Úterý

7. února 2023

Nyní

-12°

Zítra

-10°

Svátek má

Vstup do play-off Trutnovu nevyšel. V Mostě prohrál 3:0

7. 3. 2020

page.Name
Druholigové play-off začali trutnovští hokejisté prohrou. Na ledě severočeského Mostu sice sehráli s domácími vyrovnanou partii, ale byli naprosto bezzubí v koncovce. Série hraná na tři vítězná utkání bude pokračovat pondělní odvetou v Trutnově.

Zatímco v první třetině se hrál oboustranně spíš opatrný hokej, ve druhé třetině se hrálo zarputile, víc se bruslilo a místy se bojovalo o každou píď ledu. Domácí ale dokázali i dvakrát skórovat. Ve 32. minutě se doslova došoural za Ašenbrennera puk po střele Havlíka a těsně před přestávkou tečoval Bečvář střelu Kuběny.

Trutnovští do závěrečné třetiny vlétli s ofenzivním elánem, ale bez gólového efektu. Ve 46. minutě je navíc zmrazil přesnou trefou Mical.

Most - Trutnov 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Góly a asistence: 32. Havlík (Bečvář), 40. Bečvář (Kuběna, Böhm), 46. Mical (Kýhos, Urbánek).
Rozhodčí: Zavřel - Toman, Janíček.
Vyloučení: 5:7. Bez využití. Diváci: 354. Stav série: 1:0.
Sestavy - Most: Hosnedl - Šesták, Havlůj, Urbánek, Havlík, Fučík, Polák - Mála, Kýhos, Mical - Drašar, Bakrlík, Nedrda - Bečvář, Böhm, Kuběna - Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda.
Trutnov: Ašenbrennner - Vácha, Junek, Suk, Jirásek, Leder, Pohl, Višňák - Planý, Kubinčák, Tatar - Poul, Faltys, Fedulov - Krsek, Starý, Janoušek - Škvrně, Kozák. Trenér: Petr Vácha.


(pac, tz-onl)
pavel@trutnovinky.cz
Ilustrační foto: Miloš Šálek