Béčko „čepovalo“ desítku a výhru má i po gólu v poslední minutě

8.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 646

Další dvě vítězství si připsali na konto hokejisté Trutnova B v Krajské lize. Po nedělní kanonádě v Opočně, kde nastříleli deset gólů posledním Semechnicím, uspěl nováček soutěže i včera, kdy naopak rezervu Draků čekal soupeř z opačného pólu tabulky. Vítězství proti Novému Bydžovu 5:4 zajistil gólem v poslední minutě obránce Marek Špetla. Béčko se tak v tabulce bodově dotáhlo na první Náchod, na jehož stadionu se představí v neděli.

Středeční utkání třetího a druhého týmu KLM měli hokejisté Trutnova na domácím kluzišti dobře rozehrané a po první třetině vedli 2:0. V prostřední části hosté snížili, ale když ve 48. minutě přidal svůj druhý gól v utkání Lukáš Gabriel a za další dvě minuty zvýšil Vacek na 4:1, zdálo se být hotovo. Jenomže hosté se v 52. minutě dostali dvěma slepenými góly do kontaktu a v 58. minutě dokonce vyrovnali na 4:4.

Prodloužení se však nehrálo. Trutnovští strhli výhrou na svou stranu v poslední minutě. Po střele od modré čáry hostující gólman Veselý vyrazil puk za bránu, kde si ho našel Jakub Tatar. Ten kotouč posunul k mantinelu na Chytráčka, který přihrál na vrchol kruhů Markovi Špetlovi a trutnovský bek golfákem do růžku rozhodl dvacet vteřin před sirénou o vítězství Draků.

Semechnice - Trutnov B 5:10 (2:4, 3:3, 0:3)
Góly a asistence
: 9. Čapek (Verner), 16. Steklík (Čapek), 26. Zima (Smola, Bury), 26. Steklík (Rejchrt, Čapek), 32. Verner (Čapek) - 14. Jak. Tatar (L. Gabriel, Suk), 16. Jak. Tatar (D. Gabriel, Jan Tatar), 17. Janoušek (Vacek), 18. Jak. Tatar, 22. Rutrle (L. Gabriel, Jak. Tatar), 24. Synek (Vacek, Janoušek), 34. Vacek (Jak. Tatar, Suk), 55. L. Gabriel (Jak. tatar), 56. Vacek (Rutrle), 59. Vacek. Rozhodčí: Veselý - Dudalík, Všetečka. Vyloučení: 10:10. Diváci: 70. Sestava Trutnova B: Pivrnec - D. Gabriel, Synek, Tomáš, M. Špetla, Suk - L. Gabriel, Jak. Tatar, Vacek, Janoušek, Baudyš, Rutrle, Jan Tatar.

Trutnov B - Nový Bydžov 5:4 (2:0, 0:1, 3:3)
Góly a asistence: 6. Lukáš Gabriel (Jakub Tatar) 12. Jakub Tatar (Lukáš Gabriel) 48. Lukáš Gabriel 50. Vacek (Chytráček, Špetla) 60. Špetla (Chytráček, Jakub Tatar) - 37. Jebavý (Kulhánek, Hlaváček) 52. Jebavý (Kozák) 52. Veselý (Černý) 58. Jebavý (Hlaváček). Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Sestava Trutnova B: Pivrnec (Chrenko) - Tomáš, Suvorov, David Gabriel, Špetla, Synek, Pražák - Vacek, Chytráček, Kmošek - Lukáš Gabriel, Jakub Tatar, Křížek - Ukhin, Jan Tatar, Rutrle.