Dohrávka v Klášterci se protáhla do prodloužení, Draci vezou bod

11.1.2017  •  Hokej  •
čtenost 357
 • komentářů 1

Trutnov - O možnost dotáhnout se na střed tabulky hráli trutnovští hokejisté ve středeční dohrávce v Klášterci nad Ohří. Potřebné vítězství ale neurvali, ačkoliv k němu byli blízko. Po šedesáti minutách remizovali 1:1 a následné prodloužení pak skončilo v jejich neprospěch.

V původním termínu se utkání neodehrálo kvůli viróze, která skolila trutnovský mančaft. Z prvních dvou vzájemných zápasů pak vždy vyšlo lépe hostující mužstvo. Také tentokrát to byli hosté, kteří vykročili lépe za ziskem bodů. Draci se ujali vedení gólem v oslabení. V 15. minutě využil domácí chyby ve středním pásmu Kastner a po úniku zavěsil puk nad rameno brankáře.

Čtvrteční trénink Draků bude pod širým nebem

Netradiční zítřejší trénink plánují hokejisté Trutnova. Místo domácího stadionu se představí od 17 hodin venku na kluzišti ve sportovním areálu v Havlovicích.

K hostující smůle se trutnovským hokejistům nepodařilo hubený náskok navýšit, a tak v závěru druhé třetiny, kdy se aktivita přenesla na domácí hokejky, se zrodilo vyrovnání. Ve třetí třetině pokračoval zápas nahoru. Hosté dokonce vstřelili regulérní gól, ale rozhodčí ho neuznali. Závěr utkání patřil domácím, ale v trutnovské brance opět podal výborný výkon Jeschke.

Stejně jako na začátku sezony tak utkání na západě Čech dospělo do prodloužení. Zatímco v září rozhodl o výhře Draků ve druhé minutě Aleš Půlpán, tentokrát ve stejném čase Vrtek zajistil druhý bod domácím. V dalším dnešním dohrávaném utkání Klatovy porazily Děčín 7:3. V sobotu se Trutnov představí na domácím stadionu proti Bílině.

1. Kobra Praha 25 16 1 2 6 114:82 52
2. Jablonec 24 13 6 0 5 106:80 51
3. Klatovy 24 15 1 0 9 102:76 47
4. Vrchlabí 24 13 1 2 8 124:82 43
5. Klášterec n/O 24 12 1 1 10 93:92 39
6. Řisuty 25 10 1 2 12 100:99 34
7. Trutnov 25 6 4 6 9 78:88 32
8. Děčín 24 7 3 3 11 84:91 30