Z přestřelky vyšli Draci naprázdno, ve středu hrají derby

9.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 563

Dvanáct gólů přineslo sobotní druholigové utkání hokejistů Trutnova a Řisut. Pro domácí Draky však přestřelka nedopadla dobře, prohráli 5:7 a nenavázali tak na středeční vítězství nad lídrem tabulky z Jablonce.

TRUTNOV - ŘISUTY 5:7 (1:1, 2:3, 2:3)
Góly a asistence: 15. Janoušek (Vacek), 21. Fedulov (Kalla), 23. Semorád (Martinec, Suk), 47. Vacek, 50. Martinec (Semorád, Kubinčák) - 9. Rudovský (Hampl), 27. Krpata (Vyskočil, Šíma), 28. Hampl (Krpata), 31. Krpata (Potechin, Kolařík), 41. Urbanec (Rod, Potechin), 46. Chládek (Hampl, Řepka), 59. Patyk (Rod, Dostál).

Svěřencům trenéra Váchy se sice na začátku druhé třetiny povedlo otočit výsledek na 3:1, ale hosté velmi rychle vyrovnali a dalšími třemi góly odskočili na 3:6. Trutnov snížil na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat v závěrečných deseti minutách se domácím nepodařilo a při power-play inkasovali posedmé.

V nadcházejícím týdnu pocestují Draci dvakrát do arén soupeřů. Ve středu to nebudou mít daleko, jelikož je na programu derby ve Vrchlabí. V sobotu pak zavítají do Bíliny.