reklama 

Hokejisté odvolali kouče Půlpána, Draky povede Petr Vácha

10.8.2018  •  Hokej  • 
čtenost 1173

Vedení druholigového hokejového klubu v Trutnově odvolalo v pátek z pozice hlavního trenéra Aleše Půlpána, který vedl Draky dvě poslední sezony.

Hokejisté odvolali kouče Půlpána, Draky povede Petr Vácha

Nový trenér Draků Petr Vácha.

„Hlavním důvodem bylo to, že obě strany si představují chod klubu jinak a jejich názory se neslučovaly se zvoleným směrem a koncepcí klubu,“ stojí v tiskové zprávě HC Trutnov s tím, že obě strany se rozcházejí v dobrém. „Trenér Půlpán udělal v Trutnově kus práce, za což mu patří velké poděkování. Právě on stál v čele týmu v uplynulé, rekordní sezoně,“ píše se na klubovém webu.

Novým koučem Draků byl jmenován Petr Vácha, který je držitelem trenérské licence B. Bývalý trutnovský hráč a současný prezident HC Trutnov v loňské sezoně trénoval béčko v Krajské soutěži. Jeho dočasným asistentem bude manažer klubu Ondřej Poul. Loňský asistent trenéra Luboš Petra u týmu zůstává a bude plnit roli vedoucího mužstva.

Nově bude mít trutnovské áčko šéftrenéra a metodika. Tím se stal hlavní trenér mládeže Jaroslav Řehák, jenž již v minulosti působil úspěšně na trutnovské střídačce. Realizační tým Draků se také nově rozroste o trenéra brankářů Vladimíra Kamenického, který mimo jiné pracuje pro největší kemp brankářů v Evropě Goalie Academy International.

První přípravné utkání čeká hokejisty Trutnova ve čtvrtek 23. srpna ve Dvoře Králové.

(hct, bog)
redakce@trutnovinky.cz

foto: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama