Trutnov neuspěl v Nymburce, béčko inkasovalo deset gólů

28.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 515

Druholigoví hokejisté Trutnova sice v minulém kole přerušili sérii porážek, jenže dnes přibyla na jejich konto další. V Nymburce se hosté dokázali gólově prosadit pouze jednou, zatímco domácí skórovali pětkrát a na čtvrtém místě tabulky navýšili svůj náskok před Draky na jedenáct bodů. V Krajské lize Trutnov B v neděli porazil Opočno 4:3, ale ve včerejším utkání v Nové Pace utrpělo béčko debakl 3:10.

Týmu Petra Váchy se v Nymburce nepovedl vstup do utkání a brzy prohrával o dvě branky, když jeden gól domácí vstřelili v přesilovce.

Nymburk - Trutnov 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Góly a asistence: 2. Josefus, 7. Stehlík (Arnošt, Jirásek), 35. Kuzďas (Grim, Král), 56. Kuzďas (Grim, Král), 57. Josefus (Stehlík, Jirásek) - 31. Kalla (Ukhin, Fedulov).

V polovině zápasu snížil Kalla na 2:1, ale Nymburk ještě ve druhé třetině znovu odskočil do dvoubrankového vedení. V závěrečné třetině hosté nedokázali zápas zdramatizovat a v poslední pětiminutovce ještě dvakrát inkasovali.

A další přetěžký zápas čeká Draky hned v sobotu, kdy zajíždějí do Sokolova na led lídra skupiny Sever.

2. liga - další výsledky sk. Střed a Sever:
Jablonec - Vrchlabí 6:5 (0:1, 4:2, 2:2)
Kolín - Dvůr Králové 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Trutnov B - Opočno 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Góly a asistence: 11. M. Poul, 25. Jakub Tatar, 53. Suvorov (Chytráček, Janoušek), 56. Luk. Gabriel - 4. Srpek (Jakl), 44. Sajdl (Srpek), 60. Sajdl (Srpek). Rozhodčí: Pecha - Dudalík, Všetečka. Vyloučení: 3:11. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 99.

Nová Paka - Trutnov B 10:3 (2:1, 3:2, 5:0)
Góly a asistence: 7. Nevyhoštěný (Hric), 17. Kadeřábek (Šuvara, Spal), 24. Nevyhoštěný (Zeman), 31. Hric (Zeman, Nevyhoštěný), 34. Hric (Malík, Hnik), 43. Malík (Nevyhoštěný, Zeman), 46. Hnik (Hric), 50. Pulec (Nevyhoštěný, Kadeřábek), 56. Hnik (Nevyhoštěný), 58. Šuvara (Kadeřábek, Nevyhoštěný) - 3. Rutrle (Jakub Tatar, Červíček), 21. L. Gabriel (Chytráček), 30. Špetla (Suk). Rozhodčí: Maštalíř - Roischel, Pechánek. Vyloučení: 3:7. Využití: 3:0. Diváci: 134.

1. Hronov 12   8 1 0 3 68:48 26
2. Nová Paka 13   7 2 1 3 76:30 26
3. Náchod 12   7 1 2 2 57:33 25
4. Jaroměř 11   8 0 1 2 68:30 25
5. Trutnov B 13   7 1 1 4 59:58 24
6. Nový Bydžov 12   7 0 1 4 64:47 22
7. Třebechovice 12   5 1 0 6 45:38 17
8. Nové Město 11   2 1 0 8 26:60 8