Čtyřgólová palba Draků ve druhé třetině uzemnila lídra tabulky 5.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 1015

Konečně výhra za tři body! Od té poslední (s Vrchlabím 7:0) uplynul více než měsíc. Druholigové hokejisty Trutnova navíc může těšit fakt, že jejich středeční vítězství 4:1 se zrodilo proti lídrovi tabulky skupiny Střed. Zápas s jabloneckými Vlky rozhodli domácí ve druhé třetině, kdy zaznamenali všechny čtyři góly. Hráčem zápasu Draků byl ale vyhlášen gólman Ota Jeschke, který kryl 42 střel.

Trutnov na favorita nevyzrál 2.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 507

Nejdelší výjezd sezony podnikli hokejisté Trutnova v sobotním 22. kole druhé ligy. Draci se představili v Sokolově na ledě lídra skupiny Sever. Západočeši jako první mančaft v sezoně už překonali hranici 100 vstřelených gólů. To naopak svěřenci trenéra Petra Váchy se v poslední době v koncovce velmi trápí, a tak karty před utkáním byly rozdány jasně. A překvapení se nekonalo. I když hosté vzdorovali, tak třináctou porážku v sezoně (z 20 zápasů), neodvrátili a padli 1:4.

Trutnov neuspěl v Nymburce, béčko inkasovalo deset gólů 28.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 515

Druholigoví hokejisté Trutnova sice v minulém kole přerušili sérii porážek, jenže dnes přibyla na jejich konto další. V Nymburce se hosté dokázali gólově prosadit pouze jednou, zatímco domácí skórovali pětkrát a na čtvrtém místě tabulky navýšili svůj náskok před Draky na jedenáct bodů. V Krajské lize Trutnov B v neděli porazil Opočno 4:3, ale ve včerejším utkání v Nové Pace utrpělo béčko debakl 3:10.

Hokejisté Trutnova v nájezdech proti Kobře ukončili sérii proher 25.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 521

Skvělý nástup, vedení 3:0, ale pak třikrát skóroval i soupeř, naposledy dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny. Hokejisté Trutnova tak v sobotu doma s pražskou Kobrou remizovali 3:3, získali bod a po úspěšných nájezdech ještě jeden. Pětizápasová šňůra porážek byla ukončena, Draci slavili vítězství po takřka měsíci. I když jen za dva body.

Těžký debakl. Draci doma dostali od Kozlů pořádný výprask 21.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 903

Nejtěžší porážku v sezoně utrpěli ve středu hokejisté Trutnova. Na domácím stadionu inkasovali sedm branek a kolínským Kozlům podlehli 1:7. Zápas dvou sousedů v tabulce tak Draci naprosto nezvládli a soupeř na čtvrtém místě se jim vzdálil už na devět bodů. Šanci na reparát před svými fanoušky budou mít svěřenci Petra Váchy hned v sobotu, kdy hostí pražskou Kobru.

Draci přerušili půst, z Klatov přivezli cenný bod 18.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 326

První bod v listopadu si připsali hokejisté Trutnova do tabulky druhé ligy skupiny Střed. Získali ho za remízu 2:2 v základní hrací době v Klatovech. Na ledě třetího celku skupiny Sever dvakrát dotahovali gólovou ztrátu. Vítěznou branku vstřelili domácí v prodloužení, kdy hosté hráli v oslabení. Nyní čekají Draky dvě domácí utkání po sobě, a to ve středu s Kolínem a v sobotu s Kobrou Praha.

Prohra s posledním. Trutnov vyfasoval půltucet i od Letňan 14.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 541

Třetí hořkou pilulku po sobě musejí strávit hokejisté Trutnova, kteří neuspěli v 17. kole druhé ligy skupiny Střed na stadionu v Letňanech. Hosté, kteří svého soupeře přestříleli 53:23, prohráli 3:6. Pro pražské mužstvo to byla první domácí výhra v sezoně.

Béčko „čepovalo“ desítku a výhru má i po gólu v poslední minutě 8.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 678

Další dvě vítězství si připsali na konto hokejisté Trutnova B v Krajské lize. Po nedělní kanonádě v Opočně, kde nastříleli deset gólů posledním Semechnicím, uspěl nováček soutěže i včera, kdy naopak rezervu Draků čekal soupeř z opačného pólu tabulky. Vítězství proti Novému Bydžovu 5:4 zajistil gólem v poslední minutě obránce Marek Špetla. Béčko se tak v tabulce bodově dotáhlo na první Náchod, na jehož stadionu se představí v neděli.

Drakům to proti Medvědům nešlo a šestkrát inkasovali 4.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 536

Zklamání přinesli necelým sedmi stovkám diváků hokejisté Trutnova v sobotním domácím duelu s Děčínem. Nedokázali navázat na týden starý výkon z derby proti Vrchlabí a Severočechům podlehli 3:6. Utkání rozhodla třetí třetina, kterou Draci prohráli 0:3.

Béčko rozhodlo pěti brankami už v první třetině

1.11.2018 •• Hokej

Po porážce v Hronově 2:5, kde góly stříleli Patzelt a Křížek, se revanšovali hokejisté Trutnova B včera doma v souboji s Novým Městem nad Metují. Nováček Krajské ligy zvítězil 7:2, když už ve 13. minutě vedl 5:0. Po dvou gólech vstřelili Rutrle a Křížek, jednou skórovali Krsek, Janoušek, L. Gabriel a M. Poul. Trutnov je v tabulce na čtvrtém místě. Další zápas sehrají Draci tuto neděli venku s posledními Semechnicemi a doma se opět představí příští týden ve středu proti třetímu Novému Bydžovu.

Hráli jsme disciplinovaně a podržel nás gólman, řekl Ukhin po derby 29.10.2018  •  Hokej  •
čtenost 644

Gólem, který byl jeho prvním v sezoně, a dvěma asistencemi přispěl k vítězství v derby nad Vrchlabím (7:0) útočník Draků Jaroslav Ukhin. Hráč, jenž letos začínal ve třetí a čtvrté pětce, se při zranění Smékala posunul do první formace a sobotní bitva rivalů vedle Kubinčáka a Svobody mu sedla. „Když máš víc času na ledě, tak toho můžeš víc předvést,“ pronesl starou pravdu 24letý ruský útočník, který v první lajně za Trutnov hrával už v minulosti. „Vím, o čem to je, takže nejsem nervózní.“

Drakům to v Jablonci nejde, Vlci jim na cestu přibalili bůra 24.10.2018  •  Hokej  •
čtenost 311

Ani ve druhém vzájemném utkání v letošní sezoně nestačili trutnovští Draci na jablonecké Vlky. Po domácím nezdaru 2:4 utrpěli porážku i dnes na stadionu Severočechů. Ti se dá říct, že měli zápas pevně ve svých rukou a zvítězili 5:1. Jedinou branku hostů vstřelil Jakub Tatar. Generálka na sobotní domácí derby s Vrchlabím tak nedopadlo pro Trutnov dobře.

Hokejisté porazili Nymburk po samostatných nájezdech 20.10.2018  •  Hokej  •
čtenost 764

Podruhé za sebou se jim zápas protáhl až do samostatných nájezdů, ale ty tentokrát pro Draky skončily vítězně. Hokejisté Trutnova v sobotním utkání 11. kola druhé ligy skupiny Střed remizovali s Nymburkem po základní hrací době 3:3 a druhý bod pak přidali za vítězství 2:0 v samostatných nájezdech. Zápas sledovalo přes 600 diváků.