání v Klášterci nad Ohří. Po třech případech se onemocnění rozšířilo na většinu mužstva včetně obou brankářů, z tohoto důvodu je utkání odloženo na 11. ledna.

Petr Chytráček poznal jiný svět, hrál v poušti proti hvězdám NHL 4.12.2016  •  Hokej  •
čtenost 1482

Trutnov - Na dva zápasy v listopadu zmizelo jeho jméno ze sestavy Draků. Devětadvacetiletý hokejista Petr Chytráček přitom nebyl zraněný, neonemocněl, ani nestál kvůli trestu. Uprostřed sezony se však sbalil, opustil tým a podle fotek z Facebooku to vypadalo, že s přítelkyní odletěl k moři na dovolenou. Všechno ale bylo jinak. Dostal totiž nabídku, která se neodmítá.

Draci stále tápou, prohráli šestý zápas v řadě 4.12.2016  •  Hokej  •
čtenost 452

Trutnov - Do druhé poloviny základní části vstoupili v sobotu hokejoví Draci, kterým se ovšem v posledních kolech vůbec nedaří. Výsledkové zlepšení nenastalo ani v zápase proti týmu Řisut. Domácí prohráli 3:4 v prodloužení, a tak od začátku sezony zůstávají ve své aréně jen na dvou výhrách - s Děčínem a v prodloužení s Kobrou.

S hokejistou nejen o hokeji: Pavel Fedulov 2.12.2016  •  Hokej  •
čtenost 834

Trutnov - Před každým domácím zápasem hokejistů ve druhé lize vám na sebe něco prozradí jeden z trutnovských hráčů. Osmadvacetiletý útočník Pavel Fedulov se narodil pár kilometrů od Moskvy, kde působil i v tamním áčku CSKA. Na zimním stadionu zítra Draci hostí od 18 hodin Řisuty.

Hokejisté uzavřeli polovinu soutěže prohrou v Bílině

1.12.2016 •• Hokej

Špatným obdobím si několik posledních kol procházejí hokejisté Trutnova ve druhé lize. Draci podlehli ve středu Bílině 2:4 (góly hostů A. Půlpán a Abrahám) a připsali si pátou porážku v řadě, po které klesli v tabulce na předposlední místo. V sobotu na domácím ledě přivítají od 18 hodin Řisuty, s nimiž zahájí třetí rundu zápasů v základní části.