Úterý

29. listopadu 2022

Nyní

Zítra

-1°

Svátek má

Draci hledají nové talenty. Ve čtvrtek se koná velký nábor

22. 11. 2022

page.Name
Ve čtvrtek 24. listopadu budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Trutnov ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek.

„Začínáme v půl páté. V klubovně rodičům odprezentujeme informace, které potřebují vědět k tomu, co vlastně obnáší hrát hokej a jak to chodí v našem klubu. Od půl šesté pak půjdeme na hodinu na led, kde nám menší děti z oddílu – první a druhá třída – udělají takový ukázkový tréninky, do kterého se bude možné zapojit,“ uvedl předseda HC Trutnov a kouč Jaroslav Řehák.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Jaroslava Řeháka (tel. 603 281 846) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé v České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. V září 2016 se konal Týden hokeje pouze na omezeném počtu zimních stadiónů. Od ledna 2017 se pak Týden hokeje rozšířil do celé České republiky a pravidelně se koná na více než 140 místech. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.


Michal Bogáň

michal@trutnovinky.cz
Foto: Jan Bartoš